Láhev vína jako dárek k Vánocům od přítele?

Anonymní
24.12.19 22:07

Darek k vanocum od pritele ...lahev vina???

Holky ahoj..pisi anonymne…s pritelem jsem 9 let…mame spolu syna…vanoce travil se svoji rodinou..ja take..to bylo dohodnute…prijel ve 20 h. pohral si se synem…privezl darky…malemu auticko..me lahev vina… a prave to mi trosku vic rozhodilo, proste prislo lito…ja necekam dary…ale nepodal mi ani ruku..nedal mi pusu..nepopral svatky…lahev jsem mu vratila..;-(((jen mi je lito…ze mu nestojim za trosku vice…jaka by byla Vase reakce??On nikdy nebyl stedry…darky mi nekupoval…ale nas vztah uz je bohuzel vyprchany…dava mi to hodne najevo…;-(((ach jo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
24.12.19 22:09
@Anonymní píše:
Holky ahoj..pisi anonymne…s pritelem jsem 9 let…mame spolu syna…vanoce travil se svoji rodinou..ja take..to bylo dohodnute…prijel ve 20 h. pohral si se synem…privezl darky…malemu auticko..me lahev vina… a prave to mi trosku vic rozhodilo, proste prislo lito…ja necekam dary…ale nepodal mi ani ruku..nedal mi pusu..nepopral svatky…lahev jsem mu vratila..;-(((jen mi je lito…ze mu nestojim za trosku vice…jaka by byla Vase reakce??On nikdy nebyl stedry…darky mi nekupoval…ale nas vztah uz je bohuzel vyprchany…dava mi to hodne najevo…;-(((ach jo

sorry ale lahev vina partnerce to je podle me totalne smesne proc ti koupil retizek nebo prstynek naramek nebo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
24.12.19 22:09

No, víc než láhev vína by mi vadilo to, že nejsme na svátky spolu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
24.12.19 22:11

Tak ty ses jeho ex ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 22:12

@Bubla Bůčková
Nene jeho pritelkyne…

• Citovat
  • Nahlásit
31631
24.12.19 22:12
@Netopýr1 píše:
No, víc než láhev vína by mi vadilo to, že nejsme na svátky spolu. :nevim:

Presne. Vypada to ze uz spolu ani moc nejste. To vino to jen potvrzuje. Cos dala ty jemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
24.12.19 22:13

No já tam nerozumím asi sto věcem :lol: rozdělené vánoce, jedno autíčko pro syna, nejste manželé, ty nepřijímás dárky… Taková jízda na mrtvým koni a ty řešíš víno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
24.12.19 22:14
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková
Nene jeho pritelkyne…

Proč tráví svátky se svou původní rodinou, když má svoji?

Příspěvek upraven 24.12.19 v 22:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 22:14

@veria ja mu koupila aku vrtacku v sade v kufriku…;-((((vloni jsem doatala krem i dulona…i to bylo lepsi..nezli to vino;-((((jsem z toho tak nejak spatna…ja mu to i rekla…dokonce i vratila…s tim, ze nepiju..;-(nechal hontu a odesel…hned jak malej usnul…;-(((

• Citovat
  • Nahlásit
53001
24.12.19 22:16
@Anonymní píše:
@veria ja mu koupila aku vrtacku v sade v kufriku…;-((((vloni jsem doatala krem i dulona…i to bylo lepsi..nezli to vino;-((((jsem z toho tak nejak spatna…ja mu to i rekla…dokonce i vratila…s tim, ze nepiju..;-(nechal hontu a odesel…hned jak malej usnul…;-(((

vy spolu nežijete? Je to divné že Vánoce netráví s Tebou a dítětem. Loni indulonu? To je teda taky hodnota :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
24.12.19 22:16
@Anonymní píše:

Tu vrtačku si nech. Bude se ti hodit. Přítel už asi odchází, jen ti to ještě neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
24.12.19 22:17

Boze ty chlapy jsou ubohy nechapu proc si stakovyma chlapama prorizujete deti kdyz kupuje takove blbost a svojemu diteti koupi 1 hracku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20680

A čemu se divis, když je váš vztah o ničem a on o tebe nestojí? Dárky ti nekupoval nikdy, tak proč teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31631
@Anonymní píše:

No tak za mne lepsi vino nez indulona, boze :?
Vypada to ze ten vztah je u konce. Vy spolu ani nebydlite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Bubla Bůčková ja neprijala vino;-((((on vi, ze nepiju…jeste je to vino nejakej bolehlav…spis me zajima reakce a nazor Vas holek…zda je to normalni… ze muz daruje zene vino k vanocum

Proste flaska..klasika…bez dalsich slov a gest…me to normalni neprijde;-(((((

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat