Dárek pro manžela k 20 výročí svatby

386
15.3.06 22:38

Ahoj Marti,

my letos řešíme 10. výročí svatby romantickým prodlouženým víkendem v Paříži bez dětí.
Krásně si to oslavte.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.3.06 22:46

Ahoj Marty, já mám taky vždy problém s vymýšlením dárků, ale když je to takhle významný výročí, co takhle zaplatit nějaký příjemný hotýlek se vším všudy na víkend nebo i jen na jednu noc a den? Nějaký krásný romantický místo .(ale nevím, jestli nemáš problém s hlídáním malého). Tam už bys mu mohla předat jenom nějakou maličkost, která by Vám ten pobyt připomínala.
Jinak mně napadají takové věci jako oblečení, CD, kniha nebo snad kámasútra :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
15.3.06 23:04

Co takhle něco netradičního, třeba tandemový seskok padákem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
15.3.06 23:19

Ahoj Martino.

Asi ti moc neporadím(můj manžel chtěl pořádný stativ k foťáku ale nakonec to vyhrál dárek v podobě potřebných kož.bot) ale hlavně jsem tobě i tvému manželovi chtěla pogratulovat k Vašemu nádhernému výročí.S manželem budeme mít teprve 2 roky od svatby a věřím že jednou k té dvojce přibude i 0.

Martina a Tadeášek 3m 13d za Zimňátek 05/06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
16.3.06 14:12

Marty,gratuluji k výročí ,my letos 19 , tak jsme v těsném závěsu , s dárkem ti ale moc neporadím ,sama mám problém vždycky nějaký vymyslet :twisted: :roll: 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
16.3.06 14:21

Marty, taky gratuluju!
Takový menší dárek by mohlo být třeba tričko, na které necháš nakopčit vaše fotky a nějaký vtipný nápis s dvacítkou… .
Jestli jsi tvořivá, tak třeba patchwork - deku a na těch kouscích zase nakopčené vaše fotky, třeba svatební oznámení, fotky dítěte a tak…, ale na to asi nebudeš mít čas :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.3.06 15:08

Ahojka, ja vim, ze jsi psala, ze nemas hlidani, ale treba inspirace na jindy - my prave letos budeme mit 10 let, nikdy jsme vyroci neslavili, ale tentokrat jsem si rikala, ze prekvapim a pozvu ho na odpoledni vylet do lazni u Buchlovic a necham nam udelat nejakou koupel, zabal, masaz.. Maji tam zajimave „balicky“ cokoladovy, medovy, bahno apod. A ze po dlouhe dobe pojedem sami vlakem, na cestu vezmu sampano nebo nejakeho Tokaje a sendvice. Planuju, ze to zvladnem za odpoledne (po jeho praci) a do 10 budem doma. www.laznebuchlovice.com
Tak treba je ve vasem okoli neco podobneho nebo mu treba jenom zaplatit nejakou dobrou masaz? Nebo udelat masaz sama? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.3.06 21:17

Tak vrtulnikem nevim (nam tu litaji obcas vojenske skoro kolem oken 8O ),ale nejake vyhlidkove lety musi byt,ne? To by byla taky romantika.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
16.3.06 21:41

Dej potom vedet, cos vybrala/vyrobila a jak se to libilo :-) Krasne si to oba uzijte :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
18.3.06 09:07

Ahoj
koukni na www.denjaksen.cz
je tam spoustu dobrých nápadů.

Moc gratuluji k tak nádhernému číslu.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.06 12:32

Takový vyhlídkový let balonem taky není k zahození :).
Jájulka

• Nahlásit
  • Citovat
569
18.3.06 13:45

ještě jukni na http://www.modryslon.cz/ a najdi si knihy pro dospělé :o)

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama