Dárek pro měsiční miminko holku

28.7.21 12:49

dárek pro měsiční miminko holku

Ahoj maminky,¨
co by Vás potěšilo jako dárek pro Vaše měsíční miminko holku aby Vás donesla kamarádka? Oblečení nevím vůbec velikost, plenkový dort mi přijde drahý. Ale libil se mi třeba takový miminkovský set kde bylo kousátko a cosik na kočár. Nebo takový obraz kde si můžete otisknout nohu a ruku dítěte. Co by se líbilo Vám? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1295
28.7.21 12:57

Oblečení mi náhodou nepřijde špatné a velikost bych kupovala minimálně 68, spíš 74.

Plenkový dort je z látkových plen nebo z jednorázových? Protože u jednorázových nemusíš trefit značku, kterou mimino snáší. Látkové se naopak hodí pořád :)

Hračky nejsou špatné, protože mimino snadno znudí jedna a chce nějakou novou. Než kousátko bych ale volila něco zajímavějšího, co hraje, rachtá apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
28.7.21 13:04

@Kopretiinka123 Oblečení bych kupovala taky minimálně 68,s tím, že to je od 3-6 měsíců takže spíš asi něco už na podzim? :nevim: Jinak naši kluci milují hračky oball, byla to první hračka, kterou dokázali vzít do ruky. Jinak kousátko dítě zaujme až později. Spíš to chce něco se zvukem. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
28.7.21 13:04

Koupila bych nějakou hračku co rachta bliká, piska…a nebo poukaz třeba do DMka ať si maminka sama vybere co nejvíc využije :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.7.21 13:06

Co třeba kontrastní leporelo nebo kartičky? Já jsem je teď pro prcka vyrobila, protože se mi nechtěly kupovat 😃 dají se sehnat moc krásné 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
28.7.21 13:11
@Kopretiinka123 píše:
Ahoj maminky,¨
co by Vás potěšilo jako dárek pro Vaše měsíční miminko holku aby Vás donesla kamarádka? Oblečení nevím vůbec velikost, plenkový dort mi přijde drahý. Ale libil se mi třeba takový miminkovský set kde bylo kousátko a cosik na kočár. Nebo takový obraz kde si můžete otisknout nohu a ruku dítěte. Co by se líbilo Vám? :srdce:

z okolí vím, že matky jsou vděčné, že dostanou něco pro sebe, ne věčně jen něco pro mimino, protože ve spoustě případů se pro okolí stanou jen přílepkem proto mimino a přestanou existovat jako samostatné jednotky
hlavně nic, co vydává protivné zvuky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.7.21 13:14

@annlady Pravda, vždy mě potěšilo, když jsem dostala i něco pro sebe, třeba nutrityčinky, poukaz na kosmetiku apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
28.7.21 13:25

@Kopretiinka123 mám sice kluka, 9 měsíců.. Ale oblečení už má velikost 80.. Menší mimčo, těžko říct, velikosti 3-6 určitě nic nezkazís.. Co já bych uvítala, tak různé kousaci hračky, v měsíci dostal oball balón a to je úplně super, s tím řadí doteď. Takové ty plastové špendlíky a kroužky.. Nebo super jsou hračky na kocar, máme třeba žábu od lamaze a s tím blbne taky doteď

Příspěvek upraven 28.07.21 v 13:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.7.21 13:27

@martina.se My ve 4 měsících 68-74 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
28.7.21 13:30
@Dobrej_tym píše:
@martina.se My ve 4 měsících 68-74 :)

Jo, s tou velikostí je vždy lepší se zeptat, pac co dítě, to úplně jiná velikost.. Náš se narodil s 3 kg a teď už je fakt cahoun a celkově takové michelinske dítě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
28.7.21 13:56

Já jsem nejvíc ocenila návštěvy co dovezly uvařené jídlo nebo nějaký zákusky, pro mimino jsem toho měla kvanta, ale jídlo pro matku se hodí vždycky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
28.7.21 14:37

Jsem teda těhotná, ale pro mimčo mám už vše připravené, takže oblečení i hraček do začátku mám dost. Nebo si to aspoň myslím a je v plánu něco málo přikoupit, kdyby náhodou nebo se mi to fakt líbilo. Zastávám názor, že radši méně, než ať je toho doma kvanta, čeho se nevyužije.
Takže mě by určitě potěšila třeba nějaká ta poukázka do drogerie nebo něco vyloženě pro mě jako dobré jídlo, zákusky,.. ale já budu vděčná, když přijdou na návštěvu jen tak a moc ráda je uvidím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.7.21 15:04

Ještě by mě potěšilo hlídání dětí :D Ale to asi není vhodné pro prvomatky. Nyní bych vrzla děti kdykoliv a zahodila telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
28.7.21 16:17
@Dobrej_tym píše:
Ještě by mě potěšilo hlídání dětí :D Ale to asi není vhodné pro prvomatky. Nyní bych vrzla děti kdykoliv a zahodila telefon.

Já byla krkavčí prvomatka a návštěva s jídlem a hlídáním navrch byla vůbec nejvíc nejlepší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
28.7.21 16:56
@Lily Evans píše:
Já byla krkavčí prvomatka a návštěva s jídlem a hlídáním navrch byla vůbec nejvíc nejlepší :mrgreen:
:lol: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat