Dárek pro kamarády k narození miminka

Hanadajm
21.7.21 10:50

Dárek pro kamarády k narození miminka

Dobrý den, zdravím všechny.

Příští týden se jedeme poprvé podívat na miminko našich přátel a nenapadá nás vůbec žádný dárek pro ně k narození chlapečka.

Nemáte někdo nějaký typ?
Budeme moc vděčný,

děkuji moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
21.7.21 10:52
@Hanadajm píše:
Dobrý den, zdravím všechny.

Příští týden se jedeme poprvé podívat na miminko našich přátel a nenapadá nás vůbec žádný dárek pro ně k narození chlapečka.

Nemáte někdo nějaký typ?
Budeme moc vděčný,

děkuji moc :)

Zrovna jsme nedávno taky byli u známých, co se jim narodil malý. Chlapečkovi jsme koupili nějaké roztomilé oblečky, ale už tak na rok, aby to využili později, než abychom koupili něco malého, co mu nebude. No a mamince spoustu ovoce, aby měla vitamíny 8) A tatínkovi něco ostřejšího :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
21.7.21 10:56

Pliny, hračky, oblečky..ani jedno z toho by mě neoslovilo, protože všeho mají nejspíš mraky. Dovezla bych ovoce a obálku s penezi.

Příspěvek upraven 21.07.21 v 10:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2380
21.7.21 10:56

@Hanadajm za mě jsou nejlepší dárky ty nejvíc praktické, hlavně ne plyšáky, apod., ja bych dala buď poukaz do lékárny (plenky, kosmetika, vitamíny) a nebo poukaz do e-shopu s dětským zbožím.

Nám každý nosil plyšáky, hračky, oblečení a plenky, které jsme nepoužívali. Vše jsme dali bohužel do sklepa. Všeho jsme totiž už měli tolik, že to bylo zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
21.7.21 11:03

My nejvíce ocenili balík plen a dárečky pro rodiče 8) Super byla tchýně, která dovalila kotel rajské s domácími knedlíky :srdce: a ségra, která mi přinesla tehdy oblíbený Bubble tea :P Hezký dárek byla pamětní mince k narození miminka od mámy, ale tam už jsi v řádu tisíců. Naopak nic moc dárky byly hračky, chrastítka, oblečky (lidé většinou přinesli menší velikost, do které se naše děti už nevešly), dudlíky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
21.7.21 11:13

Mě by nepotěšilo žádné oblečení ani hračky, toho máme mraky a to i větších velikostí, ani plenky (používáme látkové), kosmetika (mám dost specifické nároky) nebo vlhčené ubrousky (taky nepoužíváme).
Já osobně budu nejradši, když nám lidi nic nosit nebudou, ale je jasné, že se obvykle něco očekává - takže bych doporučila něco zkonzumovatelného pro rodiče, koš ovoce, buchtu a podobně. Ale je to individuální. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11304
21.7.21 11:22

Nebudu si plácat játra, nováček se zaregistruje s dotazem, o 10min. později mu jiný nováček hrozně dobře poradí i s odkazem… A takto to tu chodí čím dál častěji. Je tu několik nicků, dokonce i několik pravidelných dvojic nicků, které mají max. několik desítek příspěvků a vždycky se jeden na něco zeptá a druhý mu na to odpoví i s podsouváním konkrétní značky, v další diskuzi si to vymění :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
21.7.21 11:38
@zrcadlo píše:
Nebudu si plácat játra, nováček se zaregistruje s dotazem, o 10min. později mu jiný nováček hrozně dobře poradí i s odkazem… A takto to tu chodí čím dál častěji. Je tu několik nicků, dokonce i několik pravidelných dvojic nicků, které mají max. několik desítek příspěvků a vždycky se jeden na něco zeptá a druhý mu na to odpoví i s podsouváním konkrétní značky, v další diskuzi si to vymění :roll:
:palec: jj, taky jsem si toho všimla.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
21.7.21 11:40
@zrcadlo píše:
Nebudu si plácat játra, nováček se zaregistruje s dotazem, o 10min. později mu jiný nováček hrozně dobře poradí i s odkazem… A takto to tu chodí čím dál častěji. Je tu několik nicků, dokonce i několik pravidelných dvojic nicků, které mají max. několik desítek příspěvků a vždycky se jeden na něco zeptá a druhý mu na to odpoví i s podsouváním konkrétní značky, v další diskuzi si to vymění :roll:

Ano, říká se tomu vznešeně referenční marketing :D Já to hlásím adminům, protože mě takhle trapná a laciná reklama uráží :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4321
21.7.21 11:47

Poukázku do DM :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
21.7.21 12:37

Kup pleny a vlhčené ubrousky. To se hodí vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17781
21.7.21 13:04
@Šmoulice píše:

Upřímně, toto by pro mě bylo to nejhorší, stejně jako kosmetika pro dítě (nedejboze pro mě, to nemám rada do teď). Na vlhcene ubrousky bylo dítě alergické.

Pro přátele bych koupila “něco” k pití, co mají rádi - vino, či něco jiného. A k tomu něco na “zub”, také co mají rádi.

Pro miminko jsme kupovali malé drobnosti, které, když by se sešly vícekrát, tak by nevadily - kousatko, dřevěnou hračku apod. Případně oblecek pro miminko, ale trochu větší velikosti. Napr. když při narození mělo 50 cm, tak oblecek velikosti 68 - 74.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
21.7.21 13:17
@Šmoulice píše:

Jo, to jsi mi připomněla, že to musím ve zvacím mejlu výslovně zmínit, aby nám to lidi nenosili… protože sice tam můžu napsat, že nemají nosit nic a prostě jen přijít, jestli chtějí, ale určitě se mraky příbuzných prostě neudrží a řeknou si přesně tohle a sejde se nám toho doma hromada, oni za to zbytečně utratí a mě čekají zbytečné výpravy k místnímu azyláku, kam tyto špatně trefené dary tradičně nosím.

Prostě univerzální rada, co koupit, není - měl by člověk ty dotyčné znát a vědět, co mají rádi a co využijí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
21.7.21 13:42

Jidlo…ja jsem ocenila nejvic jidlo! Vybavicku uz jsem mela nakoupenou a pripravenou, kosmetiku a pleny si rada vybiram sama, kdyz mi nekdo prinesl vlhcene ubrousky, co nepouzivam, tak mi to radost neudelalo. Nejvic jsem fakt ocenila jidlo. Hlad byl, ale cas na pripravu ne. Kamosce jsem dala poukaz na varena jidla, co ji vozili domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
21.7.21 13:46

Nevidim nic spatneho na tom se zeptat, co by uvitali, dat treba nejake moznosti (heled, kdyz uz k vam pujdu, nepotrebujete treba pliny, vlhcene ubrousky, vzit starsi dite na hriste, unavena maminka treba pomoct uklidit nebo navarit? Rada bych vam udělala radost a na navstevu bych s prazdnou nesla, tak at nenosim blbosti..). Popr. donest neco, co se opravdu spotrebuje (treba ovoce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat