Dárek k nenarozeninám

49
13.8.20 23:27

Dárek k nenarozeninám

Ahoj, omlouvám se za večerní příspěvek.
Nemam žádný problém, jen bych hledala trochu inspirace.

Zítra ke mně po týdnu přijede přítel a ráda bych ho něčím potěšila. Jen úplně nevím čím. Zkoušela jsem samozřejmě internet, ale nic mě nenadchlo. Hlavně nechci kupovat nic drahého - žádné hodinky nebo jízdu ve sporťáku.

Není to žádný dárek, prostě… Jen tak. Dva týdny nazpátek jsem se zmínila, že miluji Capri-Sun (taková ta malá pitíčka :-D) tak mi přivezl další víkend kytici a čtyři krabice Capri.

Tak bych mu ráda trochu oplatila. Bohužel do jídla se pouštět nechci, protože cvičí a teď začal dodržovat přesně jídelníček.

Napadá Vás něco? Co dáváte Vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1056
13.8.20 23:38

Sladkosti no :D Znám ty oblíbené a znala jsem i u bývalých.
Pak kniha :) Není to velký dárek a pokud vím, že ji chce, kupuji. Taky jeho oblíbený časopis.
No a nebo mu prostě uvař, vytáhni z něj jeho jídelníček a napasuj to tam ;)
Můj partner miluje masáž, je to pro něj ideální dárek.
A nakonec dělám to co tvůj přítel, pamatuji si o čem se člověk i letmo zmíní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
13.8.20 23:43

Neznas jake bere doplnky stravy? To sportovci milujou a nezkazi se kdyby mel zasobu.
Nebo najdi v okoli nejakou zdravou restauraci a vem ho tam, treba na sushi a pak kino :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
13.8.20 23:47

Jsem se pokusila zamyslet a zjistila jsem, že bez jídla bych byla úplně v pytli, pokud jde o podobné situace :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19033
13.8.20 23:55

A co pije? Neda si treba vino? :D nebo si kup na sebe nejake pradlo a prekvap ho v posteli :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
14.8.20 17:04

• Kniha by potěšila spíše mě, ale on bohužel nečte. • Doplňky stravy je skvělý napad! Zkusím trochu pokouknout, co bere a nechám to na příště. • Alkoholu se už tři roky nedotkl. Neabstinuje, prý by si se mnou klidně dal, ale moc mu nehoduje.

Každopádně moc děkuji za vaše rady, holky! Nakonec jsem sáhla po plavkách. V září jedeme na dovolenou a on žádné nemá. Tak snad ho potěší :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama