Dárek k prvním narozeninám?

2008
31.12.19 10:55

dárek k prvním narozeninám? poradíte ?

Ahoj, v lednu jdu na oslavu prvních narozenin, jedná se o chlapečka, prosím maminky, popřípadě tatínky, nevíte co pořídit, cenu jsem si říkala tak do 500kč? Problém je, že nevím co v tomto věku děti baví, nebo s čím si nejvíc vyhrají, prostě co mu pořídit aby se to využilo, co třeba mají rádi vaše děti v jednom roku? děkuju moc :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5170
31.12.19 10:58

@onajeblond Mojí dceru nejvíc zaujal nafukovací oslík na kterém může skákat, stal cca 350 ve Sparkys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 10:59

Nechceš se zeptat rodičů? Napadá mě dálkový ovladač Fischer Price, magnetické hračky na ledničku, taková ta knížka se zvuky zvířátek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23377
31.12.19 11:01

Piano, bubny :mrgreen: cokoliv co dělá randál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
31.12.19 11:01

@onajeblond Pokud mají zahradu, tak třeba dřevěná závěsná houpačka, skluzavka (to je ale trochu dražší).
Dřevěná koulodráha nebo zatloukačka, tatra auto, odrážecí autíčko nebo plastová motorka, dětský xylofon (rodiče už budou nadšeni méně), vkládačky.
Kluk miloval auta na písek od brudera nebo lena (hraje si s nimi ještě jako prvňák). upotřebá se i jakákoliv sada kyblík, lopatka plus pát bábovek na písek.

Edit: zvukové knížky v tomhle věku taky frčely

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5170
31.12.19 11:09

@pikola My máme moc ohleduplné okolí já tyhle hudební rámusidla musím dětem kupovat sama :,( :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
31.12.19 11:12

My kupovali k prvním narozeninám prstové barvy, hopsadlo, silikonové kostky a draka :) ze všeho byl nadšenej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
31.12.19 11:12

Z kreativních věcí třeba prstové barvy, jumbo trojhranné pastelky, vodové omalovánky. Sice to upotřebí o chloupek starší děti než roční, ale to by snad nemuselo vadit.

Nějaká základní duplo sada taky není od věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1266
31.12.19 11:19

Já jakékoliv hračky odmítám. Má jich milion. Rok bude mít v březnu a všem říkám, že chceme peníze, za které koupím autosedačku. Na Vánoce jsem takhle vybírala na pokračovací kurz plavání. Zeptala bych se rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
31.12.19 13:03

Veci co psali ostatni jsou fajn, ale jak psala Petula306, myslim ze bude nejlepsi se zeptat rodicu, abys nekoupila neco co uz treba doma maji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 15:36

Ahoj, doporučuju měkké kostky od Maa Maa („moje první hračka - stavebnice měkké bloky“- jsou super, malá je miluje, dokud dítě neumí stavět, tak je jen drží a případně ožužlává (jsou měkké, určené i na kousání jako kousátko, ožírala je radši než všechna oficiální kousátka) a pak se z nich dá i stavět, my v cca roce a čtvrt dokupovali dvě další balení :-) Čili i kdyby je náhodou měli, další se určitě neztratí :-D A jsou omyvatelné a dokonce jdou i vyvařit, pokud by maminka měla tu potřebu :-D

a stojí kolem tří stovek myslím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
31.12.19 17:48
@emimi_zuzka píše:
Ahoj, doporučuju měkké kostky od Maa Maa („moje první hračka - stavebnice měkké bloky“- jsou super, malá je miluje, dokud dítě neumí stavět, tak je jen drží a případně ožužlává (jsou měkké, určené i na kousání jako kousátko, ožírala je radši než všechna oficiální kousátka) a pak se z nich dá i stavět, my v cca roce a čtvrt dokupovali dvě další balení :-) Čili i kdyby je náhodou měli, další se určitě neztratí :-D A jsou omyvatelné a dokonce jdou i vyvařit, pokud by maminka měla tu potřebu :-Da stojí kolem tří stovek myslím..

Kupovali jsme malymu na Vanoce, taky doporucuju. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama