Dárek ke kulatinám - 60 a 30?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smile7
Povídálka 32 příspěvků 11.04.18 11:14
Dárek ke kulatinám - 60 a 30

Ahoj holky :-)

vím, že takových diskuzí je tu více, ale většinou nejsou aktuální. Potřebuji tip nebo inspiraci na dárek pro ženu k 60. narozeninám. Jedná se o přítelovu mámu (tedy mojí skorotchýni :D). Jediné co jí tak nějak zajímá je zahrádka, jinak žádné koníčky nemá :-(
Chtěla bych něco třeba i vtipného nebo originálně zabaleného, klidně i praktického­..opravdu mě nic nenapadá..

A o něco později ještě bude mít její syn (takže přítelův brácha) 30 let a to už vůbec netuším co mu koupit.. Řidičák nemá, výšek se bojí a adrenalin není nic pro něj, takže nějaké zážitkové dárky nepřipadají v úvahu…

cena u obou cca do 5000,– ale klidně můžete dát tip i na dražší..
Budu ráda za Vaše tipy :-) popř. co jste komu Vy kupovali a mělo to úspěch :-)

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.04.18 11:20

@Smile7 A co skoro tchýni nějáký wellness s lázněmi nebo tak něco? :) a pro chlapa netuším :think:

Smile7
Povídálka 32 příspěvků 11.04.18 11:24

@Petruna21 wellness je dobrý nápad :-) akorát netuším, zda by tam jeli, protože kamkoli jedou, musí jet někdo s nimi..jednou takhle byli na wellness ale museli s nima jet moji rodiče, protože řekli že sami nepojedou..to samé dovolená..tak nevím :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.04.18 11:26

@Smile7 Aha :think: tak to trošičku více složité.. :D

Uživatel je onlinemamoch
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 11.04.18 11:29

Mně nejvíc k 60. narozkám potěšil notebook- třeba byste se složili víc lidí najednou-, let balonem jsem kupovala já manželovi k 60., nebo tablet, mobil…víkendový pobyt by mě také potěšil.

P4ja
Kelišová 6341 příspěvků 11.04.18 12:00

Bráchovi jsme koupili zážitkové vaření piva a domluvil se s kaarádem.

Nadavilero
Závislačka 4184 příspěvků 11.04.18 12:34

Mamce k 60. jsme kupovali „proměnu“ u kadeřnice a vizážistky s následným focením profi fotografkou ve vypůjčených šatech. Byla nadšená.
Tchýni k 70. jsme přidávali peníze na lázně a jelikož jsem chtěla ještě něco osobního od nás, udělala jsem deku z našich fotek - fakt nádhera a babička dojatá. (fotodeky impar).

Když jsem zjišťovala tipy, co kdo dával nebo dostal, zaujaly mě dárky kolegyně z práce, ze kterých měla radost: velký kýbl a v něm vše, co se týká úklidu a praní prádla (prací prášek, aviváž, koště, mycí prostředky atd.). A pak teda jedinečnej a vtipnej dárek - dostala slepici v kleci pro papoušky :lol: :potlesk: :palec: (od lidí, kteří to mají jako živnost).

Pak nás ještě napadlo tchýni pořídit takovou tu zahradní houpačku (houpací lavička nebo jak to popsat) - taky má ráda zahrádky a ta jejich houpačka byla na rozpadnutí. Ale předběhl nás děda a koupil jí dřív :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 35 inzerátů 11.04.18 13:24

Co koupit bráchovi poukaz na únikovou hru? Jde o řešení hádanek, které otevřou dveře k další záhadě, nic fyzicky náročného, mě se to moc líbilo (byli jsme na the padlock), koupila jsem pak manželovi k narozkam útěk z alcatrazu.

Smile7
Povídálka 32 příspěvků 11.04.18 13:47

@mamoch tablet dostala k Vánocům a mobil asi předloni..notebook by byl fajn, ale myslím, že by ho stejně nevyužila..na tabletu hraje akorát pár her..takže to asi nic :-( ale díky za tipy :-)

@P4ja to zní zajímavě a to šel někam do pivovaru a tam se učil sám vařit pivo? :-)

@Nadavilero samé super nápady :palec: :-) teda nevím zda by byla nadšená z té slepice :D ale vtipné to je :-) zřejmě budeme dělat fotoknihu z fotek od jejího dětství do teď, ale chtěli jsme ještě něco kdyby tohle nevyšlo..nevím kolik budeme mít fotek, tak popřípadě by se i ta deka dala použít.. jinak ta zahradní houpačka :palec: to si musím poznamenat ;)

@xstrasilka jojo vím o co jde, možná že by se mu to mohlo líbit. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >