Dárek k narozeninám pro milence

Anonymní
16.2.21 10:26

Darek k narozeninám pro milence

Ahoj, hned na začátku vás poprosím, abyste nepsali komentáře, který s mojí otázkou nesouvisí. Chtela bych poradit co koupit na narozeniny pro milence, měla jsem v plánu nějaký wellness nebo nějaký pobyt, ale Covid situace tomu moc nepřeje, tak bych raději tohle vynechala.Bude mu 45let, napadlo mě mu koupit nějaký ten dřevěný box, kde bych mu sama něco do toho nakoupila (kávu, Jack Daniels neví takového)..nic romantického mě nenapadlo, má někdo nějaký nápad nebo vlastní zkušenost? :D :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16779
16.2.21 10:31

Pokud se jedná o milence ve smyslu postelové záležitosti, tak bych mu dárek k narozeninám vůbec nekupovala, eventuelně něco s tím spojeného (sexy prádlo, hračku). Dárek beru i jako jistý závazek a od milence bych ho nepřijala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 10:33

Je mezi námi víc než je postelova záležitost, já dárek dostala jak narozeninám, tak i k Vánocům, takže bych mu chtěla něco koupit

• Citovat
  • Nahlásit
5183
16.2.21 10:36

Pokud je to ženatý milenec, tak bych mu nic nedávala, stačí že mu dáváš svoje tělo, ne? On ti dal k narozeninám co?
Když už by to bylo o nějakém fakt delším a intenzivním vztahu, tak drobnost. Drahým dárkem se akorát ponížíš, jako že si ho snažíš se nějak zavázat. Chápala bych to, kdybys byla vyžilá zazobaná šedesátka, co se snaží udržet si dvacetiletého ušáčka, že ho uplácíš dárkama, jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
16.2.21 10:37
@Anonymní píše:
Je mezi námi víc než je postelova záležitost, já dárek dostala jak narozeninám, tak i k Vánocům, takže bych mu chtěla něco koupit

a co si dostala ty? Podle toho bych vybrala něco v podobném duchu. Taky jde o to, jestli je milenec ženatý, tak některé dárky by mu spíš komplikovali život…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31827
16.2.21 10:38
@Anonymní píše:
Je mezi námi víc než je postelova záležitost, já dárek dostala jak narozeninám, tak i k Vánocům, takže bych mu chtěla něco koupit

Ono bychom ho musely znát… :)

Taky záleží, jak moc ho kontroluje manželka, jestli by mohla být třeba knížka nebo náramek anebo by z toho byl doma problém?

Některý chlap si obojí výše uvedené koupí sám, takže dárek by se mezi tím ztratil, některý odevzdává výplatu a bez manželky si ani neuprdne, takže toto by bylo krajně podezřelé…
Takže jaký on je typ? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16779
16.2.21 10:39
@Anonymní píše:

A co dal on tobě? Je ženatý/v trvalém vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 10:39

Oba dva jsme zadání, takže vyznání lásky, nebo něco romantického nedostane.Ja dostala dražší dárky..je finančně jinde než já, ale mě nenapadá ani drobnost co mu dát

• Citovat
  • Nahlásit
19767
16.2.21 10:43
@Anonymní píše:
Oba dva jsme zadání, takže vyznání lásky, nebo něco romantického nedostane.Ja dostala dražší dárky..je finančně jinde než já, ale mě nenapadá ani drobnost co mu dát

dej mu něco, co si může nechat v kanclu nebo spotřebovat/sníst. Není nutný tím týrat jeho ženu a on by to stejně domů nenosil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
16.2.21 10:46
@Anonymní píše:
Oba dva jsme zadání, takže vyznání lásky, nebo něco romantického nedostane.Ja dostala dražší dárky..je finančně jinde než já,ale mě nenapadá ani drobnost co mu dát

Kup Raffaello jeho ženě a připiš k tomu pár řádků o tom, jak skvělý a výkonný je to hřebec. Uvidíš, že z takového dárku budou mít radost oba a máš to za pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3786
16.2.21 10:49

Kvalitní doutník pro slavnostní příležitost
Občas, když je zvláštní příležitost tak neodolají ani fanatičtí nekuřáci :)

A kdyby byl ženatý - může to vydávat za obchodní/pracovní dárek :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
16.2.21 10:52

Ty boxy jsou teď docela oblíbené, klidně bych dala právě ten :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5183
16.2.21 10:54
@Anonymní píše:
Oba dva jsme zadání, takže vyznání lásky, nebo něco romantického nedostane.Ja dostala dražší dárky..je finančně jinde než já, ale mě nenapadá ani drobnost co mu dát

A kdyby nebyl Covid, tak mu nadělíš wellness pobyt (viz tvůj úvodní příspěvek) a jedeš tam s ním, co? Nebo by tam jel s manželkou? Pro jednoho bys to asi nevzala, tipuju.
To je teda sacra drahý dárek (trochu lepší hotel na víkend pro dva 7-10 tisíc) a takto bys jako milenka asi vystupovat neměla.
Dej mu lepší víno, nebo nějaký koňak, whisky nebo co má rád, ale do dárků za tisíce určitě nechoď, to fakt není vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16779
16.2.21 10:57

@bigl Měla jsem stejné myšlenkové pochody ;)

Jestli do toho chceš investovat víc než 5 tisíc, tak jedině něco, co může vydavát za dárek z práce třeba od nějakého obchoďáka. Čili drahý chlast, ten dárkový koš, doutník, hodinky. Prostě něco neosobního. Otázkou ale zůstává proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
16.2.21 10:59

Kup mu k narozkám nějakou návodovou knížku „Jak zacházet se štětkou“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu