Dárek pro muže bez zájmů

Anonymní
3.12.20 20:33

Dárek pro muže bez zájmů

Určitě skoro každý máte v rodině někoho takového - starší muž, chodí maximálně do práce, jinak nikam, je momentálně bez partnerky. A hlavně nemá žádné koníčky, opravdu maximálně televizi. :zed: Otázkou je, co mu dát za dárek, aby to nebylo pivo nebo blbiny. :nevim: Napadla mě akorát nějaká poukázka do potravin nebo balíček z trvanlivého jídla, ale to je pořád dokola. Myslím, že praktických věcí třeba do domácnosti si ani nevšimne, nečte, autem nejezdí. Čím se dá takovým lidem udělat radost? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61613
3.12.20 20:37

Předplatné TV programu.. Hele, chápu, toto je peklo.. Mám to tak s tátou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 20:40

Zas mi přijde škoda ho ještě víc podporovat v té televizi. Ani nevím, jestli by to vůbec k něčemu bylo, Netflix je hodně anglicky, ne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
23506
3.12.20 20:40
@martina.se píše:
Předplatné TV programu.. Hele, chápu, toto je peklo.. Mám to tak s tátou..

TV program me taky napadl. A doplnit to o fusky, trenky a stangli trvanliveho salamu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23506
3.12.20 20:41
@Anonymní píše:
Zas mi přijde škoda ho ještě víc podporovat v té televizi. Ani nevím, jestli by to vůbec k něčemu bylo, Netflix je hodně anglicky, ne? :nevim:

Ne teflux. Predplatne casopisu s progranem vsech televizi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4741
3.12.20 20:53
@Anonymní píše:
Určitě skoro každý máte v rodině někoho takového - starší muž, chodí maximálně do práce, jinak nikam, je momentálně bez partnerky. A hlavně nemá žádné koníčky, opravdu maximálně televizi. :zed: Otázkou je, co mu dát za dárek, aby to nebylo pivo nebo blbiny. :nevim: Napadla mě akorát nějaká poukázka do potravin nebo balíček z trvanlivého jídla, ale to je pořád dokola. Myslím, že praktických věcí třeba do domácnosti si ani nevšimne, nečte, autem nejezdí. Čím se dá takovým lidem udělat radost? :nevim:

Příspěvek na novou telku? :) Jinak jak píšeš no, poukaz třeba do Lidlu nebo takový ten univerzální dárkový balíček. Nebo nic nekupovat, záleží, jak jsme si blízcí a jestli on dává dárky tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
3.12.20 20:55

Znáš třeba Manboxeo? Třeba aspoň to rozbalování bedny by ho mohlo pobavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
3.12.20 20:55

Předplatné novin nebo časopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 20:58

Hele obleceni, hlavne v pripade, kdy proste je videt, ze je to ten typickej chlap, ktery dokud ty veci drzi tak je nosi ikdyz soudna zenska by mu je uz davno vyhodila…
Resila jsem takto tatku… tatka zacal jezdit do vetsiho mesta k doktorovi a zacal si kupovat obleceni sam a mela jsem po ptackach.. takze pak jedny narozky jsem mu dala Alpecin tri baleni, neb proste je drahy, ale tatkovi pomaha. Pak jsem mu udelal prave takovy pivni balicek. ttka sam si rekl o destnik. Ted mu segra vymyslela sekacku na travu a semena neb jde konecne do duchodu a planuje se vic starat o zahradku.

• Citovat
  • Nahlásit
376
3.12.20 21:28

To je přesně můj strejda, já mu každý rok kupuji vánoční adventní los s tím, že pokud vyhraje, může si koupit co jen bude chtít :)) On mi dává roky čaje, co nepiju :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.20 21:48

Díky holky, ten alpecin a los nevypadá špatně. :think: Právě sama nesnáším takové ty univerzální dárky typu fusekle a víno, tak se snažím, ale u těchto lidí to je fakt oříšek. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4749
3.12.20 21:51

Co knížku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4924
3.12.20 22:18
@Anonymní píše:
Díky holky, ten alpecin a los nevypadá špatně. :think: Právě sama nesnáším takové ty univerzální dárky typu fusekle a víno, tak se snažím, ale u těchto lidí to je fakt oříšek. :lol:

Mu dej velké balení popcornu, aby měl k té televizi. Nebo kvalitní rukavice, šálu, sonický kartáček, obří balení oříšků… Novou brašnu do práce… Basu piv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
3.12.20 22:26

Dárková poukázka do potravin, není to originální, ale využije to každý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3075
3.12.20 23:33

Parfem :mrgreen: