Dárek pro 12letého kluka

14
1.10.12 21:39

Dárek pro 12letého kluka

Maminky (i tatínci:-)), prosím, poraďte, co koupit k narozeninám 12letému synovci. Vůbec nevím s čím si takový skoropuberťák může „hrát“ nebo co může potřebovat. A dávat peníze se mi nechce:-). Díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
430
1.10.12 21:42

Dětem daruji většinou nějakou pěknou knihu. Už nějakou dobu nakupuji zde. http://www.baobab-books.net/knihy Nikdy jsem se zatím nenapálila. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10713
1.10.12 21:52

Mám bratra, kterému je 13, a největší radost mu udělají společenské hry (ty moderní, ne člověče nezlob se) a věci na kolo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1903
1.10.12 22:04

To záleží, co ho zajímá. Jestli je to nějaký přírodovědec, jako můj, tak nějakou knížku třeba o hmyzu, nebo mikroskop, prostě zjistit, co ho baví. Nebo třeba model lodě nebo letadla, jestli rád skládá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
1.10.12 22:04

My jsme potěšili zálesáckou kudlou a kompasem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8569
2.10.12 00:14
  • Sluchátka 8)
  • Digitální mini počítač na kolo
  • Fotbalový míč
  • Model letadla (je třeba slepit)
  • Deštník…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
2.10.12 06:56
@VeTo píše:
Maminky (i tatínci:-)), prosím, poraďte, co koupit k narozeninám 12letému synovci. Vůbec nevím s čím si takový skoropuberťák může „hrát“ nebo co může potřebovat. A dávat peníze se mi nechce:-). Díky moc!

Hm, tak to asi nepůjde bez znalosti „terénu“… :think: Co ho zajímá? S kým se kamarádí? Jak tráví volný čas?
No jeden „dárek“ mě napadl… Co takhle nějaký originálně vypadající USB flash disk, pokud aspoň občas sedí u počítače (jakože asi určitě sedí…) Kamarád kdysi nosil do práce takový skoro nezničitelný, zalisovaný v kusu černé pryže. Vypadalo to doslova, jako by to odřízl z něajké pneumatiky z kamiónu… :lol: A flešku s kapacitou srovnatelnou s DVD dneska pořídíš za míň jak pětistovku, ty designové jsou ale přiměřeně dražší…
V různých e-shopech (ale i kamenných obchodech) je myslím dostatečný výběr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
2.10.12 06:59
@Alinka píše:
  • Sluchátka 8)
  • Digitální mini počítač na kolo
  • Fotbalový míč
  • Model letadla (je třeba slepit)
  • Deštník…

Ještě mě tak napadlo - pokud by třeba modelařil nebo se nějak víc věnoval počítači - co tak mu dát dárkový poukaz v nějaké hodnotě, ať si do příslušného obchodu zajde sám vybrat? Pak si nemusíš lámat hlavu s vhodností nebo nevhodností dárku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4779
2.10.12 07:41

Náš nejstarší má 12 a toho už teď potěší i pěkná značková mikina nebo triko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
4.10.12 20:26

Děkuji všem moc za rady. Jeho koníčky jsou sedět u počítače a fotbal:-). Manžela napadla PC hra, ale vůbec nevíme kterou už má, nemá… Zřejmě kuknu na netu na nějakou tu pěknou flashku, ta by se mu mohla hodit i do školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
5.12.17 12:43

Obnovuji diskuzi - co prosim kupujete 12i letym klukum na Vanoce? Potrebuji nejaky typ na darek pro synovce. Vim, ze hraje fotbal, ale to je tak vsechno :-( Moc dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
5.12.17 12:47
@marfra píše:
Obnovuji diskuzi - co prosim kupujete 12i letym klukum na Vanoce? Potrebuji nejaky typ na darek pro synovce. Vim, ze hraje fotbal, ale to je tak vsechno :-( Moc dekuji!

Já jsem stejně starému synovci koupila 2 trička (podle tipu jeho tatínka jaký styl se mu líbí) a spinner :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16488
5.12.17 12:48

@marfra dvanáctiletý kluk téměř jistě ví, že dárky nosí příbuzní - co takhle se ho zeptat, co by si přál? A pokud tedy je vám žinantí ptát se toho, komu chcete udělat radot, tak proč se nezeptáte jeho rodičů? opravdu věříte, že lidi co ho neznají vám poradí lépe?

Třeba můj dvanáctiletý chce velkou encyklopedii o vesmíru. Ta určitě vašeho synovce děsně nadchne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1814
5.12.17 12:58

@marfra Já mám pro 12 letého syna trička s vtipnými nápisy, poukaz na únikovku (pro nás všechny), poukaz na hodinu ve virtuální realitě a jelikož je dost tvořivý, tak určitě dostane krabici s různými lepícími páskami, tyčinkami do tavné pistole,…No a jinak samozřejmě uvítá peníze. Jo a od prarodičů dostane kvalitní sluchátka a herní myš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
5.12.17 13:02

Hezkým oblečením určitě v tomto věku nepohrdne. Stačí kvalitní triko. Nebo ocelový či stříbrný náramek na ruku nebo řetízek, třeba s přívěskem fotbalového míče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat