Dárek k narozeninám od přítele

24
25.2.16 21:03

dárek k narozeninam od pritele

Zdravím :)
mám pro Vás otázku, jak slavite se svými protějšky Vaše narozeniny? Mě se letos stalo něco nevšedního…vedli jsme řeč o mých narozeninách a ikdyz oba vydělavame nechtěla jsem přehnané narozeniny s balonkama atd. jen něco intimnějšího ve dvou, jenže přítel to pochopil tak že žádné narozeniny nechci takže nic neprinesl a ani mi nepopral…jako by moje narozeniny neexistovali. Stalo se něco podobného některé z Vás? a jak by jste reagovali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1776
25.2.16 21:05

@Mrs.Grey byla bych smutná.
Vyjadřuj svoje prani jasne, vyhnes se nedorozumění…znas chlapy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22318
25.2.16 21:08

Pokud jsi výslovně neřekla, že si nepřeješ své narozeniny ničím připomínat, pak bych nehledala žádné omluvenky stylem, že přítel něco nějak špatně pochopil, a brala bych to jako velkou neomalenost. Ta situace zřejmě už proběhla, takže vhodná reakce už je zřejmě pasé. Jak jsi reagovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087

Prostě chlap. Já tomu mýmu v průběhu roku připomínám, že letos budu mít kulatiny, že očekávám, že se pochlapí (i kdyby to znamenalo, že domluví hlídání, vezme mě na večeři a pak si uděláme romantický večer). A takhle to dělám se vším, nemá cenu mu něco zlehounka naznačovat, z toho vznikají akorát nepochopení, musíš pěkně na rovinu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997

@Mrs.Grey to jste si asi spatne rozumeli, ne? Dost blby, mu ted rikat, ze jsi chtela aspon na vecu a kytku, vid? ja osobne bych mu rekla, ze az tak radikalne jsem to nemyslela a jestli nezajdem na veceri…vim, ze ten muj by se nenastval, ale jsme spolu fakt dlouho… jestli jste spolu chvilku, bude se asi citit trapne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2050
25.2.16 21:09

Nepotrpím si na velké oslavy a dary, ale i maličkost dokáže potěšit. Tohle by mě mrzelo, že ani nepopřál, nedal ani čokošku nebo co máš ráda… Jak jsi mu to řekla, jako že nechceš slavit narozeniny? Ono je fakt lepší chlapům říct vše polopaticky a nejlépe 3×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
25.2.16 21:10

Hmmm byla bych rozhodně dost zklamaná. Asi bych to zkusila nějak nenápadně nadhodit a vysvětlit nedorozumění a udělat si dodatečně nějakou hezkou oslavu ve dvou :)

jinak my slavíme jak kdy. Někdy s kamarády (obvykle v nějakém pěkném podniku a nějaký program k tomu - aquapark a podobně) a někdy jen ve dvou (to potom buď doma nebo v restauraci a nějaké kino), podle nálady, peněz i času. Akorát teď nevím jestli budeme oboje nějak slavit jelikož já je mám v květnu a v půlce června mám termín a přítel je má zase na konci července. Takže buď jen ve dvou/třech a nebo hold půjde přítel slavit beze mě no XD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
25.2.16 21:12

Chlapi, co na to říct… Já třeba nechápu kupování dárků ženám za děti. A řekla jsem, že nic nechci. No tak za první a druhou byla kytka, za třetí už nic :mrgreen:
Ale narozeniny by neodbyl. My jsme domluvení, že svátky neslavíme, ale čokoládu nebo drobnost si dáme vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
25.2.16 21:13

A kdy jste o těch narozeninách mluvili? Blíží se víkend, není možné, že Tě na večeři apod pozve o víkendu?
Nebo nemohl prostě „jen“ zapomenout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
25.2.16 21:15

Mrzelo by mě to… Hodně.
U nás v rodině je „zvykem“, že i když druhý řekne, že nic nechce, a mnohokrát to zdůrazňuje, tak i tak ženy dostanou alespoň kytku a hudlana a chlapi láhev něčeho, co mají rádi, nebo nějakou dobrotu, co by si sami nekoupili (třeba náš taťka miluje takové ty čokoládky v tubě, ale sám si je nekupuje, protože je to drahé). Takže já jsem na to nějak zvyklá, že i když nic nechci (a často to myslím opravdu vážně), tak podvědomě čekám (a i se snad trošku těším) alespoň na jednu růžičku. Takže já bych byla hodně zklamaná, ale možná jen kvůli tomu našemu „zvyku“… :nevim:
Nevím, jestli bych to chlapovi říkala. Asi bych se rozmyslela, jestli mě nesprdne, že mám říkat to, co chci, ne naznačovat :mrgreen: I když myslím, že tentokrát je chybka na jeho straně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
25.2.16 21:17

@sisk Pardon, jsem na mobilu a omylem jsem vlezla na profil… :oops:

Nebo jak už tu někdo psal… nečeká na pátek či víkend? Ještě bych vyčkala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.2.16 21:17

Řekla jsem že chci malou oslavu ve dvou jen my dva, mno bohužel sem se nevyjadřila jasně, dodatečně mi donesl milku protoze mu to pry bylo hloupe, ale i tak. Já přichystala občerstvení a snažila se navodit náladu ale šlo to dost těžko. Upřímně čekala sem pugét nebo prstýnek ale bohužel :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22318
25.2.16 21:20
@Mrs.Grey píše: Řekla jsem že chci malou oslavu ve dvou jen my dva, mno bohužel sem se nevyjadřila jasně, dodatečně mi donesl milku protoze mu to pry bylo hloupe, ale i tak. Já přichystala občerstvení a snažila se navodit náladu ale šlo to dost těžko. Upřímně čekala sem pugét nebo prstýnek ale bohužel :)

Co je nejasného je na malé oslavě ve dvou? To je přece řečeno úplně jasně. Z toho vyvodil, že si nepřeješ nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.2.16 21:20

@Taka jj u nás je to stejné, dostala sem kupu čokolád a přáli mi před ním a on je tvařil se jakoby nic.
A ne nečeká je to už pár týdnu zpět, jen mrzí to pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
25.2.16 21:23
@Mrs.Grey píše: Řekla jsem že chci malou oslavu ve dvou jen my dva, mno bohužel sem se nevyjadřila jasně, dodatečně mi donesl milku protoze mu to pry bylo hloupe, ale i tak. Já přichystala občerstvení a snažila se navodit náladu ale šlo to dost těžko. Upřímně čekala sem pugét nebo prstýnek ale bohužel :)
Řekla jsi, že nic nechceš a protože tě má rád, tak se to snažil splnit ;)
Tak ty čekáš prstýnek anebo alespoň pugét a řekneš mu, že nic nechceš? :mrgreen:…ber to jako poučení do života - nevytvářej si domněnky a neměj přehnaná očekávání ;)…a nebuď smutná, narozeniny budou příští rok zase a třeba to dopadne mnohem lépe než letos ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama