Dárek na památku pro maminku a miminko od prarodičů

17
29.4.20 11:12

Dárek na památku pro maminku a miminko od prarodičů

Ahoj holky,
od prarodičů a praprarodičů jsme s malou dostali větší finanční obnos a jejich přáním je, abychom si já koupila něco na památku k mateřství a něco malé - až tady nebudou aby na ně měli památku. Máte konkrétní tipy? Budu ráda i za odkazy. Můžou to být i něco dražšího. Naušničky už malá má po mě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47
29.4.20 11:15

Prstýnek pro tebe, řetízek s přívěškem pro malou až bude větší?? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1472
29.4.20 11:25

Udělala bych nějaký stejný řetízek pro vás obě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5549
29.4.20 11:30

@AkMa My jsme dostali sadu mincí vydaných v roce narození dítěte. Je to v kazetě a dárce tam může napsat věnování, musím říct že z upomínkových věcí, co jsme pro děti dostali se mi tohle líbilo asi nejvíc.

Edit :nejlepší památka na pra a praprarodiče je aby s nimi mělo dítě co nejvíc zážitků a hlavně fotek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4917
29.4.20 11:41

@AkMa Společně profi foceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50055
29.4.20 11:58

Zlatou minci, focení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2836
29.4.20 12:20

Taky bych byla pro foceni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
30.4.20 03:06

@ugluk jak je to s tou minci, to slouzi zaroven i jako investice? Stoji to dost penez na to aby to doma jen lezelo.Libi se mi nejvice napad 2 stejnych retizku az bude mala vetsi.ale uz mam 2,tak mi kupovat dalsi přijde zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50055
30.4.20 09:19

@AkMa no, investice - kupuješ zlato, které pak samozřejmě můžeš zase prodat. Pokud půjde jeho cena nahoru, prodáš dráž, pokud ne, tak ne. Řetízek nebo jiný šperk má tu výhodu, že se dá nosit a dělat parádu, minci si šoupneš do trezoru a můžeš na ni chodit koukat. Na druhou stranu u mince platíš z mnohem větší části právě za to zlato, řetízek ve stejné váze bude mnohem dražší, protože tam platíš za zpracování, uměleckou hodnotu… a kdybys ho chtěla prodat, dostaneš za něj jen tu cenu zlata. Takže jde o to, co si od toho slibuješ. Jestli něco, v čem budou uložené peníze, nebo něco, co se dá aktivně užívat. Moje děti mají od babiček mince s rokem narození, které rozhodně prodávat nechci (ale mohla bych) a od tetiček zlaté přívěsky, které teda nikdy netuším, zda budou nosit (žluté zlato, specifický vkus…), které bych prodala za pár korun, ale samozřejmě je taky prodávat nechci a je to hezká vzpomínka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
1.5.20 10:47

@ugluk díky.chtela bych neco co muze pouzivat. uvazuju mad miskami ze dreva s vyrezanym venovanim, z té by pak pozdeji mohla jist a k tomu asi nejaky sperk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
1.5.20 11:42

Já jsem dostala od maminky babičky malého na památku řetízek s přívěskem malých dětských nožiček a tam vyrito jméno malého a maly dostal řetízek s přívěskem čtyřlístku pro štěstí a ze zadu vyrito jeho datum narození oboje zlaté a moc se mi to líbí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama