Dárek na vánoční besídku 5. třída

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1512
2.12.21 11:18

Dárek na vánoční besídku 5. třída

Ahoj, jdu si pro radu, co dát za dárek na vánoční besídku. Letos si dcera vylosovala spolužáka, který je téměř o rok starší a protože máme doma i v okolí jen samé holky, tak vůbec netušíme, co koupit. Cena má byt v rozmezí 50 - 100Kč, nesmí to být jídlo ani pití. Díky za inspirace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26402
2.12.21 11:33

Syna (4. třída) a jeho kamarády by určitě neurazila třeba nějaká anti-stress blblinka (pop-it), malá sada lega (teď mají za body v Albertu například), samolepky s oblíbeným motivem nebo nějaký přívěšek na klíče :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19305
2.12.21 11:34

Vi dcera co má spolužák rad? Jinak dcera spoluzakovi kupovala takový to “neutralno” - blok, pastelky, gumu. Ona sama dostala třeba kaktus v hrnicku, svíčku ve tvaru zvířátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19305
2.12.21 11:36
@unuděná píše:
Syna (4. třída) a jeho kamarády by určitě neurazila třeba nějaká anti-stress blblinka (pop-it), malá sada lega (teď mají za body v Albertu například), samolepky s oblíbeným motivem nebo nějaký přívěšek na klíče :mavam:

U dcery ve třídě (je v 5.) pop-it moc nefrci. :nevim: Ale asi záleží na třídě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
2.12.21 11:38

@elen-ka Jak říkám, u nás by to potěšilo. Určitě víc než blok a pastelky 8) Ale určitě by bylo fajn trochu zasondovat, co má daný kluk rád, jestli třeba chodí na nějaký kroužek, co dělá o přestávce atd. a od toho se odpíchnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50360
2.12.21 11:44
@unuděná píše:
@elen-ka Jak říkám, u nás by to potěšilo. Určitě víc než blok a pastelky 8) Ale určitě by bylo fajn trochu zasondovat, co má daný kluk rád, jestli třeba chodí na nějaký kroužek, co dělá o přestávce atd. a od toho se odpíchnout.

Tyhle darky (pastelky) mi přijdou hrozny :oops: moje dítě by to nenadchlo asi ani v první třídě :oops: to radši nejakej přívěsek co třeba svítí, nebo podobná blbina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19305
2.12.21 11:53
@a12 píše:
Tyhle darky (pastelky) mi přijdou hrozny :oops: moje dítě by to nenadchlo asi ani v první třídě :oops: to radši nejakej přívěsek co třeba svítí, nebo podobná blbina

No tak toho kluka to třeba nadchlo, rad maloval. Blok byl skicak na malování.

Ale zkusila bych dceru navést aby zjistila co má rad, co rad děla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
2.12.21 11:56

Co nějakou levnou karetní hru? Třeba kvarteto :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11338
2.12.21 12:18

My jsme si docela oblíbili svítící tužky se jménem, nebo pro kluky třeba se Supermanem apod. Takže bych asi šla tou cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
2.12.21 12:21

Netusim odkud jste, ale treba i nejaka vstupenka (detska) do zoo, na vystavu apod? rodice by si pak dokoupili vlastni?
Pripadne Zoo praha ma skvely veci, treba hry a puzzel v tom cenovem rozmeti s obrazkama zvirat, tasky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
2.12.21 13:00

Díky všem za rady, podle dcery má prý rád nějaké ty klukovské nesmysly. No to jsem se toho od dozvěděla :zed: Bude muset pátrat dál. Pastelky a podobné určitě ne, karty také prý ne, pop it u nich také nefrčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
2.12.21 13:01
@Dadda8 píše:
Díky všem za rady, podle dcery má prý rád nějaké ty klukovské nesmysly. No to jsem se toho od dozvěděla :zed: Bude muset pátrat dál. Pastelky a podobné určitě ne, karty také prý ne, pop it u nich také nefrčí.

Když si nevím rady, jdu k větvím a něco mě brnkne přes nos ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
2.12.21 13:03

@unuděná Jo, díky, to je dobrej nápad :palec: jen jsem nechtěla kupovat nějakou úplnou blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28742
2.12.21 13:22

Co nějaký sliz třeba? Já mám teda trochu mladsiho kluka, ale hodne frčí hotwheels autíčka, nějaké menší lego, Minecraft (třeba nějaká figurka z toho, přívěsek na klíče, hrnek s tím motivem). Problém je ta cena no, za to se nesežene skoro nic, leda třeba kouknout někde v pepcu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
2.12.21 13:31

@Kriss Tina Minecraft jo, ten frčí na celém prvním stupni :palec: Akorát tak jedině u těch vetnamců nějaký fake, já chtěla koupit synovi jenom přívěšek na klíče a to jsou pálky, ty originály :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat