Dárek ke 40. narozeninám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
536
12.2.15 11:04

dárek ke 40 narozeninam

Zdravím všechny a prosim o radu. Chlap bude mit 40 narozeniny a ja bych mu chtěla dát něco, co bude mit na ocich, bude vědět, že jsem mu to dala ja, bude to „napořád“. Tim bych vynechala oblečení, voňavky a takove věci. Myslela jsem nejake zlato, nosi řetízek s přívěskem znamení. Napadl me medailonek s fotkou nasi dcerky, ale co jsem koukala, přišly mi všechny takove zženštile. Babička ta říkala náramek…to by akorát někde pretrhl, porad něco dela. Jinak me nic od zlata nenapadá, poradite:-)? Viděla bych to tak do 3000kc. Díííky:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
12.2.15 11:11

Hodinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JLP
4648
12.2.15 11:14

@dinulka já jednou dala manželovi společné focení aktů - dvě fotky, na kterých není nic intimního vidět, jsme si nechali vyvolat ve velkém formátu a máme je nad manželskou postelí. Nejdřív byl vyděšený (řekla jsem mu to před atelierem), ale pak byl docela nadšený - hlavně z výsledku ;) Ale hodinky taky dobrý nápad ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.2.15 11:15

Ty nikdy nenosil a myslím, že by se mu pletly…když chce vědět kolik je, má vždycky po ruce mobil:-(. Taky me napadly, ale myslím, že by ležely v šuplíku…ale dekuju:-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.2.15 11:18
[citace@JLP píše:
@dinulka já jednou dala manželovi společné focení aktů - dvě fotky, na kterých není nic intimního vidět, jsme si nechali vyvolat ve velkém formátu a máme je nad manželskou postelí. Nejdřív byl vyděšený (řekla jsem mu to před atelierem), ale pak byl docela nadšený - hlavně z výsledku ;) Ale hodinky taky dobrý nápad ;)

To je super, popřemyslim:-). Když ja mam po male porad 10 kilo nahoře a na fotkách se zrovna nemiluju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.2.15 11:19

A myslíte, že ten medailonek je blbý nápad? Nosi to vůbec chlapi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.15 11:21

Pokud nosi retizek, tak co desticka se jmeny deti, pripadne i tvym…mensi, ne kycovata…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JLP
4648
12.2.15 11:22

@dinulka nemusí to být zrovna přímo akty - třeba tzv. „glamour“, kde můžeš být v košilce nebo zakrytá nějakým boa ;) A každý profi fotograf (my byli u fotografky) by měl vědět, jak správně nasvítit, natočit atd, aby každá žena vypadala o těch 10 kg lehčí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JLP
4648
12.2.15 11:23
@dinulka píše:

Můj např. nenosí vůbec nic - jedině snubní prsten. Jinak ani řetízky, ani náramky, ani hodinky… Takže ohledně šperků neporadím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11916
12.2.15 11:24

S tim medailonkem nevím, nikdy jsem to na chlapovi neviděla. A co nějaký náramek kombinace kůže a oceli, to se mi na chlapech docela líbí a nepřetrhlo by se to. Jinak já jsem teda ujetá na hodinky. Hodně se mi na chlapech líbí, ale to je u vás pasé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.2.15 11:25
[cinení ] @f.e.r.n.e.t.k.a píše:
Pokud nosi retizek, tak co desticka se jmeny deti, pripadne i tvym…mensi, ne kycovata…

To neni špatný:-). Jen nevím, máme spolu jen jedno dítko, dvě má z předchozího vztahu, abych tim nevyvolala nejake negativni emoce okolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.2.15 11:28
@JLP píše:
@dinulka nemusí to být zrovna přímo akty - třeba tzv. „glamour“, kde můžeš být v košilce nebo zakrytá nějakým boa ;) A každý profi fotograf (my byli u fotografky) by měl vědět, jak správně nasvítit, natočit atd, aby každá žena vypadala o těch 10 kg lehčí ;)
:-) jo jo, to není špatný:-). Kouknu na nějakého foťáka. Je to děs, chlap koupi náušnice, prstýnek, náramek, ženskouvzdy potesi, ale vybrat něco chlapovi…hrůza:-(.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12579
12.2.15 11:30

Mně přijde medailonek opravdu trochu zženštilý, akt v ložnici taky není podle našeho gusta, ale ty hodinky mě přivedly na tip. Známý dostal nástěnné hodiny se svojí fotkou, když byl malý, a vtip je v tom, že se hodiny točí obráceně, mají o obráceně ciferník, a čas jde jakoby zpátky. Dostal to s nějakou průpovídkou, že odteď bude už jen mládnout, doma hodiny zaujmou každého, ale jen rodina už se naučila podle nich rychle orientovat, návštěvám to chvíli trvá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69304
12.2.15 11:32
@dinulka píše:

ano, mně se to zdá jako blbý nápad. A žádné další zlato bych chlapovi nekupovala, jeden řetízek stačí až až na chlapa. A chlap s medailonkem dítěte na krku, to už je totální úlet. Vymysli něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
12.2.15 11:36
*@terinka4444 píše:
ano, mně se to zdá jako blbý nápad. A žádné další zlato bych chlapovi nekupovala, jeden řetízek stačí až až na chlapa. A chlap s medailonkem dítěte na krku, to už je totální úlet. Vymysli něco jiného.

No a nemas nápad:-)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat