Dárek pro muže ke čtyřicátinám

53
2.7.21 19:30

Dárek pro muže ke čtyřicátinám

Zdravím. Jsem zoufalá při výběru dárku pro manžela. Každý rok s tím mám problém a obzvláště tento rok, protože bude mít čtyřicet. Vím, že ho znám nejlépe já, ale třeba někdo z vás bude mít nějaký dobrý nápad. V krátkosti popíšu, jaký je: manžel a otec, vedoucí funkce, není extra sportovní a adrenalinový typ, ale rád chodí běhat. Má rád různé technické vymoženosti (jenže já se v tom neorientuju), rád cestuje, knihy ho moc neberou, nekuřák, introvert. Problém je tom, že když už něco chce, nebo potřebuje, tak to prostě koupí. Takže já vážně nevím, čím ho překvapit. Budu ráda za nějaké nápady. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4432
2.7.21 19:31

Nemá rad třeba nějakou kapelu? Manžel bude mít sice 39, ale zjistila jsem, ze příští rok jsou tady Rammstein a vždycky je chtěl vidět, tak jsem koupila lupeny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
2.7.21 19:35

@Verurizeckova bohužel nijak zvlášť, furt spíš poslouchá na spotyfive indie rock, či indie pop. A jak je introvert, tak ani moc nevyhledává hromadné akce. Moc rád zajde spíše do kina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
2.7.21 19:37

Kozenou brasnu na PC? Treba Kara dela pekne 5-7k. Apple watch, mobil, kozene boty na zakazku rucne site

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
2.7.21 19:39

Listky do Gold Class kina v Praze na andelu. To je mensi darek, ale je to s obsluhou, jidlem atak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
2.7.21 19:39

Elektro kolobezka to je ted hit… pardon, ze tak plevelim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
2.7.21 19:40

Co nějaké lepší dražší hodinky, třeba Certina? Nebo i ještě dražší, záleží, kolik do toho chceš vložit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21660
2.7.21 19:43

Já měla vždycky úspěch s lahví stejně starýho alkoholu. Taková čtyřicetiletá whiskey nebo portský víno… mňam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8385
2.7.21 20:02
@Janli píše:
Já měla vždycky úspěch s lahví stejně starýho alkoholu. Taková čtyřicetiletá whiskey nebo portský víno… mňam…

máš osvědčené stránky na to portské, to bych si šplhla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21660
2.7.21 20:03
@bublinek píše:
máš osvědčené stránky na to portské, to bych si šplhla

kouknu se, odkud jsem to objednávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
2.7.21 20:06

@Šarlota4 kozenou brašnu dostál na Vánoce 🙂 pásek na zakázku ho nenadchnul a je odpůrcem applu 😀 ale díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
2.7.21 20:06

@Šarlota4 díky, kouknu na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
2.7.21 20:08

@Šarlota4 To by bylo zajímavé, už o tom uvažoval, ale nevím nevím… Trochu se bojím komplikaci při jízdě po Praze. Ale stojí to za zamyšlení!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8385
2.7.21 20:09
@zyoma píše:
@Šarlota4 kozenou brašnu dostál na Vánoce 🙂 pásek na zakázku ho nenadchnul a je odpůrcem applu 😀 ale díky

z tvého popisu máme stejného chlapa :D
pro toho mého mě napadl „špendlík“ do klopy saka, jen musím vymyslet jak by měla vypadat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
2.7.21 20:09

Když rád běhá, tak co třeba klasickou bojovku s dětma, kamarádama, tebou…, kde bude na konci občerstvení dle jeho vkusu, Bojovka založená na technickech vymoženostech, žádný stužky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat