Reklama

Dárky k vánocům pro 9.měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.11.10 15:13
Dárky k vánocům pro 9.měsíční miminko

Prosím kdo mi poradí nebo dá odkazy co mam koupit synovi k Vánocům bude mu 9.měsíců o vánoce zatím mam hrací stoleček od fisher price.A potřebujeme ještě něco dalšího,ale nějak nevím co?? :roll:
Děkuji za rady a odkazy na dárky :srdce: :huban:

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 04.11.10 15:18

Ahoj. Nejspíš ho Vánoce moc zajímat nebudou, rozhodně moc dárků je spíš na škodu (mluví ze mě vlastní zkušenost). Co já si pamatuju, tak nebylo důležité, co bylo zabalené, ale že to bylo zabalené - balicí papír byl ze všech dárků nejzajímavější. Já mám třeba pro Marunku dárek jen jeden - textilní kostky z Ikea.

Pokud ale chceš něco konkrétního, tak Anežka si hodně vyhrála s vkládačkou (obyčejná nádoba s víkem a s otvory a k tomu kostky různých tvarů - tvary stejné jako otvory ve víčku), my máme od FP ;) a Mája je má ráda už teď. Sice nevkládá, ale ráda si s nimi hraje.

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 15:46

Zabalte mu krabice balícím paprem, třeb nějkaým leskklým :-) kupte mu oblečení, jemu to bude jedno, a jestli bude tvůj sn jako ten můj tak nějakej stoleček od FP ho zajímat nebude :mrgreen:

Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 04.11.10 16:11

Shopaholička se hlásí :mrgreen:
Ten stoleček od FP mám taky
Pak téže značky velké textilní kostky, kamarádi do vany, opičku na míči a vkládacího šneka.
No a na závěr medvídka do postýlky, který svítí a mění barvy, prostě usínáček
Brácha pro malou má mega klíče od FP
A dalším lidem říkám oblečení.
Papír trhá ráda, takže pořádně zabalit ;-)

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 16:15

Á další shopaholik?? :mrgreen:

Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 04.11.10 16:20

a neanonymní :mrgreen:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 16:23

To já taky o sobě můžu říct, že jsem shopaholik, ale takovej zvláštní, tak dlouho váhám než mi to někdo vyfoukne a po obchodech bych mohla chodit pořád, ale samuel začíná stávkovat :D :mrgreen:

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.11.10 17:14

Tak děkuji holky je fakt,že malej taky rád vše škube :lol:

Teruna
Kecalka 187 příspěvků 04.11.10 19:15

Cokoli mu dáš, bude mu uplně jedno. Myslím, že jedna hračka úplně postačí. Až napřesrok si nachystej spoustu balíčků, aby toho měl na rozbalování moc a mohl si rozbalovat a trhat papíry.

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 04.11.10 20:59

My jsme dávali ve stejném věku vkládací hrnec od FP, plastové kroužky na kolíku a vkládací kelímky. Papíry jí kupodivu moc nezajímaly.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 04.11.10 21:02

My dávali takový to multifunkční autíčko Chicco něco jako 3v1 nebo tak nějak a pak textilní kostky.Víc nic,ostatní dávali oblečení a nějaký blbůstky :wink: In bylo trhat :pankac:

Teruna
Kecalka 187 příspěvků 04.11.10 21:21

Taky jsme dostali pár hraček od fischer price. Nezaujaly, nejlepší je trhat noviny a tahat za šňůrky. Na značkovost bych se vyprdla, u nás doma letí mobily, dálkový ovládání, boty s tkaničkama a leporela

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 04.11.10 21:53

Malýmu se taky líbí tatínkův drahý mobil ovladač od tv a nejvíc skleněné talíře

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 05.11.10 11:55

Tak náš malej má hodně rád vše co se kutálí,má od FP kačenku v průsvitný kouly,je to hračka sice do vany,ale on si s tím vyhraje i mimo.

http://pro-nejmensi.heureka.cz/…nka-v-kouli/
http://shopdetskyraj.mimishop.cz/detail.php?…
A taky tohle odrážedlo a ještě tohohle psa

http://www.kralovstvi-deti.cz/…vici-pejsek/ pak ještě máme vkládací kostku a velký míč s medvídkem Pú.

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 05.11.10 16:03

Tak pejska už malej má,na odrážedlo je ještě malý včera jsem mu objednala nějaký hračky vkládačky ,kostky a nějaký hrací hračky ty má rád.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >