Dárky k druhým narozeninám pro holčičku?

14090
3.7.13 10:25

Dárky k druhým narozeninám pro holčičku?

Ahoj holky :mavam:

Jdu se k Vám inspirovat co koupit dceři k druhým narozeninám.
Brouzdám si tak po netu a už jsem objednala razítka, dřevěnou sadu kostek, xylofon, a piánko. Tak hledám dál a nějak mi opravdu dochází nápady ;)

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3684
3.7.13 10:28

Ahoj, moje dcera slavila před 10 dny 2 roky a koupily jsem jí tříkolku s vodící tyčí :)
Jinak razítka taky dostala a nějaké plyšáky, ona si na ně docela potrpí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.13 10:28

Malá bude mít v sobotu narozeniny, tak se taky těším na inspiraci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
3.7.13 10:29

@T.Hololinka Plyšáků má snad plný pokoj i postel ty už nechci ani vidět :mrgreen:

Do té tříkolky se mi moc nechce, bydlíme na vsi nikde rovná cesta samé hrboly a tráva… teď má šlapací traktůrek a odrážedlo motorku a auto to si myslím asi stačí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16063
3.7.13 10:33

Když vesnice a tráva, tak jí kup sekačku na trávu. Já holce budu za měsíc kupovat takovou, která při jízdě dělá bubliny z bublifuku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7602
3.7.13 10:33

Zbytečně vyhozený peníze za hračky, na které se bude za chvíli prášit :lol:
Měla jsi vlítnout do domácích potřeb a nakoupit mističky, vařečky a podobné nesmysly, s tím si děti vyhrají úplně nejvíc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
3.7.13 10:34

Malá je teda až v říjnu, nicméně u kamaráda se jí moc líbila vláčkodráha - dřevěná se spoustou mostů a doplňků..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
3.7.13 10:34

@Kakika to se dělá 8o nad sekačkou jako takovou jsem taky přemýšlela, ale že by i s bublinkama? :lol:

@Erian to nemusím kupovat ona si vystačí s tím co mám v kuchyni já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16063
3.7.13 10:35

@werunkaw123 zkusím ti najít nějaký odkaz ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16063
3.7.13 10:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
3.7.13 10:39

@Kakika zrovna jsem našla ten samý… to vypadá moooc dobře :potlesk: jen aby na to letos bylo ještě počasí :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16063
3.7.13 10:40

@werunkaw123 no jo, fakt jo. Já na ni koukám už pár měsíců a koupit ji MUSÍM :lol: Jednak se děcka perou o jednu sekačku (takhle si tedy nepomůžu, budou se zase prát o tuhle novou), ale hlavně milují bublifuk a já, jakožto pacient s nízkým tlakem, jsem na omdlení, když jim mám dobu foukat bubliny z bublifuku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7602
3.7.13 10:40
@werunkaw123 píše:
@Kakika to se dělá 8o nad sekačkou jako takovou jsem taky přemýšlela, ale že by i s bublinkama? :lol:@Erian to nemusím kupovat ona si vystačí s tím co mám v kuchyni já :mrgreen:

To jo, ale já to většinou i potřebuju a děti většinou nechtějí vydat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
3.7.13 10:41

http://www.pongo.cz/…ryba-klaunik

Tohle taky vypadá dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
3.7.13 10:43

@Kakika s bublifukem jsme na tom doma stejně taky furt foukáme jak trubci a ona ne a ne se to naučit sama :lol:

No každopádně to zařadím do věcí, které asi pořídím vypadá to opravdu skvěle :palec: Na to, že jsem ještě před pár minutami netušila, že se něco takového vůbec dělá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat