Reklama

Dárek pro švagrovku k 30

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 06.09.18 10:58
Dárek pro švagrovku k 30

Ahojte.
Příští víkend má švagrová 30 a já tápu, jsem spíš ženská chovatelsky založená, mě udělá radost odborná literatura, nový kurnik, lepší postroje pro psa atd.. Jsem prostě úplně jiná, než většina žen s kabelkou, umělými nehty, melírem atd… No a moje švagrová je taková ta typická načančaná dámička. Všimla jsem si že nosí hodně oblečení z aliexpress a bižu. A já bych jí ráda udělala radost a koupila ji nějakou sadu z chirurgické oceli, nejlépe aby obsahovala řetízek, přívěsek, náušnice a klidně i řetízek na ruku. Hledala jsem na google už od rána ale našla jen pár sad a žádná mě neoslovila. Holky, pomůžete mi? Kde si kupujete bižu? Nebo co by vám třeba udělalo radost? Žádný poukazy kupovat nechci, to jsem udělala jednou a nemělo to žádný úspěch. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 06.09.18 11:03

A co něco od Swarovského? Teda asi ne hned souprava, to by ses nedoplatila. Já na to moc nejsem, ale pokud takové věci nosí, tak ten swarovski vypadá jako dárek hezky - už tím, jak je no načančané v krabičce.

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 06.09.18 11:04

Pokud máte hodně odlišný vkus než ona, tak najít nějaké šperky, navíc na základě rady od anyonymů z internetu úplně nepovede k tomu, že byste švagrové udělala radost.

Co by dávalo smysl je zkusit jí víc poznat a dostat se ze svých předsudků, že vy jste holka do nepohody a vona načančaná dámička.

Pak se vám dárky pro ní budou vymýšlet daleko snáze. Stejně tak jako se možná hodí zeptat vašeho bratra, co by si jeho žena přála.

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 06.09.18 11:10
@Ou píše:
Pokud máte hodně odlišný vkus než ona, tak najít nějaké šperky, navíc na základě rady od anyonymů z internetu úplně nepovede k tomu, že byste švagrové udělala radost.

Co by dávalo smysl je zkusit jí víc poznat a dostat se ze svých předsudků, že vy jste holka do nepohody a vona načančaná dámička.

Pak se vám dárky pro ní budou vymýšlet daleko snáze. Stejně tak jako se možná hodí zeptat vašeho bratra, co by si jeho žena přála.

A jak víte, že je to předsudek :think: . Zakladatelka svůj příspěvek neformulovala nějak urážlivě. Ve svém okolí mám taky pár ženských, které se dají popsat jako načančané dámičky. A neznamená to, že proti nim něco mám.
Zakladatelka má i vypozorováno, co se švagrové líbí a co nosí, tak nevidím důvod, proč se nepokusit vybrat dárek, třeba i z typů, co dostanu na internetu.

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 06.09.18 11:29

@Ou jste mě asi nepochopil/a. To že jsem napsala načančaná dámička nemělo být jako urážka, ale spíš to, že mám úplně jiné zájmy a koníčky než si třeba dvě hodiny dělat nehty… Já jsem úplně odlišný člověk a proto tápu, bratra jsem se ptala, sám neví co jí má koupit, takže mi neporadil. Jinak to přirovnání jsem napsala proto, aby se zde pochopilo, že jsme dvě totálně odlišné ženy.

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 06.09.18 11:37

@barrbucha a co poukaz na kosmetiku, nehty nebo obchodu, kde nakupuje. A k tomu už je kytku nebo čokoládu, aby jsi něco donesla.

winter.gift
Stálice 74 příspěvků 06.09.18 11:39

Přikláním se k tomu swarovskemu. Je to krasna bižuterie, tím nic nezkazis. Sada je teda hodne draha, ale určitě postačí náramek či náušnice. Proste jedna věc, podle toho, jak svagrovou popisuješ, to ocení. Hodně štěstí :mavam:

Freesia
Kecalka 270 příspěvků 06.09.18 11:43

Pokud víte, že nemá nějaké alergie, tak co třeba nějakou kosmetiku? Např. Manufaktura, Hádek nebo LUSH by nemusela urazit.

Příspěvek upraven 06.09.18 v 11:44

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 06.09.18 11:44

Třeba tohle není úplně k zahození…
https://www.evolutiongroup.cz/…late-39160-1?…

Ovšem přímo eshop swarovski jsem nenašla. ..

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 06.09.18 11:46

@Freesia košík manufaktury už mám pro ni doma ;) je tam šampon, sprcháč a klasické mýdlo. To je ale málo… Pak jsem si právě představovala nějaký ten set bižu a samozřejmě růžové víno, vím že má ráda.

Hoa Mai
Kelišová 5637 příspěvků 16 inzerátů 06.09.18 11:46

@barrbucha Souhlasím s holkama s tím Swarovským. Jinak ty sice nechceš dávat poukaz, ale já bych ho třeba dala, když vím, že nosí bižuterii, ale netroufám si vybrat konkrétní věc. Třeba do „I am“ obchodu (bývají v nákupních centrech a mají dárkové poukazy). Já třeba taky občas nosím bižu a už se mi několikrát stalo, že dárce v dobré víře vybral něco i třeba z obchodu, kde nakupuji, ale něco, co prostě nebyl můj styl. Takže poukaz, kdy bych si konkrétní věc vybrala sama, ale dárce by tím prokázal všímavost, že ví, co se mi líbí a co využiju, by mi přišel jako dobrý nápad.

barrbucha
Kecalka 397 příspěvků 06.09.18 11:53

A máte prosím někdo odkaz přímo na eshop swarovski? Já totiž přímo na ně eshop nenašla, vždy je to nějak dohromady s ostatními šperky… :think:

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 06.09.18 12:01

Ahoj,

já tedy bižuterii nenosím a ani nekupuji, tak nedokážu poradit nějaké webovky nebo tak. Ale většina měst má nějaký obchod s bižuterri, takovou tou lepší co po prvním koupání nezezelená a neobarví pokožku (na to pozor, jako náctiletá jsem měla pierc v nose a když jsem ho po roce sundala, tak mi obarvil tu dirku a mám opravdu na věky věků mini flíček :zed: ).
Pokud se ráda fintí a nosí hezké věci (no nevím zda aliexpress a bižu se tím dá nazvat :lol: ), tak bych se spíše přikláněla než k chirurgické oceli ke stříbru - je to jen o pár korun víc a koupila jednu lepší věc. Třeba nějaký pěkný řetízek s přívěskem, výraznější náušnice :nevim: ona i sada naušnice + řetízek ze stříbra výjde do tisícovky, jemnější i za pětistovku.
Nehledě na to, že chirurgická ocel je taková masivní, hodně výrazná, sedí spíše k mužům (a takovým těm ženským „ranařkám“ - tím se ale nechci nikoho dotknout :mrgreen: ).

Z bižuterie bych možná vybrala náramek z kamenů - minerálů. Podle znamení. Bývají opravdu moc krásné, s nějakým bižu prvkem stylu „pandora“ přívěsků - pírko, srdíčko, nota, klíč, střevíček, písmenko, apod. - ty se mi moc líbí. :palec: Ten by určitě udělal radost a tech je plný fler apod - holky vyrábí i přímo na přání, volí barvy apod.
Sama mám objednaný pro tchýni v barvách čaker a nějaké přívěsky. :palec:

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 06.09.18 12:01
@barrbucha píše:
A máte prosím někdo odkaz přímo na eshop swarovski? Já totiž přímo na ně eshop nenašla, vždy je to nějak dohromady s ostatními šperky… :think:

Odkud jsi? Kdyby z Prahy, tak V Praze na Chodově mají velkou prodejnu.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 06.09.18 12:07

Ja mam taky rada bizuterii a set z chirurgicke oceli by me tedy vylozene nepotesil :nevim: Peknou bizu maji v I am nebo celkem v Six, jak kdy, ale neni to zadna extra kvalita. Ten Swarovski by asi pusobil lepe :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >