Dárek na 25 narozeniny přítele

Anonymní
16.4.20 12:02

Dárek na 25 narozeniny přítele

Dobrý den dámy :D
Mám na vás dotaz, ohledně 25 narozenin mého přítele. Nejprve vám chci říct něco ke své situaci, takže ještě studuji a brigádu dělám jen o letnich prázdninách, je mi 19 a jsme spolu 2 roky. Nemám tolik peněz, dejme tomu že mám tak do tisícovky na ty narozeniny, ale k tomu je ještě ta karanténa A jelikož má narozeniny za měsíc a půl, tak nebudou otevřený žádný kina, restaurace a tak. Proto se vás chci zeptat a zároveň vás poprosit o nějaký dobrý nápad, na to co bych mu mohla dát/koupit na narozeniny, aby mě to tak nějak vyšlo. Zároveň, aby to bylo nějak speciální, když slaví 25. Nejlépe nějaký zážitek, nebo tak něco. Já moc nejsem nápaditá a romantická, takže to je problem.
Zároveň teď jak je ta karanténa, tak se nic moc vymyslet nedá, co se týče zážitků, ale zase mu nechci kupovat nějaký úplně levný dárek, z kterého by neměl ani radost nebo takhle, protože on co chce veci, tak to je okolo 4 tisíc a na to nemám :zed:…A myslím si, že určitě se něco da vymyslet a nejlepší by byla asi kombinace jak věci, tak nějakého toho zážitku. :roll: předem vám děkuji za přečtení a pomůže fakt každá rada :srdce: protože já jsem úplně v tehlech věcech bez nápadu a právě spíš bych chtěla něco romantickyho nebo tak. Takže pište cokoliv :srdce:
Jinak koníčky moc úplně nějaký nemá, rádi chodíme na procházku, sledujeme seriály ale ani celkově nějak moc romanticky nežijeme. Musím ještě zminit, že spolu bydlíme už cca rok, takze tak :andel: děkuju všem co nějak pomohou :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
957
16.4.20 12:26

Tak zážitek do tisícovky asi neseženeš, napadá mě třeba voucher do oblíbené restaurace. Pokud to teda není Café Imperial, tak byste se mohli za 1000 pěkně najíst :) Takže zkus třeba pohledat na Slevomatu nějaké vouchery u vás ve městě nebo v okolí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
16.4.20 12:27

Těžko se radí, když přítele neznáme :nevim:
Za tisícovku bohužel ani neseženeš moc organizovaných zážitků..napadá mě poukaz do virtuální reality, na únikovku..naplánovat výlet do přírody s piknikem..za 1500 Kč seženeš poukaz do větrného tunelu..ale to jsou věci, co by udělaly radost mně a mému muži :nevim:
Nebo zapátrat a zkusit najít nějaký pěkný pobyt a vyrazit tam později, až to bude možné..mně se pro muže podařilo sehnat víkendový pobyt v krásné horské chalupě za 1200 Kč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21352
16.4.20 12:43

No to je dost málo na zážitek, tak udělej romantickou večeři a kup mu nějaký vtipný hry se sex. tématikou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
16.4.20 12:55

Napadla by mě třeba hra, buď nějaká deskovka nebo na pc, pokud hraje. Co má rád, co rád dělá? Nějaké nářadí by neužil? Nebo naplánovat výlet někam, třeba nějaké věci, co by ho zajímaly a byly by to různé zastávky během celého dne. Nebo něco k autu? Nový rádio nebo potahy nebo tak? Případně tričko nebo mikinu - jednou jsem nechávala tisknout s vlastním návrhem. No a zamyslela bych se, co má rád dobrého a upekla mu to, pokud miluje třeba nějaký sladkosti, cukroví nebo něco. Já budu řešit mužovo 35, peníze sice na to mám, ale nejvíc bych chtěla nářadí jedno určité a bohužel vím, že si to chce vybrat sám. Tak snad vyjde aspoň kurz k tomu nářadí :D a plánuju upéct perníčky srdíčka, miluje perníčky :D A prostě mu udělám hezký den, nějakou oslavu :srdce: Jinak klasika mladých nemajetných jsou různé poukazy na něco, co udělám já, například na vaření večeře podle přání, na něco sexuálního… :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
18.4.20 07:47

No, když říkáš, že spolu romanticky ani moc nežijete, udělej mu pořádnou romantiku, třeba ho to překvapí :) Jestli chodí do práce a ty jsi doma a máš čas něco přichystat, než se vrátí, udělej mu zážitek doma. Myslím že nic nezkazíš když uvaříš nebo objednáš nějakou dobrou večeři, sníst to spolu s vínem při svíčkách..
Můj tip je udělat mu takový „domácí wellness“ :D do koupelny svíčky (ty bych dala snad všude kde budete, zvlášť nějaké, co příjemně voní :srdce: ) napustit vanu, přidat do ní nějakou pěnu a koupelovou sůl.. užít si ji spolu a pak se přesunout do ložnice, kde si ho položíš na břicho a uděláš mu pořádnou masáž zad. Máte masážní olej? Jestli ne, doporučuju koupit. Nebo masáž nohou, záleží co se mu líbí :mrgreen: hýčkej si ho :P
Dál je to na tobě, obleč si svoje nejhezčí prádlo a ukaž mu co umíš :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.20 16:52

Nějakou hru se seriálovou tématikou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie