Dárek k 90. narozeninám pro babičku

226
8.8.13 20:23

Dárek k 90. narozeninám pro babičku

Ahoj holky.
Vím, že už tu podobných diskusí je plno, přesto jsem v nich nenašla žádnou inspiraci, proto zakládám novou.
V sobotu jedem s manželem přát jeho babičce k 90.tým narozeninám. Doteď jsme nic nevymysleli. Babička vidí plus mínus na svůj věk, špatně spyší a poslední měsíce má bohužel i velké problémy s chůzí. Lázně a welness pobyt však pro ní nemá smysl, neměl by kdo s ní jet a nechtěla by, sama nechodí už ani na nákup. Fotodárků má plno, od nás minimálně 3+od švagrové, co má o 3 měsíce mladšího syna taky. Dárkový koš též nejde, takových věcí dostává i běžně plno. Kytku dostane velkou vázanou od švagrovic rodiny a o květináčovou by se musela starat, což vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu by byla spíše přítěž. Takže tak.. :D
Poradíte něco vkusného a zajímavého? Cena by neměla být horentní, kdyby to bylo max. do 1000Kč, bylo by to nejlepší ;)..
Předem díky za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13075
8.8.13 20:27

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 18:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
8.8.13 20:28

Leda nějakou kosmetiku co používá, užitečný věci pro ní (něco jako alpa, corega tablety na protézy atd…) je to užitečný a pro ni určitě nákladný. Plus nějaký např. čaje co má ráda, potravinový dopňky…co může…
Ideální je dárkový koš s věcmi co vydrží, mlsá rád každej a když se to hnedka nezkazí tak to podle mě účel splní.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
8.8.13 20:29

My kupujem stare babci 86 poukaz na pedikuru nebo kadernici nebo litr vajecnaku.
darkovej kos dycky rozda te druhe strane, takze se nam vlastne vrati ikdyz jiny zbozi.
jo a nebo poukazku do lekarny - to se hodi vzdy. jestli nosi bryle tak do optiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
8.8.13 20:31

Davali jsme rucne vyrezavany betlem, stal 1200,– je verici mela radost. Pak dostala keramickej strom, jako rodokmen, na listkach bylí jmena. Pak dostala hodiny, pod cisly byly fotky vnoucat ma jich presne 12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
8.8.13 20:33

Nebo proste poukazku do obchodu s potravinami, predplatne novin, casopisu, nejake vitaminove doplnky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
8.8.13 20:34

Já kupuju babičce (87 let) potraviny, co by si sama nekoupila, vím, že má ráda sardinky, tak vždycky pár plechovek těch. A pak to, co potřebuje, minule to byly obaly na květináče, předtím malej hrnec na ohřátí jedný porce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
8.8.13 20:40

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 18:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
8.8.13 20:47

@tamata to jo akorat ted je z toho sranda. Protoze u nas je treba tvrt na ctri a u babicky treba Kamil na Andreu nebo tak. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
8.8.13 20:49

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 18:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
8.8.13 20:50

@blanche1423 tak jestli je věřící tak něco s touto tématikou. Babičce jsem kdysi kupovala v zelené hvézdě ( zdravotnické potřeby) chodítko, stálo okolo 2000 tis a hodně ho upotřebila. pak nějakej ten vaječák či rum :-) popřípadě pedikůra domů-dárkový poukaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7095
8.8.13 21:02

Tak asi všechno už bylo napsáno…záleží, jaký měl manžel s babičkou vztah…pokud hodně dobrý, stopro by ji potěšilo přáníčko typu: "Mám(e) tě moc rád(i), protože… a rád vzpomínám na…) s přáním ještě dlouhých let zde.

(Ale samozřejmě jen v případě dobrého vztahu mezi nimi a chce to odvahu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
8.8.13 21:03

Tak my jsme davali babicce ruzne vitaminy a nutridrinky nebo jak se to jmenuje. Ono je to celkem drahe a babicka si to sama nekoupi. Jo a ne od nas, ale dostala treba i kosmodisk a z toho ma dlouhodobe radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
8.8.13 21:05

Hele asi, já osobně bych taky koupila velkou kytku a nějaký hezký přání, v tomhle věku bude babička nejraději, že vás vidí všechny pohromadě o dary už nejde, i z tý kytky bude mít radost:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
8.8.13 21:19

@tetmhele zas je to ale zbytecnost, nase si mohla druhej den otevrit kvetinku. Mela na osĺave 70lidi a kazdy za rodinu donesl kytku. Pak to musela zalevat, vymenovat vodu. Jsem si pak rikala ze za ty penize mohla mit novou matraci treba zdravotni. Kdyz uz kytku tak co nejake aranzma z ovoce co se da snist.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama