Dárek k narozeninám pro přítelkyni

2
14.8.20 12:29

Dárek k narozeninám pro přítelkyni

Ahoj,

potřebuji pomoci s výběrem dárku k narozeninám pro přítelkyni :kytka:
Jsme spolu už přes rok a budou to druhé její narozeniny oslavené spolu.
Napadají vás tipy na dárky?

Vím, že se jí přehřívá (a vypíná) notebook, tak bych jí chtěl koupit chladící podložku pod notebook, aby od září s ním mohla dělat věci do školy.

Mám vybránu i drobnou kosmetiku, kterou potřebuje, ale vím, že tu dostává od všech.

Řezanou kytici dostává pořád, tentokrát mě napadlo, že bych jí naopak koupil kytici v květináči, která jí vydrží déle než týden. Bydlíme spolu v podnájmu v pokoji a ona kytice miluje, tak si myslím, že by to bylo lepší než řezaná kytice. Co myslíte?

Další drobnost by byla degustační sada zelených čajů. Zelený čaj si dává skoro každé ráno, tak aby zkusila i jiné variace, které by jí třeba pomohly lépe nastartovat den ;)

Rád bych ji koupil něco lepšího, co by jí udělalo radost a věděla by, že to je ode mně. Na oblečení si zatím netroufám :? Má dost specifický vkus a u dvou halenek, u kterých já nevidím rozdíl, ona dokáže říct, že tu chce a tu ne :D Takže oblečení a boty prozatím vynechám. Navíc každý rok dostává peníze na oblečení od rodiny.

Napadl mě šperk. Samozřejmě se v tom vůbec nevyznám a jako student mám omezený rozpočet. Ona má spoustu různých náramků, nedávno dostala dva, takže náramek ne. Náhrdelník nenosí, protože ji to vadí. Takže zůstává prsten nebo náušnice - u prstenu bych se bál, že to vypadá jako žádost, takže tam si nejsem jistý. U náušnic jsem vysledoval, že nosí jen takové bodové jakoby tyčinky z bílého zlata. Měla už jedny předtím a když dostala od tety poukaz na koupi náušnic, vybrala si je znovu, jen trošičku jiné.
Napadlo mě, že bych jí koupil taky bodové (pecky), ale trochu jiný tvar a s kamenem. Ona je znamením panna, tak mě napadlo vzít safírové. Našel jsem tyto a přišly mi krásné a přitom decentní:

https://www.goldpoint.cz/…-01-na306347

Co si o mém výběru dárků myslíte? Děkuji moc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.8.20 12:32

Takových dárků… Mě by to vystačilo na dvoje narozky. Každý ma jiný vkus/ zvyk. Ale je vidět, že o tom přemýšlíš :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
10057
14.8.20 12:34
@michalec píše:
Ahoj,

potřebuji pomoci s výběrem dárku k narozeninám pro přítelkyni :kytka:
Jsme spolu už přes rok a budou to druhé její narozeniny oslavené spolu.
Napadají vás tipy na dárky?

Vím, že se jí přehřívá (a vypíná) notebook, tak bych jí chtěl koupit chladící podložku pod notebook, aby od září s ním mohla dělat věci do školy.

Mám vybránu i drobnou kosmetiku, kterou potřebuje, ale vím, že tu dostává od všech.

Řezanou kytici dostává pořád, tentokrát mě napadlo, že bych jí naopak koupil kytici v květináči, která jí vydrží déle než týden. Bydlíme spolu v podnájmu v pokoji a ona kytice miluje, tak si myslím, že by to bylo lepší než řezaná kytice. Co myslíte?

Další drobnost by byla degustační sada zelených čajů. Zelený čaj si dává skoro každé ráno, tak aby zkusila i jiné variace, které by jí třeba pomohly lépe nastartovat den ;)

Rád bych ji koupil něco lepšího, co by jí udělalo radost a věděla by, že to je ode mně. Na oblečení si zatím netroufám :? Má dost specifický vkus a u dvou halenek, u kterých já nevidím rozdíl, ona dokáže říct, že tu chce a tu ne :D Takže oblečení a boty prozatím vynechám. Navíc každý rok dostává peníze na oblečení od rodiny.

Napadl mě šperk. Samozřejmě se v tom vůbec nevyznám a jako student mám omezený rozpočet. Ona má spoustu různých náramků, nedávno dostala dva, takže náramek ne. Náhrdelník nenosí, protože ji to vadí. Takže zůstává prsten nebo náušnice - u prstenu bych se bál, že to vypadá jako žádost, takže tam si nejsem jistý. U náušnic jsem vysledoval, že nosí jen takové bodové jakoby tyčinky z bílého zlata. Měla už jedny předtím a když dostala od tety poukaz na koupi náušnic, vybrala si je znovu, jen trošičku jiné.
Napadlo mě, že bych jí koupil taky bodové (pecky), ale trochu jiný tvar a s kamenem. Ona je znamením panna, tak mě napadlo vzít safírové. Našel jsem tyto a přišly mi krásné a přitom decentní:

https://www.goldpoint.cz/…-01-na306347

Co si o mém výběru dárků myslíte? Děkuji moc :hug:

Píšeš, že nosí bílé zlato, tak bych se toho držela a nevybírala ve žlutém zlatě. Mě navíc ty vybrané připadají takové dětské :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13877
14.8.20 12:37

Za mě těch dárečku je taky vcelku dost..

Ale ze šperků - co něco takového?
https://www.ryjeme.cz/…-se-srdickem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15828
14.8.20 12:37

Chladící podložka pod ntb je blbost. Spíš zainvestuj do opravy nebo nového větráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5043
14.8.20 12:39

Krásné. Prsten nechej na dobu až dostuduje :kytka: ať to není jako v tom vtipu, kdy se ptá stínový tchán stínového zetě:" Vezmete si tu krávu celou, nebo ji budete jenom dojit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
14.8.20 12:40

@michalec líbí se mi, jak to řešíš. Nicméně náušnice se mi nelíbí vůbec. Přijdou mi jak pro mojí babičku.

Mohl bys ještě napsat, kolik jí je?

Líbí se mi ty čaje ( za mě teda káva), podložka. Kytku bych dala jen jako doplněk, ne jako jediný dárek.

Ale určitě bude mít radost z čehokoliv, už jen proto, že nad tím přemýšlíš.
Ale určitě jí toho nedávej kvanta, zvykne si a bude pak už vždy očekávat víc. Radši jeden pořádnej. Jste spolu zatím jeste krátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
14.8.20 12:42

To jí chceš dát tolik dárků? Ty náušnice které si vybral se mě osobně nelíbí pro dospělou, takové podobné má moje roční dcera. Kytka v květináči je dobrý nápad, volila bych orchidej. Ty čaje jsou také dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
14.8.20 12:57

Ještě že jsem tu napsal :kytka: Moc děkuji :hug:

@ivašot. píše:
Píšeš, že nosí bílé zlato, tak bych se toho držela a nevybírala ve žlutém zlatě. Mě navíc ty vybrané připadají takové dětské :think:

To je pravda, aby je mohla i kombinovat, že?
A co tyto?
https://www.goldstore.cz/…na304795.htm
Případně nějaký jiný tip na náušnice?

@Králičice píše:
Za mě těch dárečku je taky vcelku dost..Ale ze šperků - co něco takového?
https://www.ryjeme.cz/…-se-srdickem

Takový typ náramků ona nenosí, navíc se jí nelíbí srdíčkové tvary, prý je to moc přeslazené. Nicméně náramků má teď opravdu dost. Ale děkuju :kytka:

@P4ja píše:
Chladící podložka pod ntb je blbost. Spíš zainvestuj do opravy nebo nového větráku.

Do opravy ho brát nebudu, to by si jednak všimla (žádné překvapení), a navíc si nejsem jistý, jestli se to u 5 let starého NTB vyplatí. Proč je podložka blbost? Já měl podobný problém a pomohla mi.

@Kockazvysocan píše:
@michalec líbí se mi, jak to řešíš. Nicméně náušnice se mi nelíbí vůbec. Přijdou mi jak pro mojí babičku. Mohl bys ještě napsat, kolik jí je? Líbí se mi ty čaje ( za mě teda káva), podložka. Kytku bych dala jen jako doplněk, ne jako jediný dárek. Ale určitě bude mít radost z čehokoliv, už jen proto, že nad tím přemýšlíš.
Ale určitě jí toho nedávej kvanta, zvykne si a bude pak už vždy očekávat víc. Radši jeden pořádnej. Jste spolu zatím jeste krátce.

Tak ty ostatní dárky jsou v řádu pár stovek, jen ty náušnice budou možná trochu větší dárek :kytka: jinak bude jí 26.
Za názor na náušnice moc děkuju, napsalo to už více lidí takže na tom něco bude :) Akorát netuším, jak vybrat :mrgreen:
A co tyto?

@Jdani píše:
To jí chceš dát tolik dárků? Ty náušnice které si vybral se mě osobně nelíbí pro dospělou, takové podobné má moje roční dcera. Kytka v květináči je dobrý nápad, volila bych orchidej. Ty čaje jsou také dobrý nápad.

Ano chci :kytka: Děkuji za názor na náušnice, napsalo to už více lidí takže na tom něco bude :) Akorát netuším, jak vybrat :mrgreen:
A co tyto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15828
14.8.20 13:05

@michalec Protože to, co dáš do nové podložky, to zaplatíš za vyčištění větráku a neřeší to ten problém. Sice to pocitově vypadá, že se ntb nehřeje, ale to je tak všechno. Ono to, co se má chladit stejně neuchladí, protože se tam ten vzduch ani nedostane. Je to další krám, co s ntb musíš tahat. A spíš to víří prach, co ten ntb pak nasává. Podložku tady mám, klidně ti jí pošlu, ale když si stáhneš program na měření teploty procesoru, tak zjistíš, že je to skoro nastejno s podložkou a nebo bez.

Ověřeno a konzultováno asi třemi IT, kteří se neživí opravam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
14.8.20 13:10

https://sperky-eshop.cz/…mi-4-mm.html?… já bych si vybrala něco takového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
14.8.20 13:10

To je pekne, jak o tom premyslis. :srdce: Kazdopadne ty nausnice bych nebrala, zvlast pokud je na bile zlato a jednoduche designy. Co treba neco takoveho?
https://www.amazon.co.uk/…/ref=sr_1_17?…
Jinak mi prijde, ze toho mas docela dost, pokud ji chces dat vsechno, cos vypsal. Ja bych dala bud nausnice plus tu kytku v kvetinaci. Nebo ty caje a tu podlozku pod notebook (pokud to opravdu funguje a nejsou to vyhozene penize). Mozna k tem cajum nejaky pekny hrnicek s personalizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
14.8.20 13:12

Jinak samozrejme nepobizim te kupovat sperk z Amazonu, jde spis o ten design, neznam klenotnictvi v Cechach, kam bych te odkazala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
14.8.20 13:35

To je moc pěkné jak se snažíš.
Mě by udělalo radost něco osobního od srdce. Nezáleží na ceně.
Můžeš ji zkusit třeba i něco uvařit, udělat její den vyjímečný :srdce:
Moje babička dostala od své první lásky obyčejný prstýnek a nosila ho celý život :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5051
14.8.20 13:41

@Silverine247 ty jo, ty jsou pěkný :potlesk: Kytka určitě potěší, já mám radši řezané. Ještě krásně vypadá, když se vezmou gerbery z Lidlu a doplní se to o luční kvítí,.. ale asi se ti nechce běhat po louce. :mrgreen: ČAJE dobrý, kosmetika taky, akorát ta podložka je takový typický dárek od chlapa :roll: není to pro radost, je to brutálně praktické :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama