Reklama

Dárek k Vánocům pro přítele/manžela :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9299 příspěvků 11.12.16 20:46
Dárek k Vánocům pro přítele/manžela :)

Zdravím,

jako každý rok nevím, co koupit příteli k Vánocům. A jelikož je nejvyšší čas něco vybrat, tak bych si teda měla pohnout :lol: Má rád filmy, pyramidy, jiné světy, hry, sladkosti. I tak mě nic nenapadá, nemáte prosím někdo nějaký nápad, čím bych se mi zavděčila? Popř. co kupujete letos pod stromeček svému partnerovi vy? :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 11.12.16 20:49

Zdravíčko já to měla letos jednoduchý. Mému drahému muži se líbila pořád jedna mikina a nekoupil si ji tak jsem ji vyřešila já a pak chtěl aku vrtačku. Sám si o ni řekl :lol: A klasika kosmetika, trenky, ponožky a el. zubní kartáček :lol: Mám už nakoupeno a zabaleno :lol: :lol:

Almondea
Echt Kelišová 8655 příspěvků 11.12.16 20:53

Jé taky jsem koupila manželovi el. zubní kartáček. :mrgreen: a pak teda ještě větší krásný diář, on je stará škola. pak ve vojenské prodejně dvoje maskáčové kalhoty, on je nosí místo tepláků jako domácí oděv a ty co má, už dosluhují.

Uživatel je onlineFikta
Extra třída :D 14240 příspěvků 11.12.16 20:53

My píšeme Ježíškovi, takže muž letos dostane o co si napsal (vysavač :lol: ), klasiku (pyžamo/ponož­ky/slipy, protože bez měkkých dárků podle něj nejsou Vánoce) a jako překvapení pytle na sportovní prádlo. K narozeninám těsně před Štědrým dnem jsem mu objednala tři tabulky české čokolády.

Almondea
Echt Kelišová 8655 příspěvků 11.12.16 20:55

Jinak kupujeme dárky hlavně dětem, sobě navzájem spíš to, co potřebujeme případně drobnosti, co potěší. ale žádné velké drahé dárky. ;)

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 11.12.16 20:56
@Fikta píše:
My píšeme Ježíškovi, takže muž letos dostane o co si napsal (vysavač :lol: ), klasiku (pyžamo/ponož­ky/slipy, protože bez měkkých dárků podle něj nejsou Vánoce) a jako překvapení pytle na sportovní prádlo. K narozeninám těsně před Štědrým dnem jsem mu objednala tři tabulky české čokolády.

Já jsem před dvěma rokama k Vánocum nedala nikomu měkký dárek a ježíšek dostal pěkně nadáno :)

Almondea
Echt Kelišová 8655 příspěvků 11.12.16 20:57

A tak třeba můj má z „měkkých dárků“ opravdu radost. On si sám od sebe nic na oblečení prostě nekoupí, i když to nutně potřebuje. :zed: Takže když mu to opatřím já, je šťastný jak malé děcko. :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3072 příspěvků 11.12.16 21:01

Jiné světy - co nějakou fantasy knížku? Mně se např. mooc líbí Mike Resnick - Kirinyaga.

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 11.12.16 21:01

Tak já mám letos pro manžela myš k počítači (třeba by to ten tvůj taky ocenil, když rád hraje hry - tak nějakou lepší), pak dostane holicí strojek, kosmetiku a knížku Ohnivý kuře a možná ještě koupím mikinu nebo tričko.
Pro toho tvého mě hned napadlo nějakou tu hru a nebo když má rád cestování, tak nějakou hezkou knihu a nebo i předplatné nějakého cestovatelského časopisu :) a pokud má rád sladké, tak co třeba fondue?

Jogrr
Závislačka 4211 příspěvků 11.12.16 21:07

Tak ja mam letos kravatu, ducati hodinky, bmw penezenku a tricko bmw.

Ketris
Echt Kelišová 9299 příspěvků 11.12.16 21:10

@Limi123 Tak to je super! :palec:

Dana V
Kecalka 452 příspěvků 6 inzerátů 11.12.16 21:16

Já mám pro manžela kamen na pizzu ke grilu weber a k tomu komín na podpalovani grilu a pytel briket k tomu :mrgreen: pak si ještě přeje nové trenky styx, ryzovar a ještě mu koupím nějakou knihu :D

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 21:20

Muj manzel si pral perovou bundu, tak tu mu jezisek prinese. A pak mam jeste triko, kosmetiku a pytel oblibenych sladkosti. Vic uz asi neplanuju :nevim:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 11.12.16 21:26

Muž si řekl o zastrihavac vousů. Jako překvapení bude mít takový obyčejný kávovar, asi 5 druhů kávy jsem mu vybrala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:30

Manzel dostane let balonem, den v laznich s masazi a pak nejake dobrutky a alkohol.
Anonym, aby to tu nevypatral

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama