Dárek pro nevlastního syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 20:56
Darek pro nevlastniho syna

Prosim o zachovani anonymu, chodi sem rodina. Manzeluv syn z predchoziho vztahu bude mit desate narozeniny. Manzelova matka vymyslela, ze se mu cela rodina slozi na darek, ktery si moc preje, kazdy dame 2.tisice. Ale sklada se na nej i manzelova ex a proto se darek bude predavat na oslave, na ktere my nebudeme. A mne to neprijde fer, ze se mame financne podilet na darku, a ani neuvidime, jakou z nej dite radost. Ze je v podstate manzel v pozici: zaplat a tim to hasne. Dodam jen, ze manzel to az tak neresi a i jsme se kvuli tomu pohadali. Tak by me zajimal vas nazor. Muj navrh byl, at mu koupime solo darek, ktery mu predame na oslave, ktera by byla u nas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 10.08.19 20:58
@Anonymní píše:
Prosim o zachovani anonymu, chodi sem rodina. Manzeluv syn z predchoziho vztahu bude mit desate narozeniny. Manzelova matka vymyslela, ze se mu cela rodina slozi na darek, ktery si moc preje, kazdy dame 2.tisice. Ale sklada se na nej i manzelova ex a proto se darek bude predavat na oslave, na ktere my nebudeme. A mne to neprijde fer, ze se mame financne podilet na darku, a ani neuvidime, jakou z nej dite radost. Ze je v podstate manzel v pozici: zaplat a tim to hasne. Dodam jen, ze manzel to az tak neresi a i jsme se kvuli tomu pohadali. Tak by me zajimal vas nazor. Muj navrh byl, at mu koupime solo darek, ktery mu predame na oslave, ktera by byla u nas.

8o Trollíš?
Bože, nech manželovi, ať klukovi přispěje na dárek, po kterém touží. Je mu deset, bude vědět, že to má i od táty.

Dárek se nedává proto, abys ty se mohla kochat radostí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 21:01
@Bábrdl píše:
8o Trollíš?
Bože, nech manželovi, ať klukovi přispěje na dárek, po kterém touží. Je mu deset, bude vědět, že to má i od táty.Dárek se nedává proto, abys ty se mohla kochat radostí.

Ne, opravdu netrolim, realne tuhle situaci resim. Nejde ani o to, aby to syn vedel nebo nevedel, ale myslim, ze je obvykle, ze pokud se podilim na porizeni darku, jsem hodna i toho, byt pri predani a ne ze funguju jen jako bankomat.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 10.08.19 21:02

Ja te chapu, taky by mi to bylo lito..a na ty oslave by nemohl byt aspon manzel?

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 10.08.19 21:02

Pokud bych měla k jeho synovi vztah a slo by o hodnotný dárek, který si fakt preje a matka mu ho sama nemůže dovolit, normálně bych přispěla :nevim: Beru to ze té stranky, mám děti v podobném věku, které mají své touhy a přání. Dítě by mělo vědět, od koho všeho ten dárek je, treba formou přiloženého přáníčka a v deseti letech by byla slusnost zavolat a poděkovat :kytka:
Vidim to stejně jako manzel a nevidím jediný důvod se k vůli tomu hádat nebo dělat dusno. Trochu mi to z Tvé strany prijde jako blbý vtip :mrgreen:

7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 10.08.19 21:02

Je to manželův syn, ať si to manžel s ex a synem domluví sami. Nedělej nejhorší chybu, jakou můžeš udělat - řešit jejich věci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 21:04
@romik0013 píše:
Ja te chapu, taky by mi to bylo lito..a na ty oslave by nemohl byt aspon manzel?

Tak to urcite ne, nemaji s ex takove vztahy, aby travili cas na spolecne oslave a proc taky, ja jeho synovi pravidelne oslavy delam, stejne jako pro nase deti.

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 10.08.19 21:05
@Anonymní píše:
Ne, opravdu netrolim, realne tuhle situaci resim. Nejde ani o to, aby to syn vedel nebo nevedel, ale myslim, ze je obvykle, ze pokud se podilim na porizeni darku, jsem hodna i toho, byt pri predani a ne ze funguju jen jako bankomat.

I toto chápu, ale bude mu deset a ne tři, proboha 8o A má rozvedene rodiče. Za techto okolností se s tím musíš prostě smířit, že nebudete slavit všichni pospolu. Pokud Ti na tom tak záleží, zkusila bych se domluvit, jestli se můžu stavit jen na chvilku, na předávání daru.

Venetia
Hvězda diskuse 44992 příspěvků 10.08.19 21:07

To jsou ty společné finance, kdyby si své dítě řešil sám, mohlo by ti to být jedno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 21:08
@romik0013 píše:
Tak to urcite ne, nemaji s ex takove vztahy, aby travili cas na spolecne oslave a proc taky, ja jeho synovi pravidelne oslavy delam, stejne jako pro nase deti.
@Jana206 píše:
I toto chápu, ale bude mu deset a ne tři, proboha 8o A má rozvedene rodiče. Za techto okolností se s tím musíš prostě smířit, že nebudete slavit všichni pospolu. Pokud Ti na tom tak záleží, zkusila bych se domluvit, jestli se můžu stavit jen na chvilku, na předávání daru.

Ja nemam potrebu vtirat se na oslavu ex, to opravdu ne :mrgreen: Oslavy poradame vsem nasim detem stejne, tohle je poprve, co do toho tchyne takhle zasahla. z

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 10.08.19 21:08
@Anonymní píše:
Tak to urcite ne, nemaji s ex takove vztahy, aby travili cas na spolecne oslave a proc taky, ja jeho synovi pravidelne oslavy delam, stejne jako pro nase deti.

Me by spíš těšil ten vnitřní pocit, že dostal, to co si dlouho přál a co by mu matka sama koupit nemohla. I s naším přispěním, i když jsme u toho nebyli. Oslavu bych mu udelala taky, dostal by jen drobnost nebo sladkost.
Snazim se Te pochopit, opravdu. Ale když jsi šla do vztahu s muzem, který už ma dítě, musela ses prece na takové situace připravit.

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 10.08.19 21:09
@Venetia píše:
To jsou ty společné finance, kdyby si své dítě řešil sám, mohlo by ti to být jedno.
:palec: Teď jsi tomu nasadila korunu :lol:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 21:10
@Venetia píše:
To jsou ty společné finance, kdyby si své dítě řešil sám, mohlo by ti to být jedno.

Ja to zopakuji, nejde mi o penize, nejde mi o dekovne ody, ale jde mi o zakladni slusny princip: podilim se na daru, na to jsme dobri, ale u predani a radosti z darku to uz se nas jako netyka? Nevim, no, je fakt ze v tehle rodine je obvyklych vic veci, nad kterymi mne zustava rozum stat, tuhle k tomu asi pridam…

xkoup21
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 10.08.19 21:12

Vůbec nechápu proč se do toho pletes. Tak mu kup něco sama, když chceš vidět jeho reakci. Mě by to nevadilo.

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 10.08.19 21:14
@Anonymní píše:
Ja to zopakuji, nejde mi o penize, nejde mi o dekovne ody, ale jde mi o zakladni slusny princip: podilim se na daru, na to jsme dobri, ale u predani a radosti z darku to uz se nas jako netyka? Nevim, no, je fakt ze v tehle rodine je obvyklych vic veci, nad kterymi mne zustava rozum stat, tuhle k tomu asi pridam…

Tam je ale problém nekde jinde, ve vztazích :nevim: Zkusila bych se domluvit na společné oslavě, pokud jde o velký a mimořádný dar, jiné řešení není. Zkus to nadhodit té tchyni, treba ji to ani nenapadlo, že vás to bude tak mrzet a stojíte o to tam být.
Každopádně by to nebylo z meho pohledu nic, k vůli cemu bych delala manželovi dusno.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama