Dárek kamarádovi k 20.narozeninám

Anonymní
5.4.21 01:26

Dárek kamarádovi k 20.narozeninám

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Kamarád mě pozval na své 20. narozeniny a já vůbec nevím, co mu donést za dárek. Bude to oslava s kamarády. Největším problémem je, že ho znám teprve chvilku a jeho přáním je abych přišla. Alkohol určitě donesu, to je samozřejmost, když se koná taková akce, ale co dál? Hraje fotbal, má rád módu a své auto. Chtěla bych vymyslet něco originálního, ale tisíce zase utrácet nechci. Zatím mám jen balonky nafouknuté heliem, ale chce to něco do té dárkové taštičky. :nevim: Budu ráda za každou radu. Dávám raději anonymně, kdyby na to někdo z jeho přátel, nebo on narazil. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7532
5.4.21 05:23

Dej mu kromě flašky ještě vkusně zabalený voňavý stromeček do auta. Ať je to vtipný. Nevím co má co 20 letej borec čekat za velký dary od holky, kterou ještě moc nezná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
5.4.21 06:52

Jestli se znáte krátce, veledary nečeká. Dala bych mu vtipné ponožky. Jestli odhadneš jeho zájmy, treba vybereš takové, co mu sednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
5.4.21 07:14

Mě napadlo třeba sedět doma na zadku když je covid :wink:.. A dát si mezi sebou respiratory to je taky dobrý ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
5.4.21 07:16
@Misasisi píše:
Mě napadlo třeba sedět doma na zadku když je covid :wink:.. A dát si mezi sebou respiratory to je taky dobrý ne..

To mě napadlo taky. Ale dvacetiletým je to jedno. Je mu dvacet a chce s kámošema chlastat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
5.4.21 07:18

@Russet no jasný to je sice fajn ale my všichni sedíme doma na prdeli a oni si vesele chlastaji to je super :wink:kvůli takovým bude prodloužení do vánoc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Julizaj
5.4.21 07:18

@Misasisi Covid jen tak nezmizí, ten tu s námi už bude navždy. A sedět dva roky doma na zadku, už ani neni zdravý. Samozřejmě, všichni zúčastněný musí mít negativní test.

• Citovat
  • Nahlásit
896
5.4.21 07:19

@Julizaj už vidím jak si všichni dělají test😁 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
5.4.21 07:19

V této době bych na nějakou oslavu určitě nelezla - nemáš doma rodiče, prarodiče, které by mohla nemoc ohrozit?

Jinak láhev alkoholu + balónky mi přijde jako dostačující dárek, když už bych něco chtěla přidat, tak drobnost - oříšky/čokoládu/už zmíněné ponožky (nějaké veselé s jeho koníčkem) apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
5.4.21 07:22
@Misasisi píše:
@Russet no jasný to je sice fajn ale my všichni sedíme doma na prdeli a oni si vesele chlastaji to je super :wink:kvůli takovým bude prodloužení do vánoc..

To mi povídej, já se modlím, aby syn do konce roku šel do školky, aby se jako předškolák rozloučil a v září nebyl na distančce. Ale mladí to prostě neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
5.4.21 07:24
@Julizaj píše:
@Misasisi Covid jen tak nezmizí, ten tu s námi už bude navždy. A sedět dva roky doma na zadku, už ani neni zdravý. Samozřejmě, všichni zúčastněný musí mít negativní test.

Nemusíš nutně sedět na zadku dva roky, ale velká skupina sotva odrostlých teens, co se ožerou… Ale co tak slyším, jediní nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
5.4.21 07:24

@Russet mě to povídej jsem těhotná a už si preju porod protože tohle je děsný jsem doma nebo furt v lese nikam jinam nemůžu ani do práce jelikož makám. V nemocnici všude covid 😁ale já sem ho už měla 🤦🏻‍♀️ale je to na prd chybí mi kavárna kino.. Děs běs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
5.4.21 07:25

@Russet já nesedí doma na zadku já sem celkem aktivní člověk.. Ale jelikož sem zdr. Sestra a vidím jak na to lidi serou tak budu mít práci i po mateřský tomu věř 🤦🏻‍♀️ 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
5.4.21 07:25
@Misasisi píše:
@Russet mě to povídej jsem těhotná a už si preju porod protože tohle je děsný jsem doma nebo furt v lese nikam jinam nemůžu ani do práce jelikož makám. V nemocnici všude covid 😁ale já sem ho už měla 🤦🏻‍♀️ale je to na prd chybí mi kavárna kino.. Děs běs

Já ho neměla a do práce taky zavítal. Mn chybí pokec s kamarádkama. Prostě eliminujeme srazy, každá se pohybujeme v jiné skupině a máme kolem sebe starší občany. U nás aspoň už očkované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
5.4.21 07:27
@Misasisi píše:
@Russet já nesedí doma na zadku já sem celkem aktivní člověk.. Ale jelikož sem zdr. Sestra a vidím jak na to lidi serou tak budu mít práci i po mateřský tomu věř 🤦🏻‍♀️ 😁

Sestra je teď „lukrativní job“. Smekám před každým, kdo v tom oblečku a respirátoru dokáže být 4 hodiny lidský a snést tolik úmrtí 🌹

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat