Dárek na poslední chvíli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 12:50
Dárek na poslední chvíli

Ahoj, mám problém ???? až do neděle jsem od rána do večera do 8 v práci a na rychlo musím sehnat dárek pro kamaráda. Je mu 23, má rád dobrý alkohol (bohužel nevím, co má nejraději), auta..bohužel moc o něm nevím ???? maximální limit je 1500. Dozvěděla jsem se, že on pro mě dárek má a prý celkem drahy. Nic mě nenapadá, co mu takhle narychlo a ve večerních hodinách koupit. Za každý nápad budu vděčná. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Maritina
Kecalka 182 příspěvků 21.12.18 12:54

Na Alze maji rychle dorucovani#mozna by to do pondeli stihli.

Saffiraa
Závislačka 4002 příspěvků 7 inzerátů 21.12.18 12:57

Ahoj, já minule kupovala rum Zacapa a sklidila jsem s ním velký úspěch. :mavam:

sucuba
Kecalka 307 příspěvků 21.12.18 13:05

Cotakhle nějakou vůní do auta? Prodávají se i sety ve stylu.. Rozmrarovac skel, nějaký autolak nebo co :lol: anebo kup alkohol v setu se sklenička a, teď je prodávají vsudd

debra.morgan
Echt Kelišová 9776 příspěvků 21.12.18 13:11

dobrym rumem nebo whisky nic nezkazis :palec:

Martassek
Kecalka 423 příspěvků 21.12.18 13:11

Všude na benzinkách mají alkohol, i ten lepší… ;)

lolink
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 21.12.18 13:18

Pobyt nebo vylet. Na slevomatu mas platbu kartou a ihned voucher

Ennny
Závislačka 4073 příspěvků 21.12.18 13:18

Kaufland je všude teď do půlnoci a třeba rum Don papa je dobrý nebo zacapa.A k tomu mu kup nějakou lepší vůni do auta amas klid.

punkerka89
Kecalka 231 příspěvků 21.12.18 13:19
@Anonymní píše:
Ahoj, mám problém ???? až do neděle jsem od rána do večera do 8 v práci a na rychlo musím sehnat dárek pro kamaráda. Je mu 23, má rád dobrý alkohol (bohužel nevím, co má nejraději), auta..bohužel moc o něm nevím ???? maximální limit je 1500. Dozvěděla jsem se, že on pro mě dárek má a prý celkem drahy. Nic mě nenapadá, co mu takhle narychlo a ve večerních hodinách koupit. Za každý nápad budu vděčná. Děkuji

co autosampon najaky,lestenku na auto,proste autokosmetiku najakou drazsi kvalitni co by si treba sam nekoupil?zimnni smes do ostrikovacu?nebo privesek na klice v te znacce co ma auto? :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 13:53

A který rum teda radite? :) Diplomatico, zacapa, Don papa nebo jiný? :)

Heivka
Závislačka 4238 příspěvků 21.12.18 13:56
@Anonymní píše:
A který rum teda radite? :) Diplomatico, zacapa, Don papa nebo jiný? :)

Z těhlech kterýkoliv, ještě je dobrý rum pyrat, je levnější ale výborný.

debra.morgan
Echt Kelišová 9776 příspěvků 21.12.18 14:00

u nas jede rum kraken treba… :nevim: to mas asi jedno, z tech vyjmenovanych jsou dobre vsechny…

Teva
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 21.12.18 14:05

Poukaz na masáž, do wellness, do restaurace, na degustaci rumu…

Premek_Orac
Kelišová 5452 příspěvků 21.12.18 14:08
@Anonymní píše:
Ahoj, mám problém ???? až do neděle jsem od rána do večera do 8 v práci a na rychlo musím sehnat dárek pro kamaráda. Je mu 23, má rád dobrý alkohol (bohužel nevím, co má nejraději), auta..bohužel moc o něm nevím ???? maximální limit je 1500. Dozvěděla jsem se, že on pro mě dárek má a prý celkem drahy. Nic mě nenapadá, co mu takhle narychlo a ve večerních hodinách koupit. Za každý nápad budu vděčná. Děkuji

Různé poukazy apod se dají koupit online.
Já nevím jaký máte vztah a jak je vaše kamarádství případně tolerováno partnery, ale pokud má rád rum, tak bych mu vlastnoručně připravil poukaz na společnou večeři a následnou ochutnávku rumů v nějaké restauraci, kde mají více druhů rumu.
Což většinou není problém už ani v menších městech.

Premek_Orac
Kelišová 5452 příspěvků 21.12.18 14:08

Don papa :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama