Dárek pro kluka k 15. narozeninám?

347
29.10.11 17:23

Dárek pro kluka k 15. narozeninám?

Nevím co koupit jednomu klučíkovi z rodiny se kterou se moc nestýkáme. Měl by to být dárek do 500 Kč. Kluk se špatně učí, knížky moc nepřipadají v úvahu, protože nečte a nebo knížku hned po pár stranách odloží (když je tlustá tak to ani číst nezačne). Navíc je jedináček a rodiče na něj nemají čas, takže hry pro víc hráčů taky nepřipadají v úvahu. Má na co si vzpomene, doma samou elektroniku podle poslední módy.. Hodně času tráví na PC a TV, ale žádnou hru na PC mu kupovat nechci. Spíš bych to viděla na nějakou logickou hru pro jednoho člověka (ale ne hlavolam, který po vyřešení odhodí) nebo něco takového, možná nějaký model na slepení, ale aby to zvládl udělat sám.. Poradíte mi nějakou konkrétní hru nebo model? Co byste koupili vy nebo kupujete stejně starým dětem? Předem díky za reakce. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28414
29.10.11 17:26

Co tohle? To koupila kamarádka a moc se mi to líbí http://www.nc.cz/…_d21804.html
Dole je video :palec: A je i levněji na netu …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hodaka
29.10.11 17:30

Podle toho co píšeš, ho nic nebaví, je to klasický puberťák, dala bych mu to pětikilo, ať si koupí sám :wink: ty kuličky jsou dobrý, ale pochybuju že ho to bude bavit :think:

• Citovat
  • Nahlásit
28414
29.10.11 17:32

A dělá nějakej sport?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
29.10.11 17:35
Právěže u něho peníze vůbec nejsou důležité. Jsou to pracháči, cenu peněz nezná a 500 Kč by mu ještě přišlo málo. :(
Hodaka píše:
Podle toho co píšeš, ho nic nebaví, je to klasický puberťák, dala bych mu to pětikilo, ať si koupí sám :wink: ty kuličky jsou dobrý, ale pochybuju že ho to bude bavit :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
29.10.11 17:36
Kiwio píše:
Právěže u něho peníze vůbec nejsou důležité. Jsou to pracháči, cenu peněz nezná a 500 Kč by mu ještě přišlo málo. :(
Hodaka píše:
Podle toho co píšeš, ho nic nebaví, je to klasický puberťák, dala bych mu to pětikilo, ať si koupí sám :wink: ty kuličky jsou dobrý, ale pochybuju že ho to bude bavit :think:

To mě taky napadlo. Utratil by to za blbosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
29.10.11 17:37

Má snowboard (vybavení i oblečení má špičkové) + pak ještě na kole, ale to ho myslím moc nebaví.

janinkaz píše:
A dělá nějakej sport?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
29.10.11 17:44

Hm, a co peněženku ze snowboard obchodu? http://www.snowboard-shop.cz/index.php?… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11061
29.10.11 17:49

Stříbrný řetízek je asi profláklej co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SandraM
29.10.11 17:52
janinkaz píše:
Hm, a co peněženku ze snowboard obchodu? http://www.snowboard-shop.cz/index.php?… :nevim:

dobrý nápad!
nebo nějakýho kulicha na snowboard? :)

ale upřímně - jestli je to rozmazlenej puberťák, nezavděčíš se ničím :) Peněženka je podle mě super nápad.

• Citovat
  • Nahlásit
28414
29.10.11 18:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
29.10.11 18:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hodaka
29.10.11 18:18

fakani rozmazlený to jsou :zed: co já bych dala za 500 k patnáctinám :lol: ale ta peněženka je dobrý nápad, ta čepice je skvělá i značka dobrá, ale zase aby ladil barevně :think: jak říkám fakani rozmazlený :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9125
29.10.11 18:31

Asi bych mu dala bombošku, nebo něco k jídlu, co má rád. Já mám čtrnáctiletýho syna a dobrůtkama se mu zavděčím vždy, je v tomhle věku na mňamky jak kyselina. A i jinak - má plno koníčků, takže s dárkama starost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veverunka11
29.10.11 18:51

No,ty jo,atak to mojee dcera(14) vubec není rozmazlená a rozhodněě jí nekupouji,to co ona chce(ona ani nechce),myslím si,že toho v živote moje dcera zkusila hodně,a je ráda že má to co má,možna ted budete koukat,ale ona ani nic nechce drahého :lol: :lol: ,ale já už vím,co dostane k narozkám :lol: :lol: u sme si to domlouvali,ten dárek jestli dovolíte si nechám pro sebe

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat