Dárek pro mladého kluka, kterého moc neznám

12.12.20 14:29

Dárek pro mladého kluka, kterého moc neznám

Ahoj, právě jsem se dozvěděla, že bud mít doma na Vánoce čerstvě tragicky osiřelého 17 letého kluka z Rakouska (velmi vzdálený příbuzný). Prosím, poraďte dárky, viděla jsem ho třikrát, tak ho moc neznám a nechci, aby koukal jak trubelína, protože pod stromkem najde akorát ponožky…Kdybyste měli konkrétní nápady…a chtěli se poradit..
Je hodný, klidný, příšerně kudrnatý, paří online hry, nesnáší matiku a miluje učení se jazyků. Má rád bílé oblečení a miluje sladký, teď ho baví tvorba - nějaký design místností -virtuální prohlídky, voní se, pečuje o zuby - má dva druhy kartáčků. :nevim: Díky, bud za názvy výrobků, nebo linky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2074
12.12.20 14:39

No tak jsi to tu všechno vypsala, ne? Něco bílého na sebe, sadu péče o zuby, knihu o designu, sladkosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
12.12.20 14:47

17ti letemu bych koupila hru na pc. Cyberpunk 2077, nebo Assassins Creed Valhalla.. Neznam rozpocet, jedna hra stoji cca 1500,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
12.12.20 14:52

Já bych mu asi udělala balíček sladkostí a k tomu mu dala obálku s částkou, kterou uznáš za vhodnou a můžete si ji dovolit. Neznám nikoho, koho by v sedmnácti nepotěšila hotovost, aby si mohl koupit, co chce. Manžel má syny, 16 a 19 let a řešíme to úplně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13254
12.12.20 15:13

@Beruška Liduška A castka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19235
12.12.20 15:42
@Alriga píše:
No tak jsi to tu všechno vypsala, ne? Něco bílého na sebe, sadu péče o zuby, knihu o designu, sladkosti :nevim:

a k tomu společenskou hru :palec:
https://stolni-hry.heureka.cz/…yci-jmena_3/
https://stolni-hry.heureka.cz/…-diamanty_2/
https://stolni-hry.heureka.cz/…akladni-hra/

sladkosti fakt nee 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
12.12.20 16:04

Záleží, jaký máš na to rozpočet. Já bych asi zkusila nějaké ty hry, letos vyšlo hodně dobrých her, např. Cyberpunk, Assassin's Creed Valhalla, Call of Duty - Black ops cold war, Last of us part II. Jen bych asi zjistila na čem hraje, třeba to Last of us podle mě vyšlo jen pro PlayStation (kdyžtak mě někdo opravte, zas tolik to nesleduji).

Pokud nechceš hru na pc, tak existují i deskové hry např. Witcher https://www.fantasyobchod.cz/…-deskova-hra
Pokud je na bílé oblečení a víš velikost, tak třeba bílé Vans to asi nezkazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
12.12.20 16:06

Třeba nějakou hru, knížku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
12.12.20 16:22

Nějakou dobrou českou knížku v němčině…nebo tu hru…nedávala bych sladkosti ani peníze…dávat peníze někomu koho moc neznám mi přijde takový nezdvořilý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
12.12.20 18:13

Peníze a sladkosti bych u něj opravdu vynechala. Jestli je čerstvě osiřelý, stejn u stromku bude sedět jak hromádka neštěstí. Možná nějaká hra, ale konzultovala bych to se zbytkem příbuzenstva. Možná nějaká knížka s fotografiemi o naší zemi. Pokud sem zavítá častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8298
12.12.20 19:20

@Beruška Liduška středoškolákům v naší rodině kupujeme nejčastěji Under Armour hadry. Máme na ně teamovou slevu, tak toho využíváme a děcka se můžou potentočkovat. Nepíšeš jak přesně se obléká, ale pokud to není úplně mimo jeho styl, tak bych vzala třeba mikinu, případně nějakou tu počítačovou hru, pokud víš, co už má a co ještě ne.
Takové ty dárky k specifickým zájmům jako design jsou trochu ošidné, darující sám by o tom měl trochu něco vědět. Mě když někdo neznalý podobným způsobem obdaruje, tak je to vždycky úplně mimo to, co bych potřebovala nebo chtěla.
Vynechala bych sladké - to snad u vás bude mít v rámci Vánoc a pak taky peníze- obojí mi přijde trapné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
18.12.20 10:33

Co zkusit nejaky poukaz nekam, co ho bavi treba nejakej park, (ted je to sice asi na nic kvuli korone, ale neverim te vse bude dlouho zavřené) nebo nejakej zážitek, nejakou peněžní částku, obleceni, nejakou elektroniku (sluchatka, powerbanka…), nejaka hra, nebo nejaky kurz na design si myslim by ho taky potěšil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat