Dárek k narozeninám pro čtrnáctiletou

2
1.3.21 15:45

Dárek k narozeninám pro čtrnáctiletou

Zdravím,
Dcera bude za necelý měsíc slavit své 14. narozeniny a letos opravdu nevím, jaký dárek by ji udělal radost 8o.
Všechny své nápady už jsem vyplítvala na Vánoce, to dostala knížky, deskovku a poukázku do obchodu s oblečením.
Teď budeme slavit ty narozeniny a to opravdu nevím. Co letí u vašich dcer v podobném věku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19
1.3.21 15:58

Nemám teda dceru v tomhle věku, ale neteři jsem kupovala různý make-up. Nějakou řasenku, decentní rtěnku, něco na obočí a korektor na akné a poměrně jsem zabodovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
1.3.21 16:02

Taky bych jí dala make-up. Klidně kvalitnější, jestli na to máte. Třeba Urban Decay, nebo Nars. Nebo nějaký parfém. Ve čtrnácti už je to slečna a ne dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
1.3.21 16:03

@Janand To je těžký když nevíme co má ráda :nevim: Třeba pěknou knížku, prstýnek, řetízek, kufřík s make-upem, je tam vše na líčení. Něco pěkného na sebe atd.
Nebo se jí prostě zeptej co by si k narozeninám přála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7781
1.3.21 16:07

Zeptala bych se ji. Ale vím, že v jejím věku jsem chtěla oblečení, oblečení a ještě jednou oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14267
1.3.21 16:13

Zeptala bych se jí, to je nejlepší ať nekoupíte nějakou blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
1.3.21 16:26

@Janand V rodine to resime tak, ze si pubosi primo reknou, co si preji. Nejlepe s odkazem na eshop :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
1.3.21 16:34

Nejaky stribrny sperk, luxusnejsi parfem, vstupenku na online koncert oblibene kapely, kosmetiku, trojkulmu. Ja v tomto veku teda nejradeji dostavala poukazku do ocecka a nebo pc hry ci nejake vychytavky k pocitaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
1.3.21 16:43

@Janand Kosmetiku,bb cream třeba od Nivea, parfém pro mladé dívky, lak na nehty, prostě nějakou kosmetiku.Tu já dostávala úplně nejraději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
1.3.21 16:50

Když jsem se jí ptala, tak mi řekla že nechce nic, že všeho má dost a nic dalšího nepotřebuje :oops:
Makeup mě taky napadl, ale obávám se, že to by moc nepoužívala. :?
Asi půjdu do nějakého toho řetízku, ale na ten bych se zase ráda podívala naživo jak vypadá a to bohužel v dnešní době nejde. Zatím díky za rady všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
1.3.21 17:26

Tak přání řekla, nic, tak tedy nic, věř mi, že bude koukat jako puk a příště už vždycky bude vědět co chce, je to jednoduché

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
1.3.21 17:38

Pokud vše má a nic nechce, volila bych nějaký zážitek. Buď univerzální poukaz (že si pak zážitek sama vybere), nebo něco vybrat rovnou. Virtuální realita, krmení zvířat v ZOO,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 09:08

Sestřence bylo teď 15 a kupovali jsme jí stříbrný přívěs. Dělá krasobruslení, takže jsme zvolili brusličku, měla velkou radost, protože letos se na led mockrát nepodívala. Mrkni na tyhle stránky, mají super výběr šperků, co jsou tématický a přívěsky posílají i v krabičce s řetízkem: https://www.mojehodinarstvi.cz/sperky/ :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat