Dárek kamaradkám ke 30. narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:39
Dárek kamaradkám ke 30. narozeninám

Ahoj holky,
Potřebuji poradit. Budeme mít se 2 kamarádkama společnou oslavu narozenin a já přemýšlím, co jim dát. Domluvili jsme se na ceně kolem 300 kč. Napadlo mě něco jako KPZ pro třicítky, ale nevím, co tam dát. Nebo něco jiného… máte nějaký nápad? Chtěla bych něco vtipného, nebo napaditeho. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 12.09.19 14:01

Nesnazila bych se být vtipná. Koupila bych šátek, bižu, kabelku, pralinky, dobrý likér, dobrý sýr, knížku, diář, termohrnek, bambusový brcka nebo látkovou tašku, tričko, ponožky, kalhotky.. Cokoli. Přece je znáš, není třeba kupovat vtipnostu, které jim doma budou ležet. Navíc za tři stovky koupíš do té kpz fakt jen šunty, já bych teda byla zpruzená..

terien
Extra třída :D 12435 příspěvků 12.09.19 14:04

Hlavně nekupuj ptákoviny, které se budou někde válet. KPZ je kravina, co z toho? To radši dobré víno a hezký šátek než tohle.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 12.09.19 14:25

Kamarádce jsem dávala knížku. Žena +30, co už nemusí a oblíbené víno a sýry k němu.

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 12.09.19 14:36

Ty neznáš svoje kamarádky? Nemáš představu co by tak chtěly? Ke 30. už mi přijde takové nedůstojné dávat nějakou blbinu, nejste pubertacky. Jak už bylo psáno, koupila bych lepší víno, knížku, něco na sebe pokud se dokážeš trefit do kamarádky vkusu a velikosti :nevim:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 12.09.19 14:52
@Kriss Tina píše:
Ty neznáš svoje kamarádky? Nemáš představu co by tak chtěly? Ke 30. už mi přijde takové nedůstojné dávat nějakou blbinu, nejste pubertacky. Jak už bylo psáno, koupila bych lepší víno, knížku, něco na sebe pokud se dokážeš trefit do kamarádky vkusu a velikosti :nevim:
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 15:01

No, je to těžké. Jednu znám teprve krátce. Rozumíme si, ale nijak extra dobře se neznáme. Druhou znám od malička, ale je dost jiná, než já. Vkus máme dost odlišný. Navíc, ona má dost peněz, oblečení nosí značkový, šperky zlatý a kupuje ji je přítel… ta, co ji znám míň, nepije alkohol a není mléčné výrobky, takže víno a sýr nepadá v úvahu

terien
Extra třída :D 12435 příspěvků 12.09.19 15:05
@Anonymní píše:
No, je to těžké. Jednu znám teprve krátce. Rozumíme si, ale nijak extra dobře se neznáme. Druhou znám od malička, ale je dost jiná, než já. Vkus máme dost odlišný. Navíc, ona má dost peněz, oblečení nosí značkový, šperky zlatý a kupuje ji je přítel… ta, co ji znám míň, nepije alkohol a není mléčné výrobky, takže víno a sýr nepadá v úvahu

A co že má dost peněz? Že za 3 stovky nedostane diamant asi ví, ne? Tak kup každý hezkou kytku a je to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 15:06

A do té kpz jsem myslela věci, zo by zuzitkovaly. Např. čokoláda na nervy, sušenky celer jako afrodiziakum…

Premek_Orac
Kelišová 5607 příspěvků 12.09.19 15:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Potřebuji poradit. Budeme mít se 2 kamarádkama společnou oslavu narozenin a já přemýšlím, co jim dát. Domluvili jsme se na ceně kolem 300 kč. Napadlo mě něco jako KPZ pro třicítky, ale nevím, co tam dát. Nebo něco jiného… máte nějaký nápad? Chtěla bych něco vtipného, nebo napaditeho. :nevim:

Chceš li být třeskutě vtipná, pak stravenky v této hodnotě, případně dárkový poukaz do Lidlu :-). Anebo ještě vtipněji, třeba 300,– Kč poukaz do ALO Diamonds :-), to už doplatí jen 9,7 tis. a může si i něco koupit.
Anebo prostě slušnou lahev a čokoládu, to se za 300,– dá a asi nikoho to neurazí.
Hezky to oslavte, ženské kolem třicítky jsou v nejlepším věku. Pořád pohledné, a už mají rozum :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 15:11

@terien to byla reakce na rady, že ji mám koupit šperk, nebo něco na sebe… nemělo by to význam, protože by to nenosila. Kytka je hezká, ale není moc originální. I tak děkuji za rady ;)

MeloryNox
Kelišová 5776 příspěvků 12.09.19 15:12

Koupila bych dárkovou poukázku (knihkupectví, DM, Fler, atd.) Pokud poukázky nechceš, co třeba luxusní popisku Parker? Je to hezký a praktický.

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 12.09.19 15:17

Me by upřímně udělal radost náramek z korálků. Fakt, že jo. Náramku že zlata mám hromadu a nenosím ani jeden, protože zapínání a rozpínání mě nebaví a především levou rukou nejde, takže něco co natahnu a hned stáhnu by bylo ideální. A radost by mi udělalo i papírový přání, to už se taky skoro nevidí v době gifu na what's app nebo messenger.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 16:02

Holky, díky! Většinou, když nějaká kamarádka něco má, tak ji dávám knížku, která je podle mě super. Nevím proč jsem na ni teď zapomněla. Přitom jsem jim ji ještě nedávala :lol: takže díky, že jste mi pomohli se zamyslet :palec: bude to knížka a něco dobrého

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 12.09.19 17:13

Ještě mi napadlo, když nechceš sýry a alkohol tak se dělají třeba takové dárkové kornouty s oriskama v čokoládě, sušeným ovocem atak, to je výborné a i to krásně vypadá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama