Dárek pro přítele - Jak vybrat snowboard?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaimeG
Kecalka 377 příspěvků 25.11.18 22:07
Dárek pro přítele - Jak vybrat snowboard?

Ahoj všem, vím, že je to trochu neobvyklé téma, ale je tu spousta lidí a já doufám, že se nějaká informovaná dobrá duše najde :) Chci pro přítele k Vánocům snowboard. Byl na něm jednou, zamiloval si to, určitě by byl nadšený. Bohužel i po přečtení x článků si stále nevím rady s výběrem. Přítel je vysoký cca 185 cm, prkno prý má být někam k bradě. Když se ale podívám na nějaké inzeráty, snad nejdelší prkno k prodeji vidím 160 cm. Takže si moc nevím rady :) Je začátečník, takže ani nechci žádnou bombu, ale nerada bych koupila špatně.

Reakce:
MeganB
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 25.11.18 22:11

Neporadím, ale myslím, že takovou věc bys měla vybírat s přítelem. Snowboard není jako třeba nakupova tričko

JaimeG
Kecalka 377 příspěvků 25.11.18 22:13

@MeganB To je mi samozřejmě jasné, ale říkala jsem si, že když mu v půjčovně byli schopni vše přidělit během pár vteřin a on sám by nevěděl, co přesně chce, tak že bych to mohla zvládnout sama. Jde hlavně o moment překvapení..

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.11.18 22:13

Myslím, že by si to měl vybrat sám, koupila bych mu max poukaz do nějakého obchodu, kde je prodávají.

AvajBr
Závislačka 4551 příspěvků 25.11.18 22:14

Taky bych asi nekupovala bez nej. :think: Co vyrobit obalku s tematikou snowboardovani a do ni dat poukaz do special. prodejny a zajit tam pak vybrat primo s nim?

AvajBr
Závislačka 4551 příspěvků 25.11.18 22:15

@JaimeG v pujcovne to maji v oku a i kdyz vyberou neco co nesedí, nelibi se, tak to po hodine vrati. Mel by si vybrat, zkusit sam, asi to nebude mit na chvili :nevim:

Gaforia
Kecalka 233 příspěvků 25.11.18 22:39

Hlavne, at to ma drevene jadro. Tady to je hezky popsany: https://www.snowboard-mb.cz/…elikost.html
A na zacatek by mu kratsi stacil-lip se ovlada..

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 4 inzeráty 25.11.18 22:50

Taky jsem byvalemu kupovala k Vanocum snowboard bez jeho pritomnosti a krasne jsem se trefila :) ja na nem nejakou dobu jezdila taky a me tedy vic vyhovovalo,kdyz jsem mela snowboard mensi,nez je doporuceno,ale kazdy to ma jinak ;)

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 26.11.18 16:40
@JaimeG píše:
Ahoj všem, vím, že je to trochu neobvyklé téma, ale je tu spousta lidí a já doufám, že se nějaká informovaná dobrá duše najde :) Chci pro přítele k Vánocům snowboard. Byl na něm jednou, zamiloval si to, určitě by byl nadšený. Bohužel i po přečtení x článků si stále nevím rady s výběrem. Přítel je vysoký cca 185 cm, prkno prý má být někam k bradě. Když se ale podívám na nějaké inzeráty, snad nejdelší prkno k prodeji vidím 160 cm. Takže si moc nevím rady :) Je začátečník, takže ani nechci žádnou bombu, ale nerada bych koupila špatně.

pro začátečníka něco ze secondhandu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >