Dárek pro návštěvu ze Švýcarska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nela_M
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 10.04.18 14:29
Dárek pro návštěvu ze Švýcarska

Ahoj, potřebuju poradit. Přijedou k nám na návštěvu známí se kterými jsme se seznámili v Řecku, ona Srbka, on Makedonec a děti uz Švýcaři… Poraďte mi, prosím, co jim vymslet za dárky? Dospělí cca 40, děti - holky 9 a 12.
Chtěla bych něco originálního, nejlépe české výroby (takže je jasný, že Babiše jim nenapakuju) Jo a potrebuji to rychle, přijedou v pátek ???? Díky moc za každou radu!

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9956 příspěvků 10.04.18 14:31

Flašku Bechera dospelym, detem nevim :mrgreen:

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 13207 příspěvků 10.04.18 14:31

Tak typicky česká věc je sklo, porcelán. K jídlu a pití třeba lázeňské oplatky a becherovku, české pivo.

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 13207 příspěvků 10.04.18 14:32

Nojo, ještě dětem něco. Vzala bych je třeba do Zoo, jestli jste z Prahy. Věcný dárek mě nenapadá. Třeba ještě na něco přijdu. :mavam:

Niky2
Kecalka 466 příspěvků 55 inzerátů 10.04.18 14:37

@Nela_M
Taky hlasuju pro Becherovku, pak me napadly Karlovarske oplatky, nejake sklo nebo jestli jsou verici, tak sosku Prazskeho Jezulatka, knizku o Praze apod. Detem je to teda horsi, kor s holcicimi darky opravdu neporadim :think:

Niky2
Kecalka 466 příspěvků 55 inzerátů 10.04.18 14:40

@aiwwa
To me napadlo taky :palec:, jeste treba do zrcadloveho bludiste na Petrine…ale zda se, ze pani z Prahy neni…

Premek_Orac
Závislačka 4050 příspěvků 10.04.18 14:58

@Nela_M U dospělých bych se na dáry vyrdnul, dětem bych koupil krtečka a Merkur :-)
Vzal bych je na nějaký výlet. Pokud ještě nebyli v ČR, tak Praha (Malá strana, Karlův Most, odtamtud dělají hezkou plavbu na malých loďkách po Kampě, na nějakou českou kuchyni) + výlet, třeba Český Krumlov, nebo blíž - nějaký minipivovar, Litoměřice…
Pokud přeci jen dárek pro dospělé, tak každý je jiný, ale já vždy ocením nějaký typický produkt, pokud možno s příběhem. Takže třeba slivovice od Žufánka, zelená od Bartidy…

kruel
Kecalka 136 příspěvků 10.04.18 15:12

Dospělým nějaký alkohol typicky český jak už tu padlo…Becherovka, nějaké víno z Moravy. Dále třeba hořické trubičky, frgály, štramberské uši…to jsou pochutiny vyloženě české, ocení to i děcka.
A těm dospělým i k tomu alkoholu třeba koupit nějakou přátelskou soupravu skleniček, vyrobených tady u nás ;)

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 16:41

Dobrou moravskou slivovici, lázeňské oplatky, foukané české baňky na vánoční stromeček, pro chlapa dobré uzené.

Nela_M
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 11.04.18 07:16

Díky všem moc za rady, nějak to poskládáme :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama