Dárek, z kterého si sedne (muž 30let) na zadek!

254
21.11.19 14:06

Dárek, z kterého si sedne na zadek!

Ahoj, máte nějaký tip na dárek k Vánocům pro muže 30 let? Něco z čeho si sedne na zadek a bude z toho nadšený? Mám vymyšlených spoustu dárků, které vím, že ho potěší, ale chci nějaký hlavní wow dárek. Jsme spolu 11 let, tak už toho mám hodně vystříleného. Na peníze není třeba úplně hledět, ale zas nemyslím věci typu nové auto :-D to už mimo rozpočet je :-D. Z čeho by měli Vaši muži radost, jako malí kluci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6005
21.11.19 14:07

U nas to byl seskok padakem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
21.11.19 14:10

My si pořídili gramofon :D
Rok předtím opravdu pěkné elegantní hodinky
Není to o tom kolik to stojí, ale co by si přál. Ve 30 letech třeba poukaz na motokáry ty musíš vědět co ho baví. Let balonem, lístky na hokej někam na lepší místa, vstupenka na fotbal… Těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10325
21.11.19 14:10

No tak tam ale záleží na tom co má rád, co ho těší a podobně.

Jako určitě mu můžeš věnovat návštěvu v BDSM salonu a to wow bude veliké, ale jen u malé částu populace ta velikost wow bude značit taky nadšení :-D

Rozepiš se co ho baví, co má rád, co naopak nesnáší (organizované akce, adrenalin, když na něj někdo šahá) jak je na tom s jídlem a pitím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8713
21.11.19 14:13

@zaludova No můj manžel by měl asi největší radost, kdybych mu namalovala jeho feny. A to je bohužel dost specifická záležitost :mrgreen: Bohužel nestíhám, tak příště ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8713
21.11.19 14:14
@Ou píše:
Jako určitě mu můžeš věnovat návštěvu v BDSM salonu a to wow bude veliké, ale jen u malé částu populace ta velikost wow bude značit taky nadšení :-D

Tak to mě dostalo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 14:15

Já jsem přítele dvakrát poslala do jeskyně. Jednou na normální prohlídku, ale trochu víc akční a pak na druhou lození v jeskyni. Bylo to dost náročné, byl tam například úsek, který se jmenuje,,porodní bolesti'' nebo,,utržené splachovadlo¨. Na zážitkových serverech najdeš ledasco. Mně přítel poslal pást ovce do Beskyd :)

• Nahlásit
  • Citovat
3206
21.11.19 14:17

Můj by se rád projel Teslou :lol: a pak má taky vysněný specifický nábytek do dílny, ale na to teda nikdy mít nebudu no :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8713
21.11.19 14:17
@Anonymní píše:
Já jsem přítele dvakrát poslala do jeskyně. Jednou na normální prohlídku, ale trochu víc akční a pak na druhou lození v jeskyni. Bylo to dost náročné, byl tam například úsek, který se jmenuje,,porodní bolesti'' nebo,,utržené splachovadlo¨. Na zážitkových serverech najdeš ledasco.Mně přítel poslal pást ovce do Beskyd :)

Tak kdyby tě chtěl manžel poslat zážitkově třeba sekat trávu kosou nebo vybírat brambory, tak já mu můžu zaslat poukaz. A se slevou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
21.11.19 14:18

Já jsem manželovi loni dala domácí pivovar, to už nikdy nepřekonám… letos zatím nevím, napadly mě pivní lázně, chtěla jsem to pro něj a jeho kamaráda, ale všude to dělají pro páry. Tak asi budu vymyslet dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10325
21.11.19 14:18
@Paoloska píše:
Tak to mě dostalo :mrgreen: :mrgreen:

dyť to píšu wow efekt mocný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
21.11.19 14:21

Já třeba letos kupuju pro přítele tantrickou masáž, kdysi se o ní zmínil, že by to rád vyzkoušel, takže si myslím, že bude valit bulvy.. :mrgreen:
Jinak jsme zážitkoví a wellnesoví, takže nějaké zážitek ve formě skoku padákem, akrobatický let atd. nebo dělat sládka v pivovaru.. ;) :)
To prostě hodně záleží na tom, jaký je a co má rád a o tom jsi nám tu nenapsala vůbec nic, takže těžko vařit z vody.. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 14:22
@Paoloska píše:
Tak kdyby tě chtěl manžel poslat zážitkově třeba sekat trávu kosou nebo vybírat brambory, tak já mu můžu zaslat poukaz. A se slevou :mrgreen:

To už mě posílat nemusí, bydlíme už v domku se zahradou, takže takového vyžití už máme až až :)))

• Nahlásit
  • Citovat
5614

Manžel pracuje v IT a ještě k tomu je vásnivý hráč PC her, tak teď dostal k narozeninám DXracer.

K Vánocům mu plánuju dát let horkovzdušným balonem. Moc si to přeje. Termín si vybere sám, samozřejmě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334

Můj přítel má jako největší zálibu hudbu - čili studiové reproduktory, macbook, do něhož jde nahrát nový nahrávací software, případně nějaké apple produkty, to je vždy nejvíc nadšen. Ze zážitků určitě lístky na to, co má rád, případně nějaký degustační středomořský pobyt. Adrenalin a sporty jsou u nás zakázány :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama