Dárek pro děti - společně nebo zvlášť?

396
13.5.21 11:09

Dárek pro děti - společně nebo zvlášť?

Zdravím,
dcera má kamarádky - sestry, které slaví narozeniny společně. Každý rok ji zvou na dětskou oslavu a něco malého jim donese.
Má teď pro ně něco s motivem jejich oblíbeného filmu, co je jako „polotovar“ k vlastnímu dotvoření.
Pro každou máme samozřejmě samostatný vlastní kousek, jen bych jim k tomu dala ráda i barvičky (kterými si věc domalují a dotvoří).
A teď nevím, jestli jim barvičky dát jedny (jak je zabalit a společně předat?) nebo každé koupit jedny?
Co myslíte?

Příspěvek upraven 13.05.21 v 11:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9092
13.5.21 11:14

Sice vůbec nechápu kdo slaví, ale jestli jsou oslavenkyne dvě jsou to deti tak bych dala barvy taky dvě, zvlášť jestli jsou za pár korun. Však je můžou pak využít i na něco jinyho ještě.
Edit: jo už my to došlo. Od dcery kamaradky co jsou sestry.

Příspěvek upraven 13.05.21 v 11:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
13.5.21 11:15

Dala bych zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46443
13.5.21 11:19
@Fircon píše:
Zdravím,
dcera má kamarádky - sestry, které slaví narozeniny společně. Každý rok ji zvou na dětskou oslavu a něco malého jim donese.
Má teď pro ně něco s motivem jejich oblíbeného filmu, co je jako „polotovar“ k vlastnímu dotvoření.
Pro každou máme samozřejmě samostatný vlastní kousek, jen bych jim k tomu dala ráda i barvičky (kterými si věc domalují a dotvoří).
A teď nevím, jestli jim barvičky dát jedny (jak je zabalit a společně předat?) nebo každé koupit jedny? (o cenu nejde, není to nic závratného)
Co myslíte?

když píšeš, že o cenu nejde, tak co vlastně řešíš? :think: samozřejmě je lepší dát každý :nevim:
Pokud to není nějaký mega balení.. a jak předat, no to co máte pro každou předat každý zvlášť a pak dát dárek spolecnej s tim, ze to je pro obě :mrgreen:
Taky občas našim dětem dáváme společný dárek k vánocům, když víme, že si s tim můžou hrat oba a prostě to rozbalí společně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
13.5.21 11:40

Dala, bych každé jeden polotovar a barvy dohromady.
Předala bych tři balíčky s tím, že jeden je pro každou a třetí společný.
Vycházím z toho, že dvoje stejný barvy by moje děti nevyužily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53843
13.5.21 11:46

Určitě zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
13.5.21 12:02

Dala bych zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11122
13.5.21 12:06
@Fiducia píše:
Dala, bych každé jeden polotovar a barvy dohromady.
Předala bych tři balíčky s tím, že jeden je pro každou a třetí společný.
Vycházím z toho, že dvoje stejný barvy by moje děti nevyužily.

Mám to taky tak. Dcera má doma tvořivých kravin tolik, že se skoro nevejde do šuplíku, a mám pocit, že podobně jsou na tom všechny děti… čili dvoje barvy nepotřebují ani ony, ani jejich rodiče.

(Samozřejmě nevím, co je to za barvy: pokud jde to osm barev, a když si jedna jednu vezme, tak ta druhá nemůže, pak každé svoje.)

Ale pokud jsou to nějaké olejové barvy, tempery apod., které vystačí na výzdobu oběma, tak jsou tři balíčky ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
13.5.21 12:41
@Slečna Ferka píše:
Mám to taky tak. Dcera má doma tvořivých kravin tolik, že se skoro nevejde do šuplíku, a mám pocit, že podobně jsou na tom všechny děti… čili dvoje barvy nepotřebují ani ony, ani jejich rodiče.

(Samozřejmě nevím, co je to za barvy: pokud jde to osm barev, a když si jedna jednu vezme, tak ta druhá nemůže, pak každé svoje.)

Ale pokud jsou to nějaké olejové barvy, tempery apod., které vystačí na výzdobu oběma, tak jsou tři balíčky ideální.

I tak, můžou chvíli počkat, střídat se. Elsa je modrá, Anna fialová a je to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
14.5.21 19:05

@Slečna Ferka Byly by to asi dekor fixy. Sada 8 kusů. Tj. musí si je půjčovat, ale určitě jedna nevypapla celou barvu s tím že by druhou nezbyde 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat