Dárek pro kamarádku a jejího syna 2 roky

463
8.6.17 13:11

Dárek pro kamarádku a jejího syna 2 roky

Dobrý den maminky, prosím o inspiraci co kamarádce k narozenínám (26let + jejímu synovi 2 roky) mají narozeniny skoro ve stejný den v červenci…známe se teprva od února tohoto roku…kamarádka ráda pivo :-D ale to opravdu jí nedám, pak myslím, že mi řikala že si občs dá Polar jahodový ale nejsem si ted jistá, myslíte že je blbý dát jí ten Polar jahodový? + k tomu čokošku a třeba kešu oříšky? moc se neznáme, stýkáme s tak 1× týdně na 2h aby s naše děti vyhráli, ale on adával mojí malé ke 2 letum taky dárek tak mi je blbý jí nedát…a co byste dali klukovi 2 roky, měla jsem vymyšleno lego bagr ale řekkla mi at mu to nedávám že ho to nezajíma (od rodin dostane hasiče a velký bagr) tak to mám smulu, tak jsem vymyslela plastelínu a nebo prstové barvy? myslíte že je to vhodné pro 2 leté dítě? děkuji za typy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5556
8.6.17 13:22

Mno, jestli má ráda pivo, tak proč nekoupit nějaký pivní speciál? A ty dárky, cos vymyslela pro malého, mi přijdou OK. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14946
8.6.17 13:25

Ja myslim ze ji klidne dej cokosku, mozna neco drobneho k tomu, treba svicku apod. A co se syna tyce tak to je tezke, prstove barvy bych neriskovala ja bych z nich dvakrat nadsena nebyla, protoze by mi syn zmaloval celej barak, modelinu by zas mohl snist (to zalezi jestli je dost vyzraly, aby si nic nedaval do pusy). Co nejakou knizku? Syna hrozne bavi knizka kam se lepi samolepky, tiska se razitkama nebo takove ty s tlacitky po strane co treba vydavaji zvireci zvuky :) a s cim si deti tak nejvic hrajou, kdyz si spolu chodi hrat? Malymu by jste se zavdecili jakymkoliv autickem, mozna necim na pisek a nebo bych zvolila detskou spolecenskou hru, ze by si ji deti mohli rovnou zahrat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9888
8.6.17 13:27

Klučinovi nějáké auto co dělá zvuky bych koupila :) a kamarádce třeba nějákou dekoraci do bytu nebo svíčku nebo proč né to pivo když ho má ráda? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
8.6.17 13:34

Super nápad ty razítka :-) jeho práv nic moc nebaví :-D a skoro vše má…ale ty razítka asi super + ta knížka se samolepky…skusím dohledat a…my se bavíme jen chvíli právě…tak bych koupila ten likér polár a čokoladku kamaradce? snad v pohodě :-) vubec nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 14:01

@Caborina Flaška a čokoláda pro kamarádku, úplně v pohodě, já větší dary nedávám ani svým letitým kamarádkám. Pro chlapečka něco z toho co tu padlo, děti v tomhle věku potěší cokoli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
8.6.17 14:06

@Kriss Tina
Barvy na prsty ne, ale razitka ano? :lol: ja bych se bala ze i ty razitka bude tisknout vsude :D
Kamaradce bych koupila asi bonbobieru nebo svicku… Malemu bych koupila knizku nebo auticko. Zalezi taky, co oni koupili male, volila bych neco v podobne hodnote.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
8.6.17 14:11

@hani28 malá dostala od kamarádky kyblík s babovičky na pisek a čokoládu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14946
8.6.17 14:20

@hani28 tak razitka nenadelaj takovej svinec a kdyby tak mi nevadi jedno obtiskly zviratko na zdi/dverich… a vickrat nic neobtiskne protoze se pred kazdym tisknutim musi jit a razitko namocit na tom polstarku, ktery mam pevne pod dohledem :D zato barvy (zvlast kdyz by byl cely umatlany po rukou), by mi roznes vsude, protoze je to neposeda a hned jak by zacal malovat, tak by se rozbeh k necemu dalsimu a cestou zmazal co se da :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
8.6.17 14:54
@Caborina píše:
@hani28 malá dostala od kamarádky kyblík s babovičky na pisek a čokoládu :-)

Tak to bych mu koupila nejake to auticko asi nebo klidne tu plastelinu :) nebo nejake hracky do vody? At uz do vany nebo do bazenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
8.6.17 14:57
@Kriss Tina píše:
@hani28 tak razitka nenadelaj takovej svinec a kdyby tak mi nevadi jedno obtiskly zviratko na zdi/dverich… a vickrat nic neobtiskne protoze se pred kazdym tisknutim musi jit a razitko namocit na tom polstarku, ktery mam pevne pod dohledem :D zato barvy (zvlast kdyz by byl cely umatlany po rukou), by mi roznes vsude, protoze je to neposeda a hned jak by zacal malovat, tak by se rozbeh k necemu dalsimu a cestou zmazal co se da :D

To znam, u nas po malovani nasleduje vzdy koupel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama