Dárek pro učitelky v mateřské škole

409
20.5.21 19:13

darek pro ucitelky v mateřské skole

Ahoj vím že je ještě čas ale já uz ted přemýslim co dat ucitelkám ve školce na rozloučenou. Syn je předškolák pujde letos do školy. S učitelkami máme skvelý vztah, hodne mi pomáhaly. Jedna mi dokonce darovala pro syna trampolínu a levne prodala kolo. Protože se venuju kreslení tak bych jim chtela venovat obraz zarámovaný. A co dál? Chci být originální. :mrgreen: Diky za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31840
20.5.21 19:19

Obraz je originální až dost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
20.5.21 19:27

Na Facebooku je stránka náramky s příběhem od Laurinky. Navléká je osmiletá holčička, dělá náramky, přívěsky k tomu kartičku pro učitelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
20.5.21 20:14
@Oliverka28 píše:
Na Facebooku je stránka náramky s příběhem od Laurinky. Navléká je osmiletá holčička, dělá náramky, přívěsky k tomu kartičku pro učitelku.

No, toto, být učitelkou ve školce, bych teda odložila hluboko do truhly někde na půdě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
20.5.21 20:31

Nechávám ušít plyšový polštář s nápisem,,paní učitelce" a k tomu nejspíš nějakou čokoládu. Nejsem příznivce kytek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
20.5.21 20:36

Letos jsem jiz na louceni nasi predskolacky prichystana - koupila jsem vsem trem ucitelkam i pani kucharce hezke satky v Orsayi + jsem kazde slozila basnicku na miru.

Jako ucitelka davam „kolegynim“ darky prakticke - lepsi krem na ruce k Vanocum, loni v cervnu poukazku do kavarny na kavu a dortik s manzelem apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
20.5.21 20:42

@Deninina Nechci ti kazit náladu, ale nad čímkoliv s nápisem „paní učitelce“ se mi otvírá kudla v kapse. :mrgreen:
Zakladatelko, daruj něco, co se dá spotřebovat, nejlépe sníst či vypít. S kosmetikou už může být problém, nemusí vyhovovat. Svíček mívají učitelky také dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8707
20.5.21 20:55

@Marki1985 mám v příbuzenstvu několik učitelek a vždycky říkají, že jim největší radost udělá něco osobního od těch dětí, které učily, nebo od jejich rodičů. Pokud umíš sama něco vytvořit, tak vytvoř obraz a dítě může napsat vlastnoruční přáníčko. Můj syn loni udělal oběma učitelkám rozlučkové přání s obrázkem a vlastnoručně psaným vzkazem, k tomu větší kytku a obě při předávání brečely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3207
20.5.21 21:15

Já dávala vždy balíček produktů Just, paní učitelky měly vždy radost 🌻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54169
20.5.21 22:18

U nás měl vždycky úspěch takový ten uni mix oříšky, čokoláda atd., květiny dáváme v květináči, ať vydrží dýl.
Jsem AP a vychovatelka. Dostávám třeba mýdla různého tvaru, svíčky, sladkosti, loni jsem dostala takovou připínací placku, že jsem hodná AP a srandovní vychovatelka. To bylo milé.
Moje dcera loni dávala uč. set propisku a náramek v modro-bílé barvě, že modrou zbožňuje. To víme.
Náramek sama vyrobila. Původně jsem zvažovala, že koupíme hotový. Pak jsem ji pouze koupila komponenty a vyráběla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
22.5.21 07:37

@Hoa Mai vyrobila jsem tohle snad se bude libit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
22.5.21 18:25

Tak ucitelky dostanou obrazek a k tomu caj :mrgreen: tak snad se bude libit.

https://www.darkoviny.cz/…pro-ucitelku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
22.5.21 18:32
@Deninina píše:
Nechávám ušít plyšový polštář s nápisem,,paní učitelce" a k tomu nejspíš nějakou čokoládu. Nejsem příznivce kytek

ech, co bude učitelka dělat s polštářem „paní učitelce“ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
22.5.21 18:52

@stinga tot otázka zalezi jaký ale asi bude malý dekoracní. no leda dá na gauč. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
23.5.21 00:02

@stinga může na něm třeba spát? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu