Dárek k dvacetiletému výročí pro muže.

Anonymní
9.12.18 19:41

Dárek k dvacetiletému výročí pro muže.

Dobrý večer. S manželem jsme spolu skoro třicet let, ale nyní to bude dvacet let od svatby Nepotrpime si na velké dary, ale vůbec netuším, co by manžela potěšilo. Respektive vím, ale tenhle dárek dostane k narozeninám, které má pár dní po výročí. No a další nápady došly. Uvitam Vaše tipy, jen jsme omezení tím, že spolu nemůžeme třeba jet na welness vikend a podobné akce, jako třeba masáž nebo jiné atrakce, také nepřipadají v úvahu, z určitých důvodu, které tu nechci rozebírat. To bych měla nápadů hromadu.Snad bych zmínila, že manžel má rád auta, uvažovala jsem nad kamerou, ale v tom se vůbec nevyznám, musela by být super v noci a radám obchodníků nevěřím. Další technické věci, jako tablety, PC apod., ho nezajímají. Telefon má nový. Ma rád hodinky, ty dostane k narozeninám. Šperky nenosí. Nemáte někdo nějaký nápad? Děkuji za váš čas. Hezký večer. Byla bych ráda, kdyby si rejpalové nechali rady typu, že když po tolika letech neznám svého muže, je nejvyšší čas se rozvést, pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18441
9.12.18 19:49

a co nějaká ochutnávková večeře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13364
9.12.18 19:53

Já jsem manželovi k narozeninám udělala album 40 důvodů proč tě miluju. Na každou stranu jsem napsala jeden důvod a dala k tomu rodinnou fotku s odpovídajícím tématem. Úspěch to mělo ohromný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3125
9.12.18 20:04

Luxusí, ale ne biloubrusová načančaná restaurace. Něco ve stylu La Finestra v Praze, kde se chlap luxusně nají a bude si připadat dobře ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
9.12.18 20:20

Navigace, kniha, něco dobrého uvařit, romantická procházka, nech/ nechte si udělat nějaké profi fotky…
Ale když tu občas přičítám diskuse, tak po tolika letech spíš milenka nebo sex ve třech :jazyk:
Jinak gratuluji mi výročí, je hezké se občas dočíst, že existují i páry, které spolu vydrží tak dlouho a nemění partnery jako ponožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49457
9.12.18 20:41

Nevím, jestli nemůžete wellnes kvůli tomu wellnes samotnému nebo obecně nemůžete někam spolu vypadnout. Ale já většinou zorganizuju nějaký prodloužený cestovatelský víkend nebo krátkou dovolenou, kterou si užijeme jen ve dvou spolu, hlídání dítka zajistím. S masážema a bublinkovou vanou by mě nejspíš poslal do háje (no neposlal, ale fakt by si to neužil), ale pěknej turistckej víkend v zajímavý destinaci s dobrou večeří v pěkný restauraci, to je svátek. Jestli ani to ne, neporadím, ale chápu tě, my spolu budem 18, taky mám na většinu použitelných věcí „zákaz“ a každé Vánoce a narozeniny roztáčím mozkové závity na plné obrátky, někteří chlap jsou holt na obdarování „náročnější“. Držím palce, ať něco zajímavého vymyslíš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama