Dárek pro 8 letého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admenL
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 23.10.18 08:12
Dárek pro 8 letého kluka

Ahoj, potřebovala bych poradit nějaký dárek pro 8 letého kluka, 2 třída ZŠ. Mám dva kluky, druhý 5 let, a hodně dárku budou mít stejných…nerfky, vysílačky, auto na dálkové ovládání, oblíbené figurky, knížky, společenskou hru, oblečení, nějaké drobnosti…

Mladší dostane navíc plyšáka, nafukovací křeslo a lego které bude jen jeho…pořád si stěžuje, že nemá svoje vlastní. Pro staršího lego už nechci, jsme jim zavaleni a stejnak je všechno smíchané dohromady :-/

Napadl mě sedací vak, ale to asi nezabalím jinak si nevím rady.

Reakce:
jopo
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 08:21

@admenL náš na vánoce 8mi leťák mimo jiné dostane trezoz ten si moc přeje a knížku z orginalniknihy.cz už ji mám doma a je úžasná. Jinak lego city velká polární stanice a další věci. Taky máme všechno lego pak v krabici ale přeje si ho a s ničím jiným di už nehraje.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49584 příspěvků 5 inzerátů 23.10.18 08:27

Tak v tomdle věku už hodně záleží na zájmech, není už to takuniverzální. Naši budou dostávat vybavení do nových pokojíčků, kluk je sportovec, v minulosti mu udělala radost žíněnka, chrániče na kolena na házenou, kolo. Sedací vak má taky rád, zabalila bych to do prostěradla, povlečení… Jinak taky fračí různé uzamykatelné truhly, knížky, výrobní sada na pouzdro na kodový zámek. Nadšení byi oba z únikové hry.

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 23.10.18 08:33

Synovi je devět. Modely rewell, pájka, tavná pistole, termolahev v plyšovém obalu, knížka, dáma, tik tak bum, longboard, vytesávání dinousaří kostry, komiksové knížky od zdeňka ležáka - tři králové, stopa legionáře 1,2, Ve jménu Husa, Jail City - město v zajetí, má jich plno, teď novinka 100 let československa v komiksu. Pro kluky super čtení i učitelka si to chválila :-) Pak od jiných autorů má ještě Ocelová křídla, Vrabec příběh skauta, Robinsona… Nejvíc komiksových knížek má s s válečnou, legionářskou tématikou, příběhy letců atd… Nejsou to všechno dárky k vánocům, vytipovala jsem, co teď frčí u syna.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32965 příspěvků 23.10.18 08:43

Klukovi bude v prosinci 8. Dostane foťák, hodinky s krokoměrem, scrabble, Lego Star Wars, nějakou knížku, dinosaří vejce (nějaká ptákovina za pár korun :mrgreen:)
To, že má lego v jedné krabici nijak neřeším. Taky jsem to tak měla… A moje a bráchovo lego už se tak stalo součástí klukova Lega :mrgreen:
Pak by chtěl autodráhu na dálkové ovládání. Tak tu možná Ježíšek taky donese, jestli tady nějakou sežene (nežijeme v ČR). A pak asi budu nucena pořídit další BayBlade (to jim frčí už poměrně dlouho ve škole)

nozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 23.10.18 16:29

synovi je 8 a dostane asi nějakou novou hru na PC a dárky s dinosauří tématikou - ti jsou u nás momentálně IN. Zatím to ještě nemám konkrétně vymyšlené a děti ještě longlist přání od ježíška nedělaly. My to pak vezmeme do hračkárny a něco vybereme a nakoupíme na jeden zátah hračky od nás i babiček. Necháváme to až na poslední chvíli před vánoci, protože výrobci vyjedou s novými hračkami a ty jsou pak ty nej. Jo a v listopadu má vyjíd další díl Deníku malého poseroutky. Tak uvidím, jestli to přinese ježíšek a nebo to koupíme dřív. zvažovali jsme i mobil, ale zatím dostane asi nějaký starý po mě nebo manželovi a nový až v okamžiku, kdy ho bude víc potřebovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >