Dárek pro maminku na mateřské

52
23.11.20 08:00

Dárek pro maminku na mateřské

Ahoj maminky,

máte nějaký nápad/ vychytávku co vám na mateřské usnadnilo život a byl by to vhodný dárek k Vánocům? Myslím pro vás, ne pro mimčo. :)

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
23.11.20 08:02

Robotický vysavač i s vytíráním :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
23.11.20 08:13

Diář Terapie domova a elastický šátek na nošení miminka.

Velmi by mě potěšila od člena rodiny ručně malovaná „poukázka“ na hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1757
23.11.20 08:17

@slunicko117 Možnost, že mi nekdo pohlidal děti ;) Klidně udelej „voucher“ na pohlidani :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
23.11.20 08:24

Presne…voucher na hlidani deti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6150
23.11.20 08:27

Lexaurin :lol: Asi cokoli aby mohla vypadnout z domu pokud má hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
23.11.20 08:30

Voucher na masaz + pohlidani ditete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20320
23.11.20 08:37

Me největší radost udelali v práci, kdyz mi dovolili vzit par smen v mesici na prilepsenou. Ja si chodím vycistit hlavu a doma se pak bavim, kdyz mi muz popisuje jeho den s ditkem :mrgreen: ale tos asi slyšet nechtěla :lol: upřímně z fyzických dárků me nenapada nic vyloženě pro me, co by me potesilo nebo usnadnilo mateřskou. Možná nejaky spotřebič (susicka pradla, robot co mi vytre podlahu…), ale to jsou drahe polozky na darek treba pro kamaradku :D me spis vždycky potěší víc ten dárek pro dítě, z takové krabice lega třeba skáču do stropu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
23.11.20 08:46

Voucher na hlídání je super. A kdyby to byla taková ta kuponová knížka a v ni těch voucheru více… ooooo, to by byl dar :andel: :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23610
23.11.20 08:59

Hlídání dětí, poukázka na masáž/kosmetiku/ke kadeřníkovi/rodinné focení. Vitamíny. Příbuzná si přála příspěvek na nosítko.

Po dětech jsem potřebovala obměnit šatník, takže jsem byla ráda za poukázku do obchodu na hadry. Pro akčnější mamaniku může být fajn nějaký multifunkční/turistický batoh, kam narve všechny krámy, co se berou s děckem na pískoviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1757
23.11.20 09:19

@slunicko117 ještě mě napadlo - když jsem v práci odchazela, dostala jsem od tymu pani na uklid. Chodila 2× měsíčně 3 měsíce, nejvíc top darek pro dvojceci mámu :) Určitě bys sehnala pani na uklid jen jednorázově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.11.20 11:00

Za mě masáž nebo hlídání. občas je fajn i když někdo přinese domácí jídlo nějaký pořádný vývar nebo něco. take to dost ulehčí:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat