Dárek pro budoucí tchýni k seznámení

Anonymní
10.4.18 14:19

Dárek pro budoucí tchýni k seznámení

Čauky, příští víkend se budu seznamovat s budoucí tchýni a tak by se chtěla blýsknout nějakým originálním ale zase né moc vlezlým dárkem. Co Vás napadá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9888
10.4.18 14:20

Já bych nedávala nic a když jo tak bych koupila jen pozornost třeba kytičku nebo svíčku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869

Já bych donesla jen nějakou hezkou, velkou kytku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
@Anonymní píše: Čauky, příští víkend se budu seznamovat s budoucí tchýni a tak by se chtěla blýsknout nějakým originálním ale zase né moc vlezlým dárkem. Co Vás napadá?

Staci kytka a kvalitni bomboniera.
Jinak ja teda sebou nic nenesla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
10.4.18 14:24
@Anonymní píše: Čauky, příští víkend se budu seznamovat s budoucí tchýni a tak by se chtěla blýsknout nějakým originálním ale zase né moc vlezlým dárkem. Co Vás napadá?

Určitě květina jak se tady píše…a pak se zeptat přítele co má mamka ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.18 14:37

To je to že my budeme cestovat téměř celý den vlakem než se k ní dostaneme a obávám se že kytka by to nepřežila… a zase jako nepřinést nic mi přijde takové nevychované… A co si budem povídat holky chci si hodit očko do budoucna :D

• Citovat
  • Nahlásit
44488
10.4.18 14:39

Jak bylo v Kameňáku kostkový cukr nebo nějakou jinou levnou bonboniéru. :lol:
Dala bych květinu, klidně v květináči. Tchýnin jazyk. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44488
10.4.18 14:41
@Anonymní píše:
To je to že my budeme cestovat téměř celý den vlakem než se k ní dostaneme a obávám se že kytka by to nepřežila… a zase jako nepřinést nic mi přijde takové nevychované… A co si budem povídat holky chci si hodit očko do budoucna :D

tak nějakou kytku v květináči? nebo si určitě šplhneš zákuskama/chlebíčkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.18 14:43
@aiwwa píše:
Jak bylo v Kameňáku kostkový cukr nebo nějakou jinou levnou bonboniéru. :lol:
Dala bych květinu, klidně v květináči. Tchýnin jazyk. :jazyk:
:lol: :lol: :lol:
Kdo ví třeba jednou i na ten kostkový cukr dojde :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
45
10.4.18 14:45

Zeptej se pritele, jestli ma rada vinko. A muzes dorazit s dobrym vinkem, nejakou lepsi bonbonierou a uplne to staci. Treba ji do oka padnes hned a vino si date vsichni spolu. :hug: Hodne stesti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
10.4.18 14:46

Nic bych nedala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
10.4.18 14:46

Když už teda bych chtěla něco přinést, tak nějaký pěkně osázený květník. Bude mít mnohaletou památku na vaše první setkání. Nebo třeba dřevěnou kazetu s čaji. Ta taky zůstane a vždycky když si bude vařit čaj, naježí se jí chlupy :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
10.4.18 14:50

Chápu, jak to myslíš. Zeptala bych se přítele, co má maminka ráda, a třeba nějaké dobré víno bych koupila. A kytku samozřejmě. Uvidíš, jak si sednete. Na různé dárky bude ještě případně času dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
10.4.18 14:51
@kontramatka píše:
Když už teda bych chtěla něco přinést, tak nějaký pěkně osázený květník. Bude mít mnohaletou památku na vaše první setkání. Nebo třeba dřevěnou kazetu s čaji. Ta taky zůstane a vždycky když si bude vařit čaj, naježí se jí chlupy :-D
:lol: :D :D :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6917
10.4.18 15:00

Jsem také pro hezké řezané květiny. Tím asi nemůžeš urazit.
Nebo se poraď s jejím synem. např alkoholičce se radost udělá jednoduše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama