Dárek pro 2 letou holčičku - hledám inspiraci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena621
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 19.03.18 21:53
darek pro 2 letou holcicku. hledam inspiraci.

Cetla jsem diskuse na tuhle temu ale vubec me neinspirovala. Proto i zakladam diskusi. S hrackami jsi krasne hraje ale me pride ze uz ma vsechno. Budu ji kupovat postel ale chci neco k tomu. Kazde dite chce hracku. Dekuji vopred za kazdy napad.

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 2627 příspěvků 19.03.18 21:54
@rena621 píše:
Cetla jsem diskuse na tuhle temu ale vubec me neinspirovala. Proto i zakladam diskusi. S hrackami jsi krasne hraje ale me pride ze uz ma vsechno. Budu ji kupovat postel ale chci neco k tomu. Kazde dite chce hracku. Dekuji vopred za kazdy napad.

Naprosto skvela je plastelina Play Doh. Syn, 26 mesicu si s ni vyhraje denne cca hodinku.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 19.03.18 21:57

U nas ma momentalne nejvetsi uspech tabulka na kterou se da psat a pak hnedka smazat, magneticka tabule s pismeny, masa a medved a mluvici pastelky od fisher price. Holka ma taky dva roky.

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 11932 příspěvků 19.03.18 22:04

Kouzelné malování - potřebuješ jen vodu. Když obrázek uschne, můžeš znova malovat. Tablety s písmenky, písničkami, angličtinou, hlasy zvířátek, panenky, čertík Rudla?

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 19.03.18 22:08

Nase (temer 2) si dost vyhraje uz s Albi tuzkou- pro tak maly mrnata je k tomu super knizka zpivanky, pohadky… pak treba ji vytvorit “neznicitelne” fotoalbum. Magneticka tabulka na malovani, latkove pexeso, plastelina (play doh a podobne)…

Káťa19
Kelišová 6374 příspěvků 37 inzerátů 19.03.18 22:14

Duplo, puzzle, kreslici podlozka na tu vodu, kuchynka nebo nejake prislusenstvi do ni-cajovy servis
Tyhle drevene s krabickou, u nas hodne oblibene https://drevene-hracky.heureka.cz/…-puzzle-zoo/

Káťa19
Kelišová 6374 příspěvků 37 inzerátů 19.03.18 22:19
Cajovy servis

To budu kupovat ja, dcera ma v cervnu 2r ;)
https://www.chytraopicka.cz/search?…

rena621
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 19.03.18 22:49

Super napady :potlesk: @Limi123 @Káťa19 @Zorbas @mrav @vertunka Dekuji :kytka:

Limi123
Závislačka 2627 příspěvků 19.03.18 23:03

Take jsem se inspirovala. Uz se tesim do hrackarstvi pro ty malovaci veci :-)

rena621
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 19.03.18 23:06
@Limi123 píše:
Take jsem se inspirovala. Uz se tesim do hrackarstvi pro ty malovaci veci :-)
:palec:

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 23:14

Tak tápu, co baví naší 2,5 letou, ale ona je „napřed“, jak má starší sestry.
Ale pokud jí baví malování, tak vodovky, prstíkové barvy, tempery… cokoliv. U nás je oblíbené Duplo + Hubelino (kuličková dráha). Nebo dřevěná vláčkodráha.
A nebo nějaký hudební nástroj :D Piánko, flétnu, xylofon, foukací harmoniku… ;)

Káťa19
Kelišová 6374 příspěvků 37 inzerátů 20.03.18 07:10

Ted koukam, ze se mi vlozil spatny odkaz na cajovy servis, chtela jsem dat tento ;)
 https://www.heureka.cz/?…

zuzanka003
Kelišová 7421 příspěvků 20.03.18 08:34

U nás vede kinetický písek a koupili jsme malou trampolínu do pokoje

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 20.03.18 08:42

@zuzanka003 Premyslim nad tim piskem nebo play doh modelinou. U ceho se musi diteti mene asistovat? Ne, ze bych byla lina matka, ale hledam aktivity pro starsi v dobe kojeni mladsiho, takze neco, co zvladne samo. U te modeliny jsem cetla, ze vydrzi chvilku a pak se s ni jiz lepracuje tak lehce, u pisku se zase bojim, ze bude vsude.

zrcadlo
Kelišová 6472 příspěvků 20.03.18 09:05
@Cuddy píše:
@zuzanka003 Premyslim nad tim piskem nebo play doh modelinou. U ceho se musi diteti mene asistovat? Ne, ze bych byla lina matka, ale hledam aktivity pro starsi v dobe kojeni mladsiho, takze neco, co zvladne samo. U te modeliny jsem cetla, ze vydrzi chvilku a pak se s ni jiz lepracuje tak lehce, u pisku se zase bojim, ze bude vsude.

Za mě určitě lepší modelína (z pohledu uklízení a roznášení po bytě). Akorát většina těch krásně vypadajících sad má mechanismy, které dvouleté děti neumáčknou (různé plastové věci, které protlačují modelínu apod.), u nás nejvíc vedou plastové nůžky na modelínu (kupovala jsem tuším na sevt.cz) - dceři (2,5) udělám z modelíny dlouhé válečky a ona si odstřihuje krátké špalíčky, naučila se tak krásně stříhat. Pak jsou dobré vkládací formičky (ne vykrajovátka, ale formičky, kam namačká ty kousky modelíny a pak to celé vytáhne a má vytvarované zvířátko - některé modelíny mají tahle vytlačovátka ve víčkách). Potom zbožňuje nastříhaná brčka, která do modelíny zapichuje a dělá tak buď dortíky se svíčkama nebo ježka apod. (akorát mě pak nebaví z těch brček modelínu dostávat a asi jí dost vyhodíme). Když se modelína nenechá otevřená tři hodiny a víc, tak nevysychá vůbec tak rychle, ale chce to fakt hned po hraní pořádně zavřít. Já kupuju většinou tu řadu 4ks+2ks zdarma, dětem dám max. půlku na hraní, a až vyschne, vyměním.
Jo a starší syn teď nejradši plete housky - vyválím jim ty dlouhé válečk a mladší stříhá a starší se naučil copánek, tak plete housky a pak je prodáváme v pekárně :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama