Dárek pro 17.letého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 23.11.09 13:12
Dárek pro 17.letého kluka

Ahoj holky, ve firmě mého přítele je zvykem před Vánoci obdarovat děti z dětských domovů. Děti napíší co by chtěli a zaměstnanci si vyberou, zpravidla každý jedno dítě a dar mu koupí. Nás tam letos zaujal sedmnáctiletý klučina, který si přál zednické nářadí, konkrétně lžíci a fanku. Asi se učí na zedníka :-D Toho si prostě musíme vzít na starost my, když taky stavíme a přítel se už vyzná, rozhodně líp jak jeho IT kolegové, co ani neví jak to vypadá :lol: ale vzhledem k tomu, že cena i toho nejlepšího nářadí nepřekročí 300, tak jsem si říkala, že bych mu tam ještě něco tak za 200 až 300 šoupla pro potěšení. Co myslíte, že by takovému klukovi udělalo radost? Kosmetika? DVD? :nevim: No a taky jestli je to výchovné mu něco přidávat, ale jiné děti si tam navymýšlely i dražší dárky, na které se musí složit víc lidí.

Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 23.11.09 13:23

Nu napadá mě nějaká knížka,ale když ho neznáte osobně,pak se těžko odhaduje,co ho zajímá.
Nu leda knížku kutilství…ale tím si taky nejsem jistá.
V 17 letech by se mu mohla šiknout nějaká chlapská drogerka, určitě už randí,takže rád voní.

Mava
Generální žvanilka 24837 příspěvků 23.11.09 13:33

A co flash disk?
nebo mp3, ale ta bude kapku dražší

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 23.11.09 14:50

A co třeba něco dalšího z nářadí? Určitě toho je potřeba víc. Nebo třeba čelovku, to je myslím pěkný dárek, který má hodně využití a i třeba pro toho zedníka se může hodit :-)

pppperla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.09 14:53

ahojyk muj mladounkej pritel má 18 let a rozhodne vim že knížka by ho nezaujala. to spise nejake cedcko, nebo hra na pocitac a neboi rozhodne drogerie nejaka poradna. nebo fotbalovej mic, nejake obleceni hezke urcite oceni kazdej mladech kluk co se chce libit.

Bibiana
Kelišová 6260 příspěvků 23.11.09 15:22

Určitě je dobrý dárek ta čelovka nebo mp3. Pokud vycházím, co by si přál můj syn, tak jakékoli nářadí, antiperspirant nebo něco na/po holení. Knížku - to bych se bála, záleží jestli čte a co, tak abyste se trefili do vkusu.
A co třeba předplatné na dva lístky do kina na film dle vlastního výběru (jestli to u vás jde zařídit) nebo něco podobného?

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 23.11.09 15:34

ahoj…no knizku pro 17ti letyho asi neeee…i kdyz covek nikdy nevi…ale dneska jsou decka jiny nez sme byli my…mame 18ti letyho synovce…a momentalne se vse toci kolem pritelkyne..takze se oblika..cese a voni…aby byl dokonalej… myslim ze nejaky dobry „skejtacky“ tricko, nebo sportovni vonavka(adidas, puma..ty se daji kolem tech 300 sehnat..a jsou „IN“) je to pravy :-D

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 23.11.09 19:43

Presne tak muj 18lety synovec kdyz projde po baraku tak se musi vetrat jak je vyvonenej 8-) tak bych to riskla a nejaky sportovni set mu koupila,ja to tak delavam a synovec na sebe vyleje cokoliv 8-)

Berenike
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 23.11.09 19:46

Deskovou hru!!! jeto sice mimi jeho „obor“ ale tříbí to mozek a není to vůbec špatné. Perfektní je Ubongo extreme,ale je jich hodne…brácha má 24 a ujíždí na tom dodnes, párkrát jsem to zkusila, je to fajn a pohraje si s ním víc lidí třeba http://www.planetaher.cz nebo http://svet-deskovych-her.cz/ tady najdeš i recenze a tak. Hodně štěstí, je to moc pěkné, takhle pomáhat :potlesk:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 24.11.09 10:51

Děkuji všem za tipy, nakonec jsem se rozhodla pro tu voňavku, to je takové univerzální a všude prodávají dárková balení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >