Dárek k třicátým narozeninám pro cestovatelku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 11:45
Dárek k třicátým narozeninám pro cestovatelku

Ahoj, blíží se třicáté narozeniny mojí sestřenice a já bych ji chtěla potěšit nějakým osobním dárkem. Máme k sobě hodně blízko, je i kmotra mých dětí :srdce: Měl by někdo nápad na nějaký originální dárek? Nejraději cestuje po světě, byla rok a půl na Novém Zélandu, v prosinci poletí minimálně na rok do Ameriky a do Kanady, ale vždy se ráda vrátí domů. Přítele nemá, ale muži na ni letí, je moc krásná, jen se nechce zatím vázat, rodinu do budoucna samozřejmě chce. Užívá si života, pracuje, ale je nespoutaná a hlavně ji mám moc ráda. Napadl mě nějaký šperk s textem, přemýšlela jsem i o nějakém seskoku, ale vše už zažila, plavala na Zélandu i u žraloků, zážitků má milion, tak vůbec nemám nápady :) Děkuji za jakýkoliv typ, anonym dávat nebudu, ještě nemá vlastní děti, nevím o tom, že by sem chodila :kytka:

Reakce:
kilčo
Kecalka 174 příspěvků 15.10.18 11:53

@Ewinkazakr doslova a do písmeny bych jí dala „toulavý boty“ ;)

Králičice
Extra třída :D 13096 příspěvků 15.10.18 11:57
Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 11:57

@kilčo A kde je seženu? :lol:

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 12:00

@Králičice Jee, to je hezký nápad :kytka: cestovní deník už má, ale tohle je přece jen něco jiného :kytka:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.10.18 12:05

Co kompas, s přáním, že kdyby někdy nemohla najít cestu domů…? ;)
Nějaký pěkný (třeba nalezený ve starožitnictví)? :think:

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 12:09

@Mar__tanka1983 To je taky moc hezké :) starožitnictví tu jedno máme, zajdeme s dětmi na procházku, děkuji :kytka:

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 15.10.18 14:34

@Ewinkazakr Novy fotoaparat (chapu, ze je to drahe) nebo objektiv. Pripadne predplatne na fotoknihy.

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 16:30

@tulipán Tak ten už má :think: ale to předplatné není špatný nápad :kytka: fotek má vždycky spoustu :kytka:

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 16:33

Ještě poprosím, napadá někoho z vás nějaký pěkný originální citát o tom cestování a návratu domů? Snažím se něco vymyslet, aby to nebylo okopírované z internetu, že bych to nechala vyrýt na ten kompas :kytka:

Kelen
Kecalka 242 příspěvků 15.10.18 16:39
@tulipán píše:
@Ewinkazakr Novy fotoaparat (chapu, ze je to drahe) nebo objektiv. Pripadne predplatne na fotoknihy.

Hele, to je super nápad to předplatné na fotoknihy. To si asi budu přát k Vánocům…

Ewinkazakr
Kecalka 233 příspěvků 15.10.18 16:54

@Kelen Já jí to taky vezmu, jdu na to mrknout :kytka:

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 15.10.18 19:03
@Kelen píše:
Hele, to je super nápad to předplatné na fotoknihy. To si asi budu přát k Vánocům…

Predpokladam, ze takove predplatne existuje :mrgreen: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >