Dárek k narozeninám pro kluka 10 let.

109
1.7.20 08:51

Dárek k narozeninám pro kluka 10 let.

Milé maminky trošku si nevíme rady co k narozeninám. :D klukovi bude 10.let dotykový telefon již má od své maminky dostane chytré hodinky na ruku.
Od nás by chtěl hru na ps4. Kterou tedy dostane ale chceme mu pořídit ještě něco.
Nejdřív jsme chtěli drona ale nyní nad tím vahame aby to nezahodil do kouta.
Jinak není moc zapaleny do žádných her ať už venkovních či na doma.
Velmi rád se válí doma a u ps4.
My ho Teda moc nenecháme s námi chodí často ven ale je umění ho zabavit takže tapeme co pořídit.
Děkuji za tipy na dárek. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5934
1.7.20 08:53

Listky do kina, knizku, fitness naramek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
1.7.20 08:57

Má „budík“ na kolo? Ten chce syn k devátým narozeninám. Pak dostane Lego Technic. Ještě touží po skatu a koloběžce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2650
1.7.20 09:13
@Jejey píše:
Milé maminky trošku si nevíme rady co k narozeninám. :D klukovi bude 10.let dotykový telefon již má od své maminky dostane chytré hodinky na ruku.
Od nás by chtěl hru na ps4. Kterou tedy dostane ale chceme mu pořídit ještě něco.
My ho Teda moc nenecháme s námi chodí často ven ale je umění ho zabavit takže tapeme co pořídit.
Děkuji za tipy na dárek. :mavam:

taky bych to viděla spíš na nějaký zážitek, lístky do kina, lanového centra, laser game, paintball…nebo třeba i nějaké oblečení, co si přeje, popř. poukázku do obchodu, aby si vybral sám jako velkej kluk…

Já jsem k 8. narozeninám koupila dceři mikinu za 500, co si přála, normálně bych jí ji nekoupila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61580
1.7.20 09:13
@Jejey píše:
Děkuji za tipy na dárek. :mavam:

A co nějakou pěknou deskovku? V 10ti by už zvládnou nějakou fajn, případně poradím.
KLuk třeba dost sportuje, pořídili jsme mu k Vánocům na zahradu duchnu, trampolinku, děda vyrobil latku na skok do výšky.
Loni dostal kolo, už 27,5.
Nebo nějaké zvíře nechce? kluk si koupil želvy.
Nebo nějakou audioknihu, knihu.

Celkově mi přijde, že to je samá elektronika a pak se nedivím, že je obtížné ho běžnýma věcma zabavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23442
1.7.20 09:34

Syn dostal loni kolo. Letos od táty nějakou hru na PC, má rád simulátory. Od nás dostal knížku ( i pohádku od Kovyho), tričko s oblíbeným motivem, Lego technik. Miluje dopravu, takže cokoliv s tímto tématem je top ( podložka pod myš, hrnek, fleška, tričko..).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7699
1.7.20 10:13

@Jejey no tak vy jedete evidentně v jiných typech dárků, než my. My jsme mu předloni k 10. narozeninám koupili funkční triko a ksiltovku Under Armour byl z nich nadšený a pořád je tahá i do dneska. Ale tohle vašeho synovce asi neuspokojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
1.7.20 21:09

@Hoa Mai je to můj nevlastní syn a kšiltovka je super nápad ty zbožňuje :lol:. Akorát mne to nenapadlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
1.7.20 21:10

Díky moc všem. :D konečně mám lepší inspiraci a ne tolik zatemněno 8):palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu