Dárek za porod. Co vybrat?

55
20.11.20 00:13

Dárek za porod. Co vybrat?

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jestli jste dostaly dárek za porod, případně co? :)
Vybírám si, co by mi manžel mohl koupit a chtěla bych poradit:D

1. Napadl mě náhrdelník s medailonkem, kde bude iniciála naší dcery. Všechny šperky mám ve stříbru nebo bílém zlatu, ale tady mi to v tom bílém zlatu přijde takové moc obyčejné.
  1. Prstýnek slabý (jen 1,8 mm šířka), kde by bylo na zadní straně vyryté jméno dcery. A prsten bych si mohla dát ke snubnímu (viděla jsem, že to tak dělají v Americe a celkem se mi líbí to vrstvení prstenů).
  1. Prstýnek výraznější (ten má v oku manžel, že je výraznější než předchozí). Ten bych asi pak vyměnila za můj zásnubní a nosila bych ho se snubním.
  2. ještě jeden výraznější prsten.

Poradíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1114
20.11.20 00:18

Pokud jste na šperky, tak ok… Výběr nechám na Vás. Já si za porod vybrala barefootové boty, celkem jsem rodila třikrát a každý pár byl skoro za čtyři tisíce, takže to se už skoro vyrovná dražším šperkům. Já ale na ty šperky celkově nejsem, nosím jeden řetízek s křížkem a jedny náušnice… Něco jiného si dávám, když jdu třeba na ples…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6107
20.11.20 00:18

Já dostala sušičku, nechceš si to ještě rozmyslet? :D Jinak líbí se mi prsten č. 4 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
20.11.20 00:26

@Pocahonta @Michelle_M já chci prave vyslovene sperk :D mam ve spercich vzpominky a libi se mi, ze se muzou dedit. Ja taky nenosim moc sperku, nemam jich moc drahych. Vlastne jen snubni a zasnubni prsten nosim porad, ty ani nesundavam. Maji pro me citovou hodnotu a chci prave, aby to bylo i s tim sperkem za porod, abych ho mohla nosit dennodenne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
20.11.20 00:37

Tak nenahrazuj ty co nosíš, co třeba nějaký náramek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
20.11.20 00:40

Když to máte takhle, tak bych šla spíš do těch prstenů. Ten medailon mi sice přijde jako dobrý nápad, ale nelíbí se mi tohle provedení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
20.11.20 05:48

U prvního syna jsem dostala mé vysněné hodinky. Vzadu je vyryté jméno a informace o narození. Teď k druhému porodu jsem si nechala udělat nakonec medailonky viz foto. Pro obě deti…a vzadu opět údaje o narození. Budou vedle sebe napevno aby nesjizdely k sobě. A v bílém zlatě s bílým. zirkonem :)

Dva prstýnky - známý je zlatník - říká, že se obouchaji, že by to nedělal. Občas tak někdo nosí snubní a zásnubní.

Nikdy bych nechtěla dostat nic ve stylu sušičky. Měla by to přece být věc na památku, něco jen pro vás. Sušička. je z mého pohledu spotřebič pro všechny vhodný tak k Vanocum pro všechny. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 06:02

Nosím snubní a zásnubní dohromady a za porod druhého syna si přejí prstýnek ve stejne cervenem zlate a s vyritymi jmény děti.
Za první jsem dostala jen kytku a zpětně za ten očistec-kojení, halucinace z nevyspani-jsem si měla říct…🙄

• Citovat
  • Nahlásit
24525
20.11.20 06:09

A co místo medailonku s iniciály, křestní hodinky. To mám já a je to moc hezké a lze dozdobit kamínky nebo tak. Ze předu je čas narození a zezadu jméno a datum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5839
20.11.20 06:09

Ani za jeden porod jsem nic nedostala, neb jsem si nic neprala. Prijde mi to prezite.
Z navrzenych variant bych zvolila variantu cislo 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
20.11.20 06:43
@lleennttiillkkaa píše:
A co místo medailonku s iniciály, křestní hodinky. To mám já a je to moc hezké a lze dozdobit kamínky nebo tak. Ze předu je čas narození a zezadu jméno a datum.

Neuraž se, ale přijde mi to jako psí známka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
20.11.20 06:57

Taky bych si vybrala šperk, ale nelimitovala bych se nějakým medailonkem nebo rytinou jmen. Prostě bych si vybrala, co se mi líbí, takže by to byly určitě náušnice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
20.11.20 06:57
@lleennttiillkkaa píše:

Kýč jak bič

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11036
20.11.20 07:04

Ja rodila čtyřikrát a vlastně jsem nic nedostala. Jsem na šperky a rozhodně by me to potěšilo. Prsten i medailon nebo ty křestní hodinky. Cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11036
20.11.20 07:07

@lleennttiillkkaa je to hezké :srdce: žádný kyc.
A proti psím známkám nic nemám.
Doma vyhrozuju, ze si k padesatinam nechám na prde. l vytetovat hlavy svejch psu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama