Dárek ke druhým narozeninám pro holčičku

116
23.6.20 16:21

Dárek ke druhým narozeninám pro holčičku

Dobrý den, co jste kupovaly ke 2 narozeninám? vybíráme dárek pro dcerku a nevíme si vůbec rady :nevim: kuchyňku, kočárek má :zed: bylo nám doporučeno autíčko cozy coupe ale říkám si zda není lepší pro menší? máte někdo zkušenost?
Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3753
23.6.20 16:33

Ve dvou letech dostala dcera panenku annabell, nebo jsem koukala i na baby born. Albi tužka je fajn, i když možná od tří let. My ted budeme kupovat tohle:

https://domecky-pro-panenky.heureka.cz/…lna-loznice/

ale asi taky pro větší děti nevím.
Nebo mě napadá first bike, ten jsme kupovali na druhé narozky dceři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5660
23.6.20 16:36

First bike, syn dostal ke 2 narozeninam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
23.6.20 16:45

Dcera dostala kočárek, puzzle a Albi tužku s knížkou zpívánky a pexesem, s tím si dost vyhraje. Panenku, kuchyňku a odrážedlo už taky měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
23.6.20 16:49

Starší panenku, odrážedlo, mladší kovovou tříkolku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
23.6.20 16:52

Na tu Albi tužku jsme také koukali ale přišlo mi že je to vhodnější pro větší dítě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3753
23.6.20 16:54
@Lili2323 píše:
Na tu Albi tužku jsme také koukali ale přišlo mi že je to vhodnější pro větší dítě :think:

ve dvou asi spíše s vámi, třeba ty zpívanky jsou hezké. Dcera má čtyři roky, tak si s tím vyhraje hodně sama.
Nekoukala jsi na ten first bike? K němu je i snižovací adapter pro děti od dvou let, dcera ho tak měla. Nyní ve čtyřech už jezdi perfektně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
23.6.20 16:54

COZY COUPE - měla dcera od 1,5roku, vleze do něj ještě v 5,5letech. Vyhrála si s ním dost - myla ho, tankovala benzín, vozila panenky…
ALBI TUŽKA - pro menší děti jsou super miniknížečky s písničkami (Zpívánky1 a 2).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
23.6.20 17:19

My jsme kupovali albi tuzku se zpivankami a velmi brzo se naucila ji sama ovladat, dostala kolobezku (first bike uz jsme meli), play doh plastelinu ta ma taky uspech :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
23.6.20 23:36
@Lili2323 píše:
Na tu Albi tužku jsme také koukali ale přišlo mi že je to vhodnější pro větší dítě :think:

Taky jsem nad tím váhala, ale celkem se mi líbí ty knížky pro větší děti a říkala jsem si, že jednou bych tu tužku asi stejně koupila, tak ať se využije co nejdéle :D máme Zpívánky 3, písničky si umí sama zapnout a baví ji to. Pak máme ještě Pexeso, přehrabuje ty žetony a pouští si zvuky zvířat. Spolu se pak učíme hledat stejná zvířata. Ale pokud nemáte nějaké odrážedlo typu first bike, jak už tu psali ostatní, tak bych koupila něco takového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
23.6.20 23:55

@Vernika15 dcerka má odrážedlo ale takové to klasické co vypadá jako motorka :mrgreen: :lol: těch hraček je tolik že člověk neví co vůbec vybrat 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
24.6.20 00:45
@Lili2323 píše:
@Vernika15 dcerka má odrážedlo ale takové to klasické co vypadá jako motorka :mrgreen: :lol: těch hraček je tolik že člověk neví co vůbec vybrat 8o

Jj já bych nejradši kupovala všechno, mě samotnou kolikrát ty hračky baví :lol: ta motorka má vzadu 2 kola a do budoucna je lepší mít něco s jedním kolem. Za mě - tohle léto bych nechala motorku a jiné odrážedlo bych koupila třeba k Vánocům. Moje dvouletá teď jezdí na tomhle https://www.mall.cz/…rt-2v1-modra?… dá se z toho pak udělat to kolo-odrazedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
24.6.20 08:34

@Vernika15 no u nás je to stejně :lol: ale pak přijdou narozeniny a Vánoce a jsem bezradná protože mi přijde že už všechno má :lol:
Na to odrážedlo jsem také koukala a pak ještě na tohle
https://www.lidl-shop.cz/…100255409004 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
24.6.20 09:20

A co kolobezka? My kupovali ke druhym narozkam first bike, ale na ten zatim neni uplne ready :joy: :joy: ted jsme ji koupili kolobezku a z ty je uvarena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
24.6.20 21:11

Nase ma vse po starsim, ted vidim jak jsme ho rozmazlovali, ze ty holce ani neni co koupit :-( Mam koupeny maly bazenek se striskou co ji dam na terasu, aby porad nechodila k bazenu a pokladnu od Fisher Price. Jeste jsme uvazovali nad tovarnou na vodotrysky a houpackou Utukutu. Vsechny ty trikolky, kola aspol. mame po starsim a jak je druha, spoustu veci preskakuje a uz mrska odrazedlo. Bracha ji vsechno nauci… A zacinaji frcet naramky a vsechno co ma maminka-chce namazat, rtenku, gumicky…a to ji budou dva v cervenci, jako masakr jak je rychla, kluk byl uplne jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama