Dárek pro přítele na poslední chvíli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petulkamala92
Nováček 1 příspěvek 15.12.17 09:58
dárek pro přítele na poslední chvíli

Ahojky, jako každej rok, nakupuju dárky na Vánoce až na poslední chvíli, vím jsem hrozná, ale čas prostě není. Tak se chci zeptat, co jste třeba koupili vy?? Mně nějak poslední dobou dochází nápady a jsem z toho bezradná. Beru každý tip. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

marcyy
Stálice 55 příspěvků 15.12.17 10:01

Objednávala jsem o čem se vždycky přitel nenápadně zminil :) samosebou na netu, co nějakej zážitek adrenalinovej třeba :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 15.12.17 10:07

Ponožky, bundu, věci na sport, lahev na protein a už nevim co :think: On nic nechce :mrgreen:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 15.12.17 10:09

Ať už je to cokoliv, tak hlavně pořiď něco, co se dá koupit či vyzvednout osobně a nechodí to poštou. (viz vedlejší diskuse) :)

Netopirek
Echt Kelišová 7575 příspěvků 15.12.17 10:11

Trenýrky, ponožky, věci a sport…

Lekninka91
Extra třída :D 10111 příspěvků 15.12.17 10:12

Pyžamo, sprcháč, domácí pantofle, fusekle, trenky :-D

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 15.12.17 10:13

Já včera oběhla dva obchody a mám hotovo, na online už bych se bála. Ještě objednám nákup jídla dopředu online na Vánoce a do krámu mě nikdo nedostane, až po svátkách až ten blázinec opadne :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9506 příspěvků 15.12.17 10:14

Vanocni los, obri darkovej kos s dobrotama, ktery ma rad, poukaz na unikovou hru, platno k projektoru, hru na pc. Hadry pro nej nejsou darek a nic nechce, pze prej vsechno ma.

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 15.12.17 10:17

@Šarlota4 Můj si hadry sám nekoupí, navíc má specifickou velikost co se blbě shání (to i boty), takže pokud ho někam nedovleču nebo mu to nekoupím, bude chodit klidně v tý lyžařský bundě ze střední než z ní zbydou nítě :jazyk:
A když už jsou ty Vánoce, tak mu jí zabalím. Rukavice a čepici na kolo jsem mu dala dřív, aby mu neumrzla hlava když jede každý den do práce na kole :P

Šarlota4
Echt Kelišová 9506 příspěvků 15.12.17 10:19

@pikola no to chapu. Ja kosile koupim i po netu od urcite znacky znam velikost. A zbytek musim s nim a vylozene ho tam musim dovlect :zed: nema to proste rad a absolvujeme to behem roku. Vim, ze by podekovat, ale vylozene by radost nemel. Za to ja z poukazu na hadry skacu 2m vysoko. :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 15.12.17 10:22

@Šarlota4 On to taky nemá rád, jeho matka mu dávala měkké dárky celý život, ale zase něco mu pod ten strom položit musím :roll: To přežije. Chtěl nějakou bitcoinovou banku nebo co to je, ale tomu fakt nerozumim :nevim: a on si to doteď nevybral

Šarlota4
Echt Kelišová 9506 příspěvků 15.12.17 10:28

@pikola jako zalozit bitcoinovou penezenku?

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 15.12.17 10:31

@Šarlota4 Bitcoin trezor peněženka nebo jak se to jmenuje, hardware peněženka. Na ten 0,00prd co máme :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9506 příspěvků 15.12.17 10:32

@pikola chapu pisu sz

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 15.12.17 10:33

Já už to kupovat nebudu, dostane bundu :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama