Jaký dárek k narození třetího dítěte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibi2233
Kecalka 471 příspěvků 13 inzerátů 17.01.19 12:20
Dárek k narození třetího dítěte?

Ahoj, nemáte někdo nápad, co dát známým k narození třetího dítěte, cca do 500 Kč? Snažím se něco vymyslet, ale marně. Mám pocit, že taková rodina už většinou všechno potřebné do výbavičky (oblečení, hračky atd.) už má po předchozích dětech. I já sama jsem měla problém vymyslet něco pro mého druhého syna k Vánocům a narozeninám :-( Zeptat se jich nechceme, i když by to bylo řešení, a asi by nám ani nic neřekli.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 17.01.19 12:22
@bibi2233 píše:
Ahoj, nemáte někdo nápad, co dát známým k narození třetího dítěte, cca do 500 Kč? Snažím se něco vymyslet, ale marně. Mám pocit, že taková rodina už většinou všechno potřebné do výbavičky (oblečení, hračky atd.) už má po předchozích dětech. I já sama jsem měla problém vymyslet něco pro mého druhého syna k Vánocům a narozeninám :-( Zeptat se jich nechceme, i když by to bylo řešení, a asi by nám ani nic neřekli.

proč dárky k dítěti? nic bych nedával, za co. dítě chtěli a mají. dárek je to dítě.

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 17.01.19 12:23

Dala bych dětskou deku ;) to se vždy užije

Anna85
Kecalka 452 příspěvků 17.01.19 12:24
@bibi2233 píše:

Svagrove jsem poprve delala darkovy kos, ale podruhe,jak pises, všechno maji a hlavne ro byl zase kluk.
Tak jsem koupila bodycko, chrastitko a darkovou kartu do DM (maji takovy miminkovsky motiv). Nakupuji pleny atd tam, takže jsem vedela,ze to urcite uzijou :D

Vemas
Kelišová 5426 příspěvků 17.01.19 12:27

Kup takovou tu sady na otisk nozicky nebo knizku na prvnich x let kam si muzou zapisovat a davat fotky

lafelay
Kecalka 102 příspěvků 17.01.19 12:40

A já bych klidně dala i tu hračku, kor když už je to třetí dítě. To musí být jasné i jim, že nápady jaksi došly a nic originálního se asi konat nebude. Nebo aspoň já bych u třetího nečekala něco s wow efektem :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9511 příspěvků 3 inzeráty 17.01.19 12:43

Jak už někdo psal, dala bych dárkovou kartičku ať už do drogerie, lékárny, obchodu (dělají i v CA a HM) ať si koupí co uznají za vhodné a koupila bych třeba body se jménem - pokud ho víte. Jako mě někdo dát dětskou deku, tak Hmm super asi 5tá a fakt nevím.co s nima, syn chce spát jen s tou jednou, druhou mám stejnou s fusakem, třetí mám jen do vajíčka a teď pro druhé mám stejný vzor jako „výbavu“ a další 2 deky se mi jen tak „válí“ ve skříni :) případně pokud je to kluk kupte třeba autíčko (Oball má super) nebo třeba pěnové vodolepky do vany, případně pokud víš jakou používají kosmetiku kup balíček kosmetiky :)

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 17.01.19 12:45

Přiznávám, že teď ke druhému dítěti mě asi nejvíc potěšily poukázky do drogerií a tak :oops: Pleny mám látkové, takže balík jednorázu je pro mě dar dost rozpačitý (ale jestli používají jednoráz a víš jaký, tak by to potěšit mělo), dek mám momentálně pět :zed: Hračkama a oblečkama jsem totál zavalená buď po prvém dítěti, nebo jsem toho dostala x tašek po dětech v rodině. Pamětní knihu jsem chtěla, ale v knihkupectví jsem jich prolistovala asi deset, než jsem našla jednu, která se mi opravdu líbila… Asi jsem strašně nevděčná a náročná :lol: Ale dárková poukázka nebo něco dobrého v rámci mé šílené diety mě potěšilo od každého.

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 17.01.19 12:48

A chceš dárek pro to dítě a nebo pro tu ženu? :think:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 92 inzerátů 17.01.19 12:53

já bych jim koupila pleny, to určitě využijí, to mě třeba potěšilo skoro nejvíc :-)

Janakatabara
Kecalka 206 příspěvků 17.01.19 12:56

Pleny, dětská kosmetika, vlhčené ubrousky

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 17.01.19 12:59

A co knizky nebo nejlip poukazku do knihkupectvi :) pekne ma svojtka

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 17.01.19 13:00

Dejte jim poukaz na hlídání dětí. Když jim slíbíte, že jednou vezmete jejich děti na dvě hodiny do parku, aby mohli být jen sami pro sebe, bude to lepší dárek než kosmetika, drogerie a ostatní věci, co už mají doma desetkrát.

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 17.01.19 13:01
@Janakatabara píše:
Pleny, dětská kosmetika, vlhčené ubrousky

Tak tohle bych opravdu dostat nechtela :( to je nejblbejsi darek, nic ve zlem, ale na prvni jsem dostala od kamosky balik kosmetiky a nepouzila z toho nic, syn je atopik.
Pleny pouzivam latkove a eko, kosmetiku temer vubec a kdyz tak jen prirodni. Vlhc.ubrousky nepouzivam.

kristyn.g
Závislačka 3007 příspěvků 17.01.19 13:06

Poukaz do lékárny a bodycka z Lidlu jsem dostala od kamarádek a je to super. V lékárně jsem už utratila takových peněz ze poukázek by nebylo nikdy dost .. takže za mě poukaz do lékárny nebo drogerie :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >