Darky k vanum vs z kamenných obchodu?

1631
14.11.19 14:06

Darky k vanum vs z kamenných obchodu?

Ahoj hilky, nakupovala jste nektera z darky. Cz?
Jake mate zkušeností a kde a co nakupujete pro deti 2a4 roky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1631
14.11.19 14:07

Omlouvám se za preklepy!!!
Melo to byt darky k vánocům a holky :roll: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 14:12

Přečti si to po sobě, než to vypustíš do světa :-)

většinu kupuju online, pro děti 2 a 4 roky koloběžku, odrážedlo, kolo, kluk nebo holka?

třeba nějakou tlapkovou patrolu, knížku, holka myslím už ve 4 letech dostala barbínu, menší duplo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
14.11.19 14:16

Kupuju to, co vim, ze deti bude bavit a z ceho budou mit radost. A kupuju tam, kde to maji za dobrou cenu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1631
14.11.19 15:31

@welovefashion no ja to psala právě, kdyz jsem byla s detmi venku:grinning: :grinning:no, mam taky nakombinovano, ale prave me neco na tom darky. cz zaujalo, treba bublifuk s nepraskvyma bublinama, nebo lampička :wink:
Priste blbinky:upside_down:
Mam kluky a chystam se pristi tyden vyrazit nakupovat.
Spis me zajimalo, jestli mate zkušenosti s online nakupama a kde:couplekiss:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 15:43

@PetraMerry tak treba Maxikovy hračky, tam jsem kupovala docela dost věcí, já to většinou sjedu na heurece, mallu a alze a třeba na té heurece si fakt dávám pozor, aby ten obchod už měl dobrá hodnocení, jakmile má třeba 2-3 hvězdičky, tak tam neobjednávám :-)

jo kluk v těch 2 letech dostal lego Duplo Vláček :-) minulý rok necelé 4 roky kolo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 15:44

Jo u nás mají bubliny úspěch celoročně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5029
14.11.19 15:50

Já už mám všechny dárky nakoupené, 4 děti 6 - 15 let. S výběrem si dávám práci, spíš méně dárků ale takové, které určitě ocení. Řeším to už od léta a vše online, nesnáším běhání po obchodech. Co se týče online obchodů, tak buď prověřené, nebo ty s dobrými recenzemi. Jinak s platbou předem u dobrých obchodů problém nemám. Jinak děti ve věku co píšeš nezahrň množstvím dárků, opravdu si užijí max. 5 ks, ostatní budou jen bezhlavě rozbalovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1631
14.11.19 17:26
@Zabatko píše:
Já už mám všechny dárky nakoupené, 4 děti 6 - 15 let. S výběrem si dávám práci, spíš méně dárků ale takové, které určitě ocení. Řeším to už od léta a vše online, nesnáším běhání po obchodech. Co se týče online obchodů, tak buď prověřené, nebo ty s dobrými recenzemi. Jinak s platbou předem u dobrých obchodů problém nemám. Jinak děti ve věku co píšeš nezahrň množstvím dárků, opravdu si užijí max. 5 ks, ostatní budou jen bezhlavě rozbalovat.

Vsak ja nechcioc darku, ptz to neoceni, hlavne, stejne kupuju potr. Veci jako obleceni a kosmetiku, coz fakt neradi:grinning: :grinning: :grinning:starsi dostane kolobezku a asi traktor a mladsi nevim, urcite ten bublifuk, ale tj blbost, pak inhalátor je astmatik, ale to zase neoceni:sweat: :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama