Dárek pro budoucí tchýni k seznámení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 14:19
Dárek pro budoucí tchýni k seznámení

Čauky, příští víkend se budu seznamovat s budoucí tchýni a tak by se chtěla blýsknout nějakým originálním ale zase né moc vlezlým dárkem. Co Vás napadá?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9775 příspěvků 10.04.18 14:20

Já bych nedávala nic a když jo tak bych koupila jen pozornost třeba kytičku nebo svíčku :)

Uživatel je onlinekorcilka
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 10.04.18 14:20

Já bych donesla jen nějakou hezkou, velkou kytku :-)

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7143 příspěvků 10.04.18 14:20
@Anonymní píše: Čauky, příští víkend se budu seznamovat s budoucí tchýni a tak by se chtěla blýsknout nějakým originálním ale zase né moc vlezlým dárkem. Co Vás napadá?

Staci kytka a kvalitni bomboniera.
Jinak ja teda sebou nic nenesla 8o

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 10.04.18 14:24
@Anonymní píše: Čauky, příští víkend se budu seznamovat s budoucí tchýni a tak by se chtěla blýsknout nějakým originálním ale zase né moc vlezlým dárkem. Co Vás napadá?

Určitě květina jak se tady píše…a pak se zeptat přítele co má mamka ráda…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 14:37

To je to že my budeme cestovat téměř celý den vlakem než se k ní dostaneme a obávám se že kytka by to nepřežila… a zase jako nepřinést nic mi přijde takové nevychované… A co si budem povídat holky chci si hodit očko do budoucna :D

aiwwa
Extra třída :D 14988 příspěvků 10.04.18 14:39

Jak bylo v Kameňáku kostkový cukr nebo nějakou jinou levnou bonboniéru. :lol:
Dala bych květinu, klidně v květináči. Tchýnin jazyk. :jazyk:

aiwwa
Extra třída :D 14988 příspěvků 10.04.18 14:41
@Anonymní píše:
To je to že my budeme cestovat téměř celý den vlakem než se k ní dostaneme a obávám se že kytka by to nepřežila… a zase jako nepřinést nic mi přijde takové nevychované… A co si budem povídat holky chci si hodit očko do budoucna :D

tak nějakou kytku v květináči? nebo si určitě šplhneš zákuskama/chle­bíčkama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 14:43
@aiwwa píše:
Jak bylo v Kameňáku kostkový cukr nebo nějakou jinou levnou bonboniéru. :lol:
Dala bych květinu, klidně v květináči. Tchýnin jazyk. :jazyk:
:lol: :lol: :lol:
Kdo ví třeba jednou i na ten kostkový cukr dojde :mrgreen:

Perrry
Povídálka 45 příspěvků 10.04.18 14:45

Zeptej se pritele, jestli ma rada vinko. A muzes dorazit s dobrym vinkem, nejakou lepsi bonbonierou a uplne to staci. Treba ji do oka padnes hned a vino si date vsichni spolu. :hug: Hodne stesti :lol:

novakova.t
Závislačka 3166 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 14:46

Nic bych nedala :nevim:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 10.04.18 14:46

Když už teda bych chtěla něco přinést, tak nějaký pěkně osázený květník. Bude mít mnohaletou památku na vaše první setkání. Nebo třeba dřevěnou kazetu s čaji. Ta taky zůstane a vždycky když si bude vařit čaj, naježí se jí chlupy :-D

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12710 příspěvků 10.04.18 14:50

Chápu, jak to myslíš. Zeptala bych se přítele, co má maminka ráda, a třeba nějaké dobré víno bych koupila. A kytku samozřejmě. Uvidíš, jak si sednete. Na různé dárky bude ještě případně času dost.

Perrry
Povídálka 45 příspěvků 10.04.18 14:51
@kontramatka píše:
Když už teda bych chtěla něco přinést, tak nějaký pěkně osázený květník. Bude mít mnohaletou památku na vaše první setkání. Nebo třeba dřevěnou kazetu s čaji. Ta taky zůstane a vždycky když si bude vařit čaj, naježí se jí chlupy :-D
:lol: :D :D :D

Premek_Orac
Závislačka 4081 příspěvků 10.04.18 15:00

Jsem také pro hezké řezané květiny. Tím asi nemůžeš urazit.
Nebo se poraď s jejím synem. např alkoholičce se radost udělá jednoduše…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama