Dárek pro novorozence

23
5.6.20 09:14

dárek pro novorozence

Ahoj, kamarádce se narodila před pár týdny holčička, přemýšlím jaký dárek tak do 500. Je to už třetí dítě, takže oblečení, hračky a výbava asi všechno mají. Do upomínkových předmětů (stopa atd.) se mi moc nechce - už teď mají plný byt, možná spíš něco, co se spotřebuje (no, plíny 1 už jsem jí dala, co jsem sama nespotřebovala). Díky za nápad, nejlíp ještě, co se dá sehnat rychle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8385
5.6.20 09:17

Já u druhého byla ráda za pliny ve větší velikosti. Později jako kdybych je našla. Dostala jsem několik balíků a fakt je to jediné, co člověk, kromě nějaké kosmetiky potřeboval. Nebo kup nějakého usínáčka, chrastítko a nech za těch 500Kč udělat poukaz v drogerii, ať si sama koupí, co potřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3779
5.6.20 09:21

Koupila bych plíny, nebo třeba kvalitní sprchový olej od biodermy např. to se upotřebí vždy. Anebo jak píše výše poukázku třeba do DM a koupí si pak sama co je třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
935
5.6.20 09:28

Kojí? Koupila bych kojící korále, to by ještě mít nemusela :) Anebo bych se kamarádky prostě narovinu zeptala, co jim schází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3007
5.6.20 09:30

Já jsem po porodu dostala na malou od kámošky ponožky, pro sebe láhev konopného oleje, čokoládu, knížku a víno. Všechno jsem upotrebila :-) Tak bych miminu koupila drobnost a mamce něco pěkného :-) Třeba termohrnek, dělala jsem si večer čaj, který jsem pak pila v noci při kojení a byl příjemné teplý.
Nebo mě napadá nějaký kojenecký čaj, až bude mimčo větší, pár skleniček presnidavek, pěknou plenku.. Mimino nic moc nepotřebuje, zaměřila bych se na mamku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
5.6.20 09:38

Dej jí poukaz za 500 do dětského obchodu (např. Feedo) ať si tam vybere sama co by se jí hodilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6426
5.6.20 10:53

@Aduš8 Taky se připojují k poukazu, dobrá volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
5.6.20 11:23

Ahoj, díky za tipy, pro mamku už něco mám (vitamíny), myslela jsem pro mimi - ty kojící korále možná, o tom jsem taky uvažovala, neviděla jsem to u nich, a je to technicky vzato pro mimi. Když neseženu včas tak poukaz. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama