Dárek pro kamarádku na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KamilaDen
Kecalka 201 příspěvků 30.11.18 14:56
dárek pro kamarádku na Vánoce

Nějaký nápad co k Vánocům pro dobrou kamarádku?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 4 inzeráty 30.11.18 15:05

A co ji zajima? Ja treba kamaradce dam voucher na masaz a kvalitni kosmetiku,ale vim,co ma rada,takhle bez nejakeho voditka je to tezke :nevim:

kruel
Kecalka 312 příspěvků 30.11.18 15:05

@KamilaDen Jestli je to dobrá kamarádka, tak jistě víš čím ji potěšit, co jí udělá radost nebo co má ráda, jaké má koníčky?.....

lucielorenc
Kecalka 368 příspěvků 8 inzerátů 30.11.18 15:46

Já dávám kamarádce třeba pečený, nebo sypaný čaj, dobrou kávu, viděla jsem na trzích třeba domácí džemy, nebo med, nějaký pěkný diář na příští rok, svíčku atd… nebo třeba poukázka na pedikúru, či kosmetiku, lístky do kina - divadla…atd záleží na rozpočtu ;)

Příspěvek upraven 30.11.18 v 15:47

lucielorenc
Kecalka 368 příspěvků 8 inzerátů 30.11.18 15:47

Já dávám kamarádce třeba pečený, nebo sypaný čaj, dobrou kávu, viděla jsem na trzích třeba domácí džemy, nebo med, nějaký pěkný diář na příští rok, svíčku atd… nebo třeba poukázka na pedikúru, či kosmetiku, lístky do kina - divadla…atd záleží na rozpočtu ;)

Alušáček
Závislačka 3248 příspěvků 30.11.18 16:14

@KamilaDen Záleží na rozpočtu a co kamarádku zajímá.. Knížka, náramek, láhev vína, svíčka, lístky do divadla, šátek na krk..

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 30.11.18 16:41

Pokuz ke kadernikovi/ poukaz na masaz/ poukaz na dobrou vecu/…,proste neco co ma rada :D

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 30.11.18 21:14

Letos jsem koupila kamarádce svíčku Yankee candle a manžetové knoflíčky s křišťály.

martinka0601
Nováček 2 příspěvky 12.12.18 21:31

Kupujeme si s kamarádky dárky zhruba za 200 Kč. Vždycky máme limit. Letos jsem každé pořídila brož to co mají rády - kočku, jezevčíka a elegantní vážku a k tomu balzám na rty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >